0

Ale bramaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!

0

Nooo Busquets miałby w końcu super rywala do gry w składzie. Nie to co ten niewypał Song.

0

Jak widać nie trzeba niszczyć rywala żeby wygrać. Coraz więcej mamy takich meczów.

0

Jooe za Benficą i dlatego się wkurza :D

0

haha Brawo Sevilla :) Hiszpania trzęsie Europą :)

0

Właśnie większość za Sevillą :)

1

Oni jeszcze mają do wygrania Puchar Ligi. Coś jak Puchar Ligi Angielskiej.

1

No cóż. Mimo że to zawodnik Barcy to oby coś wpuścił :)

0

Moim zdaniem na prawej zagra Juanfran lub Azpilicueta.

0

Lepiej od Llorente? Hmmm. Ja bym polemizował. Fakt że jest w składzie Diego Costa i Negredo czyli typowe dziewiątki z dobrą głową ale Llorente też jest bardzo dobrą dziewiątką. Kogo by miał zastąpić? Chyba raczej kandydatem byłby Torres (David Villa też nie prezentuje jakiejś wybitnej formy no ale może najlepszy strzelec w historii Hiszpanii wystrzeliłby w Brazylii). Ciężko dogodzić każdemu.

0

oj chyba po to się akurat daje, przed znakiem się nie daje to wiem. Ale po to raczej na pewno.

1

Wiecie kto w szczególności zepsuł głosowanie dla Polski? Jurorzy.
Bo Wielka Brytania to nawet głosowała na Polskę jako pierwsze miejsce. Ale Jurorzy z Wielkiej Brytanii ocenili nas na 25 lokatę. I wyszło tak że nic nie dostaliśmy od Wielkiej Brytanii.

0

Jak będzie grał na miarę swoich możliwości to chyba można mu będzie wybaczyć, co?

0

O tak, piłkarze sprowadzeni za nie więcej niż 30 milionów euro. A do tego dodaj to że Barca się rozwijała jeżeli chodzi o dług. A gadanie, że nie było reklam jest po prostu bzdurą. Kasa rządzi światem, pogódź się z tym.

0

a jednak nie walnie

0

3 drużyny przecież

2

I Rafinha może pomoże?

0

No i proszę. Zrodziła się realna możliwość na mistrzostwo. Z tym że Real musiałby dzisiaj albo w środę przepierdolić mecz. Dalej Valencia, dalej Valladolid, Vamos Barca :)

0

Na whoscored nie zawsze warto się kierować ocenami za mecz. Bo mocno zawyżają za niektóre osiągnięcia boiskowe.

1

A z czym taka aż lepsza? Bo znana? Już od pewnego czasu liga włoska zalicza spory spadek w dół jeżeli chodzi o jakość w europejskich pucharach. Więc ktoś ją musiał wyprzedzić :)

0

Co było mocną stroną Barcy za Guardioli? Gra w trójkątach, gra z pierwszej piłki, super ogarniacz np. Busquets, który sam zapobiegał kontratakom, ruchliwość piłkarzy która pozwala właśnie grać w trójkątach. Jak widać Bayernu się tak nie da nauczyć. Bo to nie ta mentalność.

1

mimo wszystko tak

0

hehe gol bezpośrednio z rożnego :)

1

Munir w nagrodę mógłby zadebiutować choćby na kilkanaście minut w meczu z Getafe gdy wynik będzie bezpieczny. Należy mu się to.

0

Od razu przypomina mi się Tamudazo. Oby tym razem tak się stało na naszą korzyść :)

0

To właśnie charakteryzuje hiszpańskie zespoły, że pomimo sprzedaży piłkarzy to oni momentalnie wyszukują innych za mniejsze pieniądze lub ewentualnie młodzież z szkółki i robią z nich piłkarzy pełną gębą.

4

Bardzo ciekawi mnie nadchodzący Mundial jeżeli chodzi o Messiego. Czy będzie w meczach zapieprzał jak mały motorek i poprowadzi Argentynę do końcowego triumfu? Zobaczymy. Na pewno ta Argentyna jest bardziej zorganizowana niż ta na Mundialu w RPA, więc szanse mają bardzo duże.

0

No to teraz mam nadzieję, że zarząd pokaże, że potrafi zakontraktować kilku pożytecznych dla klubu piłkarzy. Minimum 4. Bramkarza, obrońcę, pomocnika i napastnika. I będzie dobrze :)

0

Żal, bo my jako sympatycy Barcy wierzyliśmy że się uda i ten sezon zakończymy złotymi zgłoskami w historii futbolu a rzeczywistość okazała się tak brutalna, że z trudem można opanować cieknące z oczu łzy.
Żal, bo to wszystko potoczyło się jak domino - od jednej porażki, po kontuzje, nieprawidłowości związane z naszym klubem, ślepą wiarę w sukces mimo, że tak naprawdę nie mieliśmy ku temu powodów aż do dzisiejszej porażki z odwiecznym rywalem.

Można by rzec: "to tylko sport", "porażki się zdarzają", "inni mają gorzej". Ale ile można siebie oszukiwać, skoro mimo tych słów płaczemy z powodu naszej Barcy? Jesteśmy z tym klubem nie od dziś i trudno w takich chwilach powstrzymać się od łez smutku.

Ale jak to się mówi "Nie samym chlebem żyje człowiek" i miejmy nadzieję że w tym sezonie jeszcze ujrzymy piękne momenty związane z futbolem. Może niekoniecznie z Barcą związane bo jesteśmy też kibicami piłki nożnej.

Pozdrawiam was wszystkich.
Visca el Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?