16 czerwca 2014, 01:07
0
Stracił jedną najważniejszą umiejętność: grę bez piłki.
16 czerwca 2014, 00:34
1
Nom on kompletnie nie ma teraz gry bez piłki a bez tego napastnik nie istnieje...
15 czerwca 2014, 23:29
2
Nom czasem pierwsza myśl najlepsza. Anglia - Włochy :(
15 czerwca 2014, 23:00
no trochę podskoczysz teraz bo daleko byłeś :) W sumie ja też
15 czerwca 2014, 22:59
3-1 a co :) może obrona Argentyny nie będzie taka dziurawa i tylko jedną puści :(
15 czerwca 2014, 22:56
Kurde forma typerska dzisiaj u mnie. Jeszcze Argentyna 3-1 i już będzie ekstra :)
15 czerwca 2014, 22:37
Tak dokładnie 3-0 to dobry wynik . Nie przesadzajmy :)
15 czerwca 2014, 22:32
Jeah. Nurkowanie kojarzy się z Messim. Nie ma to jak rozwalić system śmiesznym komentarzem :D
15 czerwca 2014, 22:29
Caratan nie zczaił że mamy bekę z Ronaldo :(
15 czerwca 2014, 22:27
I standardowo gol z karnego? :D
15 czerwca 2014, 21:52
i Griezmann
15 czerwca 2014, 21:27
zarąbisty jest to fakt :D
15 czerwca 2014, 20:29
też tak stawiam
15 czerwca 2014, 19:53
I mam three poinst hehe
15 czerwca 2014, 19:16
i dodatkowo oryginalna koszulka meczowa jednego z uczestników Mundialu :D
15 czerwca 2014, 17:27
oby dała dobry efekt :D
2-1 szwajcaria
15 czerwca 2014, 17:19
Teraz też wielce prawdopodobne że się może tak stać...
15 czerwca 2014, 04:52
Ta jasne na pewno by przyszedł. Za to fucking disgrace w 2009 roku.
15 czerwca 2014, 04:24
Co znaczy gwiazda dla samej drużyny :D Od razu pewność siebie im podskoczyła :)
15 czerwca 2014, 04:22
Drogba wszedł i od razu akcję zrobił. Co klasa to klasa...
15 czerwca 2014, 04:20
Ta...
15 czerwca 2014, 04:08
ale łatwo nie jest ....
15 czerwca 2014, 04:07
hahahahahahahahahaha
15 czerwca 2014, 03:19
Pięknie to zrobił Honda :D
15 czerwca 2014, 03:14
nom przejęzyczył się hehe
15 czerwca 2014, 01:54
no mogłem zostawić kurde
15 czerwca 2014, 01:50
Po co ja zmieniłem te 2-1 na 2-2....
15 czerwca 2014, 00:31
hehe Nokaut Realu, Nokaut Mourinho. To były czasy :)
15 czerwca 2014, 00:21
Jacek Laskowski, Rafał Ulatowski
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Stracił jedną najważniejszą umiejętność: grę bez piłki.
1
Nom on kompletnie nie ma teraz gry bez piłki a bez tego napastnik nie istnieje...
2
Nom czasem pierwsza myśl najlepsza. Anglia - Włochy :(
0
no trochę podskoczysz teraz bo daleko byłeś :) W sumie ja też
0
3-1 a co :) może obrona Argentyny nie będzie taka dziurawa i tylko jedną puści :(
0
Kurde forma typerska dzisiaj u mnie. Jeszcze Argentyna 3-1 i już będzie ekstra :)
2
Tak dokładnie 3-0 to dobry wynik . Nie przesadzajmy :)
0
Jeah. Nurkowanie kojarzy się z Messim. Nie ma to jak rozwalić system śmiesznym komentarzem :D
0
Caratan nie zczaił że mamy bekę z Ronaldo :(
2
I standardowo gol z karnego? :D
1
i Griezmann
0
zarąbisty jest to fakt :D
1
też tak stawiam
0
I mam three poinst hehe
1
i dodatkowo oryginalna koszulka meczowa jednego z uczestników Mundialu :D
1
oby dała dobry efekt :D
1
2-1 szwajcaria
0
Teraz też wielce prawdopodobne że się może tak stać...
1
Ta jasne na pewno by przyszedł. Za to fucking disgrace w 2009 roku.
0
Co znaczy gwiazda dla samej drużyny :D Od razu pewność siebie im podskoczyła :)
0
Drogba wszedł i od razu akcję zrobił. Co klasa to klasa...
0
Ta...
1
ale łatwo nie jest ....
0
hahahahahahahahahaha
0
Pięknie to zrobił Honda :D
0
nom przejęzyczył się hehe
1
no mogłem zostawić kurde
0
Po co ja zmieniłem te 2-1 na 2-2....
0
hehe Nokaut Realu, Nokaut Mourinho. To były czasy :)
0
Jacek Laskowski, Rafał Ulatowski