0

Stracił jedną najważniejszą umiejętność: grę bez piłki.

1

Nom on kompletnie nie ma teraz gry bez piłki a bez tego napastnik nie istnieje...

2

Nom czasem pierwsza myśl najlepsza. Anglia - Włochy :(

0

no trochę podskoczysz teraz bo daleko byłeś :) W sumie ja też

0

3-1 a co :) może obrona Argentyny nie będzie taka dziurawa i tylko jedną puści :(

0

Kurde forma typerska dzisiaj u mnie. Jeszcze Argentyna 3-1 i już będzie ekstra :)

2

Tak dokładnie 3-0 to dobry wynik . Nie przesadzajmy :)

0

Jeah. Nurkowanie kojarzy się z Messim. Nie ma to jak rozwalić system śmiesznym komentarzem :D

0

Caratan nie zczaił że mamy bekę z Ronaldo :(

2

I standardowo gol z karnego? :D

1

i Griezmann

0

zarąbisty jest to fakt :D

1

też tak stawiam

0

I mam three poinst hehe

1

i dodatkowo oryginalna koszulka meczowa jednego z uczestników Mundialu :D

1

oby dała dobry efekt :D

1

2-1 szwajcaria

0

Teraz też wielce prawdopodobne że się może tak stać...

1

Ta jasne na pewno by przyszedł. Za to fucking disgrace w 2009 roku.

0

Co znaczy gwiazda dla samej drużyny :D Od razu pewność siebie im podskoczyła :)

0

Drogba wszedł i od razu akcję zrobił. Co klasa to klasa...

0

Ta...

1

ale łatwo nie jest ....

0

hahahahahahahahahaha

0

Pięknie to zrobił Honda :D

0

nom przejęzyczył się hehe

1

no mogłem zostawić kurde

0

Po co ja zmieniłem te 2-1 na 2-2....

0

hehe Nokaut Realu, Nokaut Mourinho. To były czasy :)

0

Jacek Laskowski, Rafał Ulatowski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?