23 czerwca 2014, 23:16
2
Te line robią źle. W tym wypadku to piłka wyznaczała linię spalonego. Na równi zatem
23 czerwca 2014, 22:49
3
Czo ten Neymar. Super gra Neymara :D
23 czerwca 2014, 22:29
1
Kamerun rozbity i strzela gola. Niedowiary...
23 czerwca 2014, 20:29
0
Szkoda że Chile nie zagrało jak z Hiszpanią czyli na kontry. Myślę że by mieli szansę wygrać :)
23 czerwca 2014, 20:08
Chile nie było lepsze. Fakt mieli sporo czasu piłkę przy nodze ale to Holandia dochodziła do sytuacji bramkowych.
23 czerwca 2014, 19:58
Wszyscy tutaj zauważają jego walkę na boisku. Ale fakt nic wielkiego mu się nie udało :D
23 czerwca 2014, 19:26
Poniosła fantazja naszego Alexisa :D
23 czerwca 2014, 19:24
rożny powinien być...
23 czerwca 2014, 15:48
No chłopak lubi fruwać :D
23 czerwca 2014, 02:25
Ja czytałem gdzieś że losowanie czyli rzut monetą
23 czerwca 2014, 02:10
bramki się najpierw liczą
23 czerwca 2014, 02:00
Kurde pół minuty zabrakło żeby wynik wszedł.......
23 czerwca 2014, 01:50
Jeszcze się okaże że z nienawiści do Portugalców dobrze obstawiłem ten mecz ;D
23 czerwca 2014, 01:43
Najbardziej szkoda mi Ghany. Ale to że Portugalia może odpaść jest jeszcze fajniejsze :D
23 czerwca 2014, 01:42
Na równi
23 czerwca 2014, 01:32
Po meczu z Ghaną nie sądziłem że USA tak dobrze będzie grała. Brawo hamburgery, jeszcze jedną a co :D
23 czerwca 2014, 01:24
Allllllleee brama. Wow bramkarz nawet się nie ruszył. Zasłużyli na tą bramkę :)
23 czerwca 2014, 01:16
Jak to nie wpadło...
23 czerwca 2014, 01:11
Tam chociaż miał pretekst do upadku...
23 czerwca 2014, 00:08
Ależ tam Ronaldo już czyhał na wyłożenie do pustej ....:D
23 czerwca 2014, 00:00
Nawzajem :D
22 czerwca 2014, 23:57
Ja też. A kit zmieniłem na 2-1 dla USA.
22 czerwca 2014, 23:40
1-2 lub 1-3 jeszcze się waham. Oczywiście stawiam tak dlatego żeby Ghana wyszła z grupy :D
22 czerwca 2014, 23:18
8
Poczekaj zaraz cie jakiś tajniak odpowie tekstem typu "Bo my nie jesteśmy gimbami walącymi w klawiaturę tylko kibicami wielkiego klubu Realu Madryt" .......... HEHE
22 czerwca 2014, 22:32
Świetny mecz.
22 czerwca 2014, 22:22
Nie z Algierczykami takie numery. Piękna dwójkowa akcja i najlepsza odpowiedź na lepszą grę Korei :D
22 czerwca 2014, 21:14
No pewnie. Zobaczenie ewentualnego odpadnięcia Portugalii jest zawsze kuszące :D
22 czerwca 2014, 21:08
Widzę że główny bierze przykład ze swojego liniowego :(
22 czerwca 2014, 20:52
1-1
22 czerwca 2014, 20:41
faktyczny sprawca błędów pojechał do domu. Co miał zrobić główny arbiter skoro liniowy pokazywał spalonego :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
Te line robią źle. W tym wypadku to piłka wyznaczała linię spalonego. Na równi zatem
3
Czo ten Neymar. Super gra Neymara :D
1
Kamerun rozbity i strzela gola. Niedowiary...
0
Szkoda że Chile nie zagrało jak z Hiszpanią czyli na kontry. Myślę że by mieli szansę wygrać :)
0
Chile nie było lepsze. Fakt mieli sporo czasu piłkę przy nodze ale to Holandia dochodziła do sytuacji bramkowych.
2
Wszyscy tutaj zauważają jego walkę na boisku. Ale fakt nic wielkiego mu się nie udało :D
1
Poniosła fantazja naszego Alexisa :D
0
rożny powinien być...
0
No chłopak lubi fruwać :D
0
Ja czytałem gdzieś że losowanie czyli rzut monetą
1
bramki się najpierw liczą
0
Kurde pół minuty zabrakło żeby wynik wszedł.......
0
Jeszcze się okaże że z nienawiści do Portugalców dobrze obstawiłem ten mecz ;D
0
Najbardziej szkoda mi Ghany. Ale to że Portugalia może odpaść jest jeszcze fajniejsze :D
0
Na równi
0
Po meczu z Ghaną nie sądziłem że USA tak dobrze będzie grała. Brawo hamburgery, jeszcze jedną a co :D
0
Allllllleee brama. Wow bramkarz nawet się nie ruszył. Zasłużyli na tą bramkę :)
0
Jak to nie wpadło...
0
Tam chociaż miał pretekst do upadku...
0
Ależ tam Ronaldo już czyhał na wyłożenie do pustej ....:D
0
Nawzajem :D
1
Ja też. A kit zmieniłem na 2-1 dla USA.
1
1-2 lub 1-3 jeszcze się waham. Oczywiście stawiam tak dlatego żeby Ghana wyszła z grupy :D
8
Poczekaj zaraz cie jakiś tajniak odpowie tekstem typu "Bo my nie jesteśmy gimbami walącymi w klawiaturę tylko kibicami wielkiego klubu Realu Madryt" .......... HEHE
1
Świetny mecz.
0
Nie z Algierczykami takie numery. Piękna dwójkowa akcja i najlepsza odpowiedź na lepszą grę Korei :D
1
No pewnie. Zobaczenie ewentualnego odpadnięcia Portugalii jest zawsze kuszące :D
0
Widzę że główny bierze przykład ze swojego liniowego :(
0
1-1
2
faktyczny sprawca błędów pojechał do domu. Co miał zrobić główny arbiter skoro liniowy pokazywał spalonego :D