2

Te line robią źle. W tym wypadku to piłka wyznaczała linię spalonego. Na równi zatem

3

Czo ten Neymar. Super gra Neymara :D

1

Kamerun rozbity i strzela gola. Niedowiary...

0

Szkoda że Chile nie zagrało jak z Hiszpanią czyli na kontry. Myślę że by mieli szansę wygrać :)

0

Chile nie było lepsze. Fakt mieli sporo czasu piłkę przy nodze ale to Holandia dochodziła do sytuacji bramkowych.

2

Wszyscy tutaj zauważają jego walkę na boisku. Ale fakt nic wielkiego mu się nie udało :D

1

Poniosła fantazja naszego Alexisa :D

0

rożny powinien być...

0

No chłopak lubi fruwać :D

0

Ja czytałem gdzieś że losowanie czyli rzut monetą

1

bramki się najpierw liczą

0

Kurde pół minuty zabrakło żeby wynik wszedł.......

0

Jeszcze się okaże że z nienawiści do Portugalców dobrze obstawiłem ten mecz ;D

0

Najbardziej szkoda mi Ghany. Ale to że Portugalia może odpaść jest jeszcze fajniejsze :D

0

Na równi

0

Po meczu z Ghaną nie sądziłem że USA tak dobrze będzie grała. Brawo hamburgery, jeszcze jedną a co :D

0

Allllllleee brama. Wow bramkarz nawet się nie ruszył. Zasłużyli na tą bramkę :)

0

Jak to nie wpadło...

0

Tam chociaż miał pretekst do upadku...

0

Ależ tam Ronaldo już czyhał na wyłożenie do pustej ....:D

0

Nawzajem :D

1

Ja też. A kit zmieniłem na 2-1 dla USA.

1

1-2 lub 1-3 jeszcze się waham. Oczywiście stawiam tak dlatego żeby Ghana wyszła z grupy :D

8

Poczekaj zaraz cie jakiś tajniak odpowie tekstem typu "Bo my nie jesteśmy gimbami walącymi w klawiaturę tylko kibicami wielkiego klubu Realu Madryt" .......... HEHE

1

Świetny mecz.

0

Nie z Algierczykami takie numery. Piękna dwójkowa akcja i najlepsza odpowiedź na lepszą grę Korei :D

1

No pewnie. Zobaczenie ewentualnego odpadnięcia Portugalii jest zawsze kuszące :D

0

Widzę że główny bierze przykład ze swojego liniowego :(

0

1-1

2

faktyczny sprawca błędów pojechał do domu. Co miał zrobić główny arbiter skoro liniowy pokazywał spalonego :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?