No niestety. Dla jednego piach a dla drugiego kapitalny mecz. Do zbyt wysokiego poziomu przyzwyczaił nas Messi. Nic dziwnego bo w końcu od najlepszego piłkarza świata (albo nawet wszech czasów) wymaga się wręcz cudów :D
Rozszerzyłbym do najlepszej "7" zawodników, ponieważ dodałbym jeszcze Robbena (3 bramki i 1 asysta i swoją grą pokazuje mistrzostwo w wielu płaszczyznach) :)
O Mirandzie, Godinie (no przecież grał w czwartej drużynie MŚ w RPA) i Diego Coscie to słyszałem. Ale o Koke to fakt dowiedziałem się dopiero w 2013/2014
Z tym spalonym to mi się wydaje że to było to samo co z Dos Santosem z Kamerunem. Dla mnie to był legalny gol :D No dobra nieważne co im raz dano to teraz zabrano :D
Szkoda Nigeryjczyków za tą bramkę co im nie uznali w tym meczu niesłusznie. Ale jak to się mówi:oliwa jest sprawiedliwa bo z Bośnią było podobnie ale wtedy na niekorzyść :D
A najdziwniejsze jest to że siejesz hipokryzję i jesteś fanem Atletico i Tottenhamu. Takie coś pasuje mi raczej do fana Realu niż do fana Atletico i Tottenhamu.
No bramki na korzyść Leo ale szkoda że z Barcą słabiej niż Ronaldo z Realem. I tu jeszcze Ronaldo ma przewagę w wyścigu po Ballon Dor. Na razie ma przewagę :D
0
Jeszcze mecz o 3 miejsce lub finał :D
16
Dzięki Ronaldinho pokochałem Barcelonę :D Wielki piłkarz :D
0
No niestety. Dla jednego piach a dla drugiego kapitalny mecz. Do zbyt wysokiego poziomu przyzwyczaił nas Messi. Nic dziwnego bo w końcu od najlepszego piłkarza świata (albo nawet wszech czasów) wymaga się wręcz cudów :D
1
Oby Jacka nie wywalili :D
2
El Jarek żondzi :D
0
IMHO James Rodriguez jest przed Messim. A Messi na drugim miejscu :D
0
Rozszerzyłbym do najlepszej "7" zawodników, ponieważ dodałbym jeszcze Robbena (3 bramki i 1 asysta i swoją grą pokazuje mistrzostwo w wielu płaszczyznach) :)
0
O Mirandzie, Godinie (no przecież grał w czwartej drużynie MŚ w RPA) i Diego Coscie to słyszałem. Ale o Koke to fakt dowiedziałem się dopiero w 2013/2014
0
10,7 km
0
Czy ta bramka Di Marii nie przypomina wam jakiegoś gola z wcześniejszych czasów? Bo mi bardzo przypomina bramkę Rivaldo z Anglią w 2002 roku :D
0
Autobus nie robi nic w ofensywie a oni groźnie kontrowali :D
2
Klauzula anty-ugryzieniowa i będzie dobrze :D
1
Muller jaki nieskuteczny dzisiaj.
2
Ale teraz to czerwo panie sędzio. No cóż gramy dalej :D
0
A dobra nie bedę się kłócił bo nie ma sensu.
0
Z tym spalonym to mi się wydaje że to było to samo co z Dos Santosem z Kamerunem. Dla mnie to był legalny gol :D No dobra nieważne co im raz dano to teraz zabrano :D
0
Serio? No nie wiem dla mnie to było na równi...
0
Szkoda Nigeryjczyków za tą bramkę co im nie uznali w tym meczu niesłusznie. Ale jak to się mówi:oliwa jest sprawiedliwa bo z Bośnią było podobnie ale wtedy na niekorzyść :D
4
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest. Brawo Kostaryka, Grecja do domu farty za*ebane.
9
Neymar: 13,581 km
Sanchez: 11,883 km
0
a mogłem od małego zostać piłkarzem.... :D
1
Kibice Osasuny pewnie go pamiętają z jego występów w tym klubie :D
2
Life is brutal...
0
Od razu kojarzy się z Matuszką Rasiją :D
0
A najdziwniejsze jest to że siejesz hipokryzję i jesteś fanem Atletico i Tottenhamu. Takie coś pasuje mi raczej do fana Realu niż do fana Atletico i Tottenhamu.
2
No bramki na korzyść Leo ale szkoda że z Barcą słabiej niż Ronaldo z Realem. I tu jeszcze Ronaldo ma przewagę w wyścigu po Ballon Dor. Na razie ma przewagę :D
0
W jego stylu :D
0
Czyli jednak. Eh kolejny dobry piłkarz idzie z La Ligi.....
1
Przecież on od dłuższego czasu tak gra.
1
No cóż dostać Złotą Piłkę w roku poprzedzającym mundial to jest chyba jakaś klątwa :D