0

Jeszcze mecz o 3 miejsce lub finał :D

16

Dzięki Ronaldinho pokochałem Barcelonę :D Wielki piłkarz :D

0

No niestety. Dla jednego piach a dla drugiego kapitalny mecz. Do zbyt wysokiego poziomu przyzwyczaił nas Messi. Nic dziwnego bo w końcu od najlepszego piłkarza świata (albo nawet wszech czasów) wymaga się wręcz cudów :D

1

Oby Jacka nie wywalili :D

2

El Jarek żondzi :D

0

IMHO James Rodriguez jest przed Messim. A Messi na drugim miejscu :D

0

Rozszerzyłbym do najlepszej "7" zawodników, ponieważ dodałbym jeszcze Robbena (3 bramki i 1 asysta i swoją grą pokazuje mistrzostwo w wielu płaszczyznach) :)

0

O Mirandzie, Godinie (no przecież grał w czwartej drużynie MŚ w RPA) i Diego Coscie to słyszałem. Ale o Koke to fakt dowiedziałem się dopiero w 2013/2014

0

10,7 km

0

Czy ta bramka Di Marii nie przypomina wam jakiegoś gola z wcześniejszych czasów? Bo mi bardzo przypomina bramkę Rivaldo z Anglią w 2002 roku :D

0

Autobus nie robi nic w ofensywie a oni groźnie kontrowali :D

2

Klauzula anty-ugryzieniowa i będzie dobrze :D

1

Muller jaki nieskuteczny dzisiaj.

2

Ale teraz to czerwo panie sędzio. No cóż gramy dalej :D

0

A dobra nie bedę się kłócił bo nie ma sensu.

0

Z tym spalonym to mi się wydaje że to było to samo co z Dos Santosem z Kamerunem. Dla mnie to był legalny gol :D No dobra nieważne co im raz dano to teraz zabrano :D

0

Serio? No nie wiem dla mnie to było na równi...

0

Szkoda Nigeryjczyków za tą bramkę co im nie uznali w tym meczu niesłusznie. Ale jak to się mówi:oliwa jest sprawiedliwa bo z Bośnią było podobnie ale wtedy na niekorzyść :D

4

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest. Brawo Kostaryka, Grecja do domu farty za*ebane.

9

Neymar: 13,581 km
Sanchez: 11,883 km

0

a mogłem od małego zostać piłkarzem.... :D

1

Kibice Osasuny pewnie go pamiętają z jego występów w tym klubie :D

2

Life is brutal...

0

Od razu kojarzy się z Matuszką Rasiją :D

0

A najdziwniejsze jest to że siejesz hipokryzję i jesteś fanem Atletico i Tottenhamu. Takie coś pasuje mi raczej do fana Realu niż do fana Atletico i Tottenhamu.

2

No bramki na korzyść Leo ale szkoda że z Barcą słabiej niż Ronaldo z Realem. I tu jeszcze Ronaldo ma przewagę w wyścigu po Ballon Dor. Na razie ma przewagę :D

0

W jego stylu :D

0

Czyli jednak. Eh kolejny dobry piłkarz idzie z La Ligi.....

1

Przecież on od dłuższego czasu tak gra.

1

No cóż dostać Złotą Piłkę w roku poprzedzającym mundial to jest chyba jakaś klątwa :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?