taki jego styl. Siqueira wie doskonale że Ronaldo w takich dryblingach zwykle pcha się na rywala zamiast faktycznie go minąć. Przecież to jasne. A kiedyś Ronaldo nie był takim koksem i nic dziwnego że zostały u niego pady w polu karnym. Taka jego natura :D
Może w niektórych meczach mundialu Di Maria był irytujący (pamiętne 38 strat ze Szwajcarią) ale z nim... a po co ja się czepiam tych strat : Argentyna miałaby większe szansę na wygranie Mundialu.
Myśleliśmy że ogarnie się w Premier League na wypożyczeniu ale niestety to dalej jest piłkarz z umysłem 5 - latka - ja muszę wszystko sam w ataku bo koledzy (według niego) nie potrafią.
0
do kitu gra Messi dzisiaj niestety :(
0
Nie gramy dzisiaj dobrze.
0
Brawo Pique, brawo Messi :D
0
5 goli by musiał strzelić
0
Olympiakos 4 strzały na bramkę - 3 gole. Szalona skuteczność :D
0
jest skrzydłowym :D
2
do pustej :D
0
chyba Basel się umówił z Atletico bo w tym samym momencie gole
0
Atlety też 2-0 w d*pe.
0
taki jego styl. Siqueira wie doskonale że Ronaldo w takich dryblingach zwykle pcha się na rywala zamiast faktycznie go minąć. Przecież to jasne. A kiedyś Ronaldo nie był takim koksem i nic dziwnego że zostały u niego pady w polu karnym. Taka jego natura :D
4
Fakt. Ale dzisiaj gra świetnie.
0
Ależ Neymar. Wejście smoka :D
0
przecież bilbao to uczestnik LM więc o co chodzi?
2
Brawo Sanchez. Piękny gol :D
0
piękna akcja :D
0
i to z lewej nogi
0
pierwszy mecz w LM i rezerwowych? Dobre żarty...
0
Ale kolejka się szykuje. Dwa supermecze :D
0
Messi też zepsuł setkę, więc mów że jesteś zły na Higuaina, Palacio i Messiego za setki :D:D:D:D
1
Może w niektórych meczach mundialu Di Maria był irytujący (pamiętne 38 strat ze Szwajcarią) ale z nim... a po co ja się czepiam tych strat : Argentyna miałaby większe szansę na wygranie Mundialu.
1
Xavi miał raz nawet 4 asysty. w pamiętnym 2-6 z Realem :D
0
aha................
0
no właśnie kurde w pomocy jest jego miejsce :D
0
Było gdzie bić ten rekord. W końcu stadion w Berlinie :D
0
Myślę że Ronaldo wygra Złotą Piłkę 2014. Ale w 2015 może ktoś z Barcy zgarnie tą prestiżową nagrodę :D
0
można jeśli jest się kibicem Realu Madryt.
0
Piękne zdjęcie. Oby jutro też mogli sobie gratulować po zdobytych bramkach.
1
Myśleliśmy że ogarnie się w Premier League na wypożyczeniu ale niestety to dalej jest piłkarz z umysłem 5 - latka - ja muszę wszystko sam w ataku bo koledzy (według niego) nie potrafią.
14
Niech i jedni i drudzy stracą punkty.
2
Cordoba też ładnie walczyła z Realem. Może nie takie słabe te beniaminki.