0

do kitu gra Messi dzisiaj niestety :(

0

Nie gramy dzisiaj dobrze.

0

Brawo Pique, brawo Messi :D

0

5 goli by musiał strzelić

0

Olympiakos 4 strzały na bramkę - 3 gole. Szalona skuteczność :D

0

jest skrzydłowym :D

2

do pustej :D

0

chyba Basel się umówił z Atletico bo w tym samym momencie gole

0

Atlety też 2-0 w d*pe.

0

taki jego styl. Siqueira wie doskonale że Ronaldo w takich dryblingach zwykle pcha się na rywala zamiast faktycznie go minąć. Przecież to jasne. A kiedyś Ronaldo nie był takim koksem i nic dziwnego że zostały u niego pady w polu karnym. Taka jego natura :D

4

Fakt. Ale dzisiaj gra świetnie.

0

Ależ Neymar. Wejście smoka :D

0

przecież bilbao to uczestnik LM więc o co chodzi?

2

Brawo Sanchez. Piękny gol :D

0

piękna akcja :D

0

i to z lewej nogi

0

pierwszy mecz w LM i rezerwowych? Dobre żarty...

0

Ale kolejka się szykuje. Dwa supermecze :D

0

Messi też zepsuł setkę, więc mów że jesteś zły na Higuaina, Palacio i Messiego za setki :D:D:D:D

1

Może w niektórych meczach mundialu Di Maria był irytujący (pamiętne 38 strat ze Szwajcarią) ale z nim... a po co ja się czepiam tych strat : Argentyna miałaby większe szansę na wygranie Mundialu.

1

Xavi miał raz nawet 4 asysty. w pamiętnym 2-6 z Realem :D

0

aha................

0

no właśnie kurde w pomocy jest jego miejsce :D

0

Było gdzie bić ten rekord. W końcu stadion w Berlinie :D

0

Myślę że Ronaldo wygra Złotą Piłkę 2014. Ale w 2015 może ktoś z Barcy zgarnie tą prestiżową nagrodę :D

0

można jeśli jest się kibicem Realu Madryt.

0

Piękne zdjęcie. Oby jutro też mogli sobie gratulować po zdobytych bramkach.

1

Myśleliśmy że ogarnie się w Premier League na wypożyczeniu ale niestety to dalej jest piłkarz z umysłem 5 - latka - ja muszę wszystko sam w ataku bo koledzy (według niego) nie potrafią.

14

Niech i jedni i drudzy stracą punkty.

2

Cordoba też ładnie walczyła z Realem. Może nie takie słabe te beniaminki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?