26 czerwca 2014, 18:33
0
Widzę że Portugalia fart za fartem. Jak nie z USA to teraz Ghaną :(
26 czerwca 2014, 17:49
1
2-2 Niemcy Usa 2-3 Portugalia Ghana
25 czerwca 2014, 23:51
ale wylew :D dzięki za tą uwagę
25 czerwca 2014, 23:42
4
ale nie udało mu się rozgryść Szwajcarii
25 czerwca 2014, 23:41
7
Shakiri nie miał wcześniej bramek
25 czerwca 2014, 23:33
10
Muller jeszcze :D
25 czerwca 2014, 23:12
Atak na piłkę? I się poślizgnął na niej? Toć to jest śmieszna kartka :(
25 czerwca 2014, 20:10
Jest na dobrej drodze. Hattrick MVP. I czuje się dobrze. Nic mu nie dokucza. To może być jego turniej :D
25 czerwca 2014, 19:36
Ale lepiej zawsze wyjść z pierwszego miejsca. A zdejmowanie Messiego przy 3-2 jest trochę ryzykowne.
25 czerwca 2014, 19:15
z obroną gorzej :(
to samo chciałem napisać. Oczywiście w tym mecz :D
25 czerwca 2014, 18:33
Dzisiaj gra świetnie. Oczywiście Leo też :D
25 czerwca 2014, 17:33
1-4 2-0 Może w końcu Argentyna coś zacznie strzelać.
25 czerwca 2014, 01:59
Wiedziałem, wiedziałem że się odezwiesz :D
25 czerwca 2014, 00:06
Był karny jednak. Też na początku myślałem że sam się kopnął ale jednak był zahaczony.
25 czerwca 2014, 00:02
nie zatańczy jednak :(
24 czerwca 2014, 23:59
też tylko jeden. Ale jak to się mówi nie zawsze słońce świeci :D
24 czerwca 2014, 23:57
Niewiarygodne a jednak Grecy w 1/8. To jest wręcz NIEWIARYGODNE. Kto im dawał szansę na wyjście z grupy? Chyba tylko chorzy optymiści a tu proszę.
24 czerwca 2014, 23:46
trzecie :D
24 czerwca 2014, 23:44
Dawać jeszcze WKS jedną bramkę i 6 pkt do przodu :D
24 czerwca 2014, 20:02
WOW. Ale świetnie postawiłem wyniki dzisiaj. było 0-0 i 0-1 a ja postawiłem 1-1 i 1-2. 4 punkty HEHE
24 czerwca 2014, 19:54
Ugryzł Chielliniego...
24 czerwca 2014, 19:53
Ale ten Suarez ma zryty łeb z tym gryzieniem :(
24 czerwca 2014, 19:30
3
Bo słuszne. Piłka na ziemi a ten mu w kolano wali stopą.
24 czerwca 2014, 19:27
Marchisio jaki bandyta.
24 czerwca 2014, 18:31
Balotelli ma naprawdę coś z głową. Najpierw głupia żółta kartka a teraz mega egoizm bo przecież po co podać do Immobile żeby ten miał sam na sam .
24 czerwca 2014, 00:12
hehe ja też mam dzisiaj urodzinki :D
23 czerwca 2014, 23:55
piękne mecze dzisiaj. i 4 punkty do przodu :D
23 czerwca 2014, 23:34
Wielki powrót na stare śmieci :D
23 czerwca 2014, 23:18
Toć nie było k*rwa. Się nie sugeruj tą linią co oni ją kreślą bo tutaj piłka wyznaczała linię spalonego. Czyli na równi...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Widzę że Portugalia fart za fartem. Jak nie z USA to teraz Ghaną :(
1
2-2 Niemcy Usa
2-3 Portugalia Ghana
0
ale wylew :D dzięki za tą uwagę
4
ale nie udało mu się rozgryść Szwajcarii
7
Shakiri nie miał wcześniej bramek
10
Muller jeszcze :D
1
Atak na piłkę? I się poślizgnął na niej? Toć to jest śmieszna kartka :(
0
Jest na dobrej drodze. Hattrick MVP. I czuje się dobrze. Nic mu nie dokucza. To może być jego turniej :D
0
Ale lepiej zawsze wyjść z pierwszego miejsca. A zdejmowanie Messiego przy 3-2 jest trochę ryzykowne.
0
z obroną gorzej :(
0
to samo chciałem napisać. Oczywiście w tym mecz :D
0
Dzisiaj gra świetnie. Oczywiście Leo też :D
0
1-4
2-0
Może w końcu Argentyna coś zacznie strzelać.
0
Wiedziałem, wiedziałem że się odezwiesz :D
0
Był karny jednak. Też na początku myślałem że sam się kopnął ale jednak był zahaczony.
0
nie zatańczy jednak :(
0
też tylko jeden. Ale jak to się mówi nie zawsze słońce świeci :D
0
Niewiarygodne a jednak Grecy w 1/8. To jest wręcz NIEWIARYGODNE. Kto im dawał szansę na wyjście z grupy? Chyba tylko chorzy optymiści a tu proszę.
1
trzecie :D
0
Dawać jeszcze WKS jedną bramkę i 6 pkt do przodu :D
4
WOW. Ale świetnie postawiłem wyniki dzisiaj. było 0-0 i 0-1 a ja postawiłem 1-1 i 1-2. 4 punkty HEHE
0
Ugryzł Chielliniego...
0
Ale ten Suarez ma zryty łeb z tym gryzieniem :(
3
Bo słuszne. Piłka na ziemi a ten mu w kolano wali stopą.
0
Marchisio jaki bandyta.
0
Balotelli ma naprawdę coś z głową. Najpierw głupia żółta kartka a teraz mega egoizm bo przecież po co podać do Immobile żeby ten miał sam na sam .
0
hehe ja też mam dzisiaj urodzinki :D
1
piękne mecze dzisiaj. i 4 punkty do przodu :D
0
Wielki powrót na stare śmieci :D
0
Toć nie było k*rwa. Się nie sugeruj tą linią co oni ją kreślą bo tutaj piłka wyznaczała linię spalonego. Czyli na równi...