0

Widzę że Portugalia fart za fartem. Jak nie z USA to teraz Ghaną :(

1

2-2 Niemcy Usa
2-3 Portugalia Ghana

0

ale wylew :D dzięki za tą uwagę

4

ale nie udało mu się rozgryść Szwajcarii

7

Shakiri nie miał wcześniej bramek

10

Muller jeszcze :D

1

Atak na piłkę? I się poślizgnął na niej? Toć to jest śmieszna kartka :(

0

Jest na dobrej drodze. Hattrick MVP. I czuje się dobrze. Nic mu nie dokucza. To może być jego turniej :D

0

Ale lepiej zawsze wyjść z pierwszego miejsca. A zdejmowanie Messiego przy 3-2 jest trochę ryzykowne.

0

z obroną gorzej :(

0

to samo chciałem napisać. Oczywiście w tym mecz :D

0

Dzisiaj gra świetnie. Oczywiście Leo też :D

0

1-4
2-0
Może w końcu Argentyna coś zacznie strzelać.

0

Wiedziałem, wiedziałem że się odezwiesz :D

0

Był karny jednak. Też na początku myślałem że sam się kopnął ale jednak był zahaczony.

0

nie zatańczy jednak :(

0

też tylko jeden. Ale jak to się mówi nie zawsze słońce świeci :D

0

Niewiarygodne a jednak Grecy w 1/8. To jest wręcz NIEWIARYGODNE. Kto im dawał szansę na wyjście z grupy? Chyba tylko chorzy optymiści a tu proszę.

1

trzecie :D

0

Dawać jeszcze WKS jedną bramkę i 6 pkt do przodu :D

4

WOW. Ale świetnie postawiłem wyniki dzisiaj. było 0-0 i 0-1 a ja postawiłem 1-1 i 1-2. 4 punkty HEHE

0

Ugryzł Chielliniego...

0

Ale ten Suarez ma zryty łeb z tym gryzieniem :(

3

Bo słuszne. Piłka na ziemi a ten mu w kolano wali stopą.

0

Marchisio jaki bandyta.

0

Balotelli ma naprawdę coś z głową. Najpierw głupia żółta kartka a teraz mega egoizm bo przecież po co podać do Immobile żeby ten miał sam na sam .

0

hehe ja też mam dzisiaj urodzinki :D

1

piękne mecze dzisiaj. i 4 punkty do przodu :D

0

Wielki powrót na stare śmieci :D

0

Toć nie było k*rwa. Się nie sugeruj tą linią co oni ją kreślą bo tutaj piłka wyznaczała linię spalonego. Czyli na równi...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?