Ogólnie to Mundial zmienników się nam robi. Często ten co wejdzie na plac gry strzeli jakiegoś gola bądź zaliczy asystę lub tez wpłynie na grę zespołu jak Higuain lub Drogba.
wyniku z 1954 nie ma co oczekiwać bo przecież wtedy inaczej się grało. Jeżeli średnia będzie oscylować w granicach trzech goli na mecz to będzie świetnie :D
Temat zasłużenia na wygraną był już poruszany wielokrotnie. A w futbolu niezmienna zasada: liczy się to co w sieci, choć Ghana ostro dawała do pieca ale się nie udało.
No nie wierzę po prostu. Jaki ten futbol jest piękny. Już myślałem że Ghana pójdzie za ciosem a tu proszę bardzo gol dla USA. W tej chwili wchodzi mi kupon hehe
0
Tak to jest jak się piłkarza nie widziało wcześniej :)
0
World Cup effect :D To coś więcej niż mecz :D
0
Ja tym razem 3-1
1
Ale wczoraj zagrał dobrze :D
0
Handshake fail? HEHE
1
Zwaliłeś Ivan. Szkoda :(
0
Kto to wiedział że Song podzieli los Pepe....
1
No niestety tez 2-0 postawiłem. Dzisiaj 3 punkty uzyskam ale mogło być więcej :)
2
No i dobra. Chorwacja już niech nie strzela :D
0
Z Pepego śmieje się cały świat już kilka lat. A Song - chyba nie odpie*rzao mu często podczas kariery. Ale fakt zachował się jak idiota.
1
No dobra dobra trochę mnie poniosło. Co nie zmienia faktu że zachowanie niegodne piłkarza :(
0
A no to spoko :D Sztuki walki zawsze w modzie. Tylko szkoda że na przeciwniku z boiska :)
6
Brawo Song. Super zachowanie. Kolejny bezmózg na boisku. Zachowanie niegodne piłkarza Barcy. Wypad z klubu...
0
Tym razem Vargas MVP.
0
Trzeba dać mu konkurenta godnego to zacznie grać....
0
dobra już się nie pytam
0
Jakie typy dajecie na Hiszpanie - Chile?
0
Ogólnie to Mundial zmienników się nam robi. Często ten co wejdzie na plac gry strzeli jakiegoś gola bądź zaliczy asystę lub tez wpłynie na grę zespołu jak Higuain lub Drogba.
2
Jak to Australijczyk. Oni lubią pływać :)
0
wyniku z 1954 nie ma co oczekiwać bo przecież wtedy inaczej się grało. Jeżeli średnia będzie oscylować w granicach trzech goli na mecz to będzie świetnie :D
0
Zawsze musi się znaleźć jakiś antykibic na nie swojej stronie. To normalne :D
7
E tam wystarczy że walnąl w jednoosobowy mur :D :D :D
8
"E tam spłaci się z koszulek" [Hala Dzieci]
0
Szkoda że Ghana nie trafiła do łatwiejszej grupy. Oni jako jedyni z Afryki pokazują świetny futbol :D
0
Temat zasłużenia na wygraną był już poruszany wielokrotnie. A w futbolu niezmienna zasada: liczy się to co w sieci, choć Ghana ostro dawała do pieca ale się nie udało.
0
No i 3 punkty mogę sobie zapisać za ten. Jednak druga myśl okazała się najlepszy tym razem. A USA do trzech razy sztuka na mundialach z tą Ghaną :)
0
Sporo doliczają na tych mistrzostwach :D
0
No nie wierzę po prostu. Jaki ten futbol jest piękny. Już myślałem że Ghana pójdzie za ciosem a tu proszę bardzo gol dla USA. W tej chwili wchodzi mi kupon hehe
1
Myślałem że USA jednak wygra ale jednak Ghana bardziej zasługuje na zwycięstwo. Oby to udokumentowali kolejnym golem :D
0
szkoda że nie wytrzymał nowego trenera :(