2

Dobry mecz, zdecydowanie lepszy jak ten Iranu z Nigerią :D

0

Mają rozmach sk*rwisyny :D

0

Kiedy jak nie teraz? :D

0

Słyszeliście staty Mullera na MŚ? 9 strzałów 8 goli MEGA

0

jednak zmieniam na 1-2 dla USA.

0

jak w 2010 roku :D

0

w młodzieżówkach tak jest że dużo bardziej liczą się finezja, umiejętności a nie taktyka. I jak widać ciężko przerzucić im się na ten wyższy level

0

Eneyama też

0

Nom chyba nie wleciał Nigeryjczyk w bramkarza. Bo sam był wzięty w kleszcze przez dwóch Irańczyków. Bramka legalna.

2

Ghana - dobre murzyny, Gyan znowu będzie strzelał więc obstawiam chyba 2-1 choć jeszcze się waham :D

0

nie no ogólnie jest też najazd na Pepe, że małpa, błazen i w debliny sposób osłabia drużynę

0

kompletnie nie wiem jak obstawić. No kit posłucham się bukmacherów. Wygrana Nigerii i 1:0 dla nich. Kiedyś musi być mecz z małą ilością goli :)

2

3 MOTM to nie jest furora?

1

Ale teraz mógłby sędzia podyktować chyba...

0

Poczekaj do kolejnych faz. Oni tak zawsze grają super ale w najważniejszych momentach odpadają.

0

on już lekko utykał pod koniec pierwszej

1

Super niech jeszcze Ghana wygra z Portugalcami i zwierzaki odpadną :D

0

Thomas Muller jak Gerd Muller. Nazwisko zobowiązuje do strzelania bramek na mundialach :) już 7 goli :)

0

Położyć rękę a zdecydowanie pociągnąć to jest wielka różnica. Pereira upadając ściagnął Niemca więc karny sluszny.

2

toć słuszny co ty chcesz. Wygrał walkę o pozycję i został ściągnięty za koszulkę a to jest faul.

0

Super grają Niemcy jak narazie :)

0

A nie może i szybciej. Bo Robben miał 37 km/h a w statsach pisze 31 km/h. Więc nie wiem :)

0

Ktoś się pytał o prędkość tego sprintu Messiego z ostatniej minuty. Na pewno nie szybciej niż 28,87 km/h. Fajne statystyki są na stronie fifa.com. Całe pdf-y ze statsami z meczu :)

1

tam piszą że z całej Argentyny to szczególnie Di Maria zaczął lepiej grać. ahahahahahahahahahahahaha

1

Messi MOTM

1

No kurde. By mi mecz wszedł :D

1

Od razu się człowiek raduje jak Messi biega hehe :D

1

hehe ja też . Dawaj Messi strzel tą trzecią :D

0

W drugiej połowie gra jak człowiek. Dawaj Messi oby tak dalej :D

0

Ale można przyspieszyć? Można. A nie ku*wa stać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?