17 czerwca 2014, 00:45
2
Dobry mecz, zdecydowanie lepszy jak ten Iranu z Nigerią :D
17 czerwca 2014, 00:04
0
Mają rozmach sk*rwisyny :D
16 czerwca 2014, 23:49
Kiedy jak nie teraz? :D
16 czerwca 2014, 23:47
Słyszeliście staty Mullera na MŚ? 9 strzałów 8 goli MEGA
16 czerwca 2014, 23:22
jednak zmieniam na 1-2 dla USA.
16 czerwca 2014, 23:10
jak w 2010 roku :D
16 czerwca 2014, 22:32
w młodzieżówkach tak jest że dużo bardziej liczą się finezja, umiejętności a nie taktyka. I jak widać ciężko przerzucić im się na ten wyższy level
16 czerwca 2014, 21:29
Eneyama też
16 czerwca 2014, 21:13
Nom chyba nie wleciał Nigeryjczyk w bramkarza. Bo sam był wzięty w kleszcze przez dwóch Irańczyków. Bramka legalna.
16 czerwca 2014, 21:08
Ghana - dobre murzyny, Gyan znowu będzie strzelał więc obstawiam chyba 2-1 choć jeszcze się waham :D
16 czerwca 2014, 20:38
nie no ogólnie jest też najazd na Pepe, że małpa, błazen i w debliny sposób osłabia drużynę
16 czerwca 2014, 20:34
kompletnie nie wiem jak obstawić. No kit posłucham się bukmacherów. Wygrana Nigerii i 1:0 dla nich. Kiedyś musi być mecz z małą ilością goli :)
16 czerwca 2014, 20:25
3 MOTM to nie jest furora?
16 czerwca 2014, 19:38
1
Ale teraz mógłby sędzia podyktować chyba...
16 czerwca 2014, 19:24
Poczekaj do kolejnych faz. Oni tak zawsze grają super ale w najważniejszych momentach odpadają.
16 czerwca 2014, 19:08
on już lekko utykał pod koniec pierwszej
16 czerwca 2014, 19:05
Super niech jeszcze Ghana wygra z Portugalcami i zwierzaki odpadną :D
16 czerwca 2014, 18:51
Thomas Muller jak Gerd Muller. Nazwisko zobowiązuje do strzelania bramek na mundialach :) już 7 goli :)
16 czerwca 2014, 18:32
Położyć rękę a zdecydowanie pociągnąć to jest wielka różnica. Pereira upadając ściagnął Niemca więc karny sluszny.
16 czerwca 2014, 18:28
toć słuszny co ty chcesz. Wygrał walkę o pozycję i został ściągnięty za koszulkę a to jest faul.
16 czerwca 2014, 18:26
Super grają Niemcy jak narazie :)
16 czerwca 2014, 04:37
A nie może i szybciej. Bo Robben miał 37 km/h a w statsach pisze 31 km/h. Więc nie wiem :)
16 czerwca 2014, 04:12
Ktoś się pytał o prędkość tego sprintu Messiego z ostatniej minuty. Na pewno nie szybciej niż 28,87 km/h. Fajne statystyki są na stronie fifa.com. Całe pdf-y ze statsami z meczu :)
16 czerwca 2014, 02:15
tam piszą że z całej Argentyny to szczególnie Di Maria zaczął lepiej grać. ahahahahahahahahahahahaha
16 czerwca 2014, 01:57
Messi MOTM
16 czerwca 2014, 01:56
No kurde. By mi mecz wszedł :D
16 czerwca 2014, 01:50
Od razu się człowiek raduje jak Messi biega hehe :D
16 czerwca 2014, 01:45
hehe ja też . Dawaj Messi strzel tą trzecią :D
16 czerwca 2014, 01:27
W drugiej połowie gra jak człowiek. Dawaj Messi oby tak dalej :D
16 czerwca 2014, 01:15
Ale można przyspieszyć? Można. A nie ku*wa stać.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
Dobry mecz, zdecydowanie lepszy jak ten Iranu z Nigerią :D
0
Mają rozmach sk*rwisyny :D
0
Kiedy jak nie teraz? :D
0
Słyszeliście staty Mullera na MŚ? 9 strzałów 8 goli MEGA
0
jednak zmieniam na 1-2 dla USA.
0
jak w 2010 roku :D
0
w młodzieżówkach tak jest że dużo bardziej liczą się finezja, umiejętności a nie taktyka. I jak widać ciężko przerzucić im się na ten wyższy level
0
Eneyama też
0
Nom chyba nie wleciał Nigeryjczyk w bramkarza. Bo sam był wzięty w kleszcze przez dwóch Irańczyków. Bramka legalna.
2
Ghana - dobre murzyny, Gyan znowu będzie strzelał więc obstawiam chyba 2-1 choć jeszcze się waham :D
0
nie no ogólnie jest też najazd na Pepe, że małpa, błazen i w debliny sposób osłabia drużynę
0
kompletnie nie wiem jak obstawić. No kit posłucham się bukmacherów. Wygrana Nigerii i 1:0 dla nich. Kiedyś musi być mecz z małą ilością goli :)
2
3 MOTM to nie jest furora?
1
Ale teraz mógłby sędzia podyktować chyba...
0
Poczekaj do kolejnych faz. Oni tak zawsze grają super ale w najważniejszych momentach odpadają.
0
on już lekko utykał pod koniec pierwszej
1
Super niech jeszcze Ghana wygra z Portugalcami i zwierzaki odpadną :D
0
Thomas Muller jak Gerd Muller. Nazwisko zobowiązuje do strzelania bramek na mundialach :) już 7 goli :)
0
Położyć rękę a zdecydowanie pociągnąć to jest wielka różnica. Pereira upadając ściagnął Niemca więc karny sluszny.
2
toć słuszny co ty chcesz. Wygrał walkę o pozycję i został ściągnięty za koszulkę a to jest faul.
0
Super grają Niemcy jak narazie :)
0
A nie może i szybciej. Bo Robben miał 37 km/h a w statsach pisze 31 km/h. Więc nie wiem :)
0
Ktoś się pytał o prędkość tego sprintu Messiego z ostatniej minuty. Na pewno nie szybciej niż 28,87 km/h. Fajne statystyki są na stronie fifa.com. Całe pdf-y ze statsami z meczu :)
1
tam piszą że z całej Argentyny to szczególnie Di Maria zaczął lepiej grać. ahahahahahahahahahahahaha
1
Messi MOTM
1
No kurde. By mi mecz wszedł :D
1
Od razu się człowiek raduje jak Messi biega hehe :D
1
hehe ja też . Dawaj Messi strzel tą trzecią :D
0
W drugiej połowie gra jak człowiek. Dawaj Messi oby tak dalej :D
0
Ale można przyspieszyć? Można. A nie ku*wa stać.