A czemu nie Llorente? To ma być alternatywa a nie główna siła Barcy. 195 wzrostu, znakomita gra głową bo w ten sposób strzelił większość swoich bramek w Juventusie. 16 goli w samej lidze włoskiej. Tak więc o czymś to świadczy. No ale jak ma przyjść ktoś lepszy to też bym się nie pogniewał :)
Patrząc na twoje zakupy od razu nasuwa mi się żart:
Co łączy Barcę i ośmiopiętrowy blok? Brak dzięwiątki :)
Skoro Lucho chciał jakąś dziewiątkę to i ją należałoby uwzględnić.
Nie no koleś ja ciebie nie rozumiem kompletnie czemu Alexis jest do wyrzucenia. W Barcelonie się rozkręca z sezonu na sezon, coraz więcej mu wychodzi, coraz więcej strzela bramek a z Pedro jest odwrotnie coraz mniej mu wychodzi, coraz bardziej irytuje.
No tak wprowadza się dzieci a o prawdziwym dopingu od grup kibicowskich widzę że narazie można zapomnieć. Jak my mamy wygrywać na Camp Nou skoro na trybunach jest piknik? Dobry skład i piłkarze to nie wszystko. Niech o tym zarząd pomyśli.
CR7 - wielki piłkarz ale i wielki egoista który swoim zachowaniem na boisku myśli że on jest jedynym bohaterem. No ale ta zbyt duża pewność siebie daje mu wszystko co ma teraz, więc każdy ma swój sposób na sukces.
Jeżeli Atletico dalej chce odnosić sukcesy to musi:
-jeżeli sprzedają Costę to koniecznie jakiś kolos za niego (np. Lukaku)
-no i moim zdaniem główna sprawa, oczywiście ucierpi na tym obrona ale muszą kupić conajmniej dwóch skrzydłowych (pokroju Bale i Ronaldo, no oczywiście dużo dużo tańszych takich do 25 milionów bo za Costę dostaną gdzieś z 50)
Kurde to było widać podczas meczu że no kurcze jest okazja do kontry dla Atletico a mało kto wychodzi na szybkości do tej kontry a sposobność była i to nie jedna.
Czemu fani Atleti to przyjęli z pokorą? Bo oni nie są tak rozpieszczeni jak my, fani Barcy. Tak to prawda nasi piłkarze w ostatnich latach tak nas rozpieścili i w dodatku nie raz upokarzając Real. Więc to się obróciło przeciwko nam.
Dlaczego mają się osłabiać? Też mnie to dziwiło ale Atletico przez świętej pamięci pana Jesusa Gila tonie w długach i każde duże pieniądze z transferów im się przydadzą.
Nie do końca rozumiem ten hejt na Messiego. Ja wiem że od niego wymaga się zawsze bardzo dużo, szczególnie gdy zarabia 20 mln za sezon. Ale ja w nim co najmniej w pierwszej połowie widziałem piłkarza, który chce. W drugiej bardzo cisnące Atletico sprawiło, że Messi był kompletnie niewidoczny. W drugiej strzelił nawet gola niesłusznie nieuznanego. Więc on moim zdaniem nie zagrał fatalnego meczu. Hejt na Messiego? A Iniesta coś zagrał? Alexis strzelił gola a w drugiej połowie coś zagrał? Pedro? To już kompletne nieporozumienie. Żaden z naszych piłkarzy w ataku nie zagrał dobrej drugiej połowy, więc nie bądźmy zaślepieni tym że Messi zagrał źle i zarabia 20 mln na sezon i to jest bardzo niedorzeczne. A teksty, że Messiego sprzedać to są bardzo nie na miejscu. No cóż za bardzo nas rozpieścił swoimi pięknymi akcjami, golami, asystami. I wymagamy żeby walił hattricki nawet gdy drużyna nic nie gra w ataku.
Uczymy się na swoich błędach. Gol jak w studiu zauważono był zdobyty prawidłowo ale czy wiadomo jak by to się potoczyło. Atletico mogłoby zdobyć kolejną bramkę i czar by się skończył. Pogratulujmy Atletico. Na pewno na La Ligę zasłużyli. Zdobyli najwięcej punktów. Grali równo przez cały sezon i mimo kilku wpadek udało im się zdobyć mistrza.
1
Nie wiem czy tak pięknie. Z Puyolem może być tak jak z Zubim. Świetny piłkarz a w zarządzie - kompletna klapa.
0
A czemu nie Llorente? To ma być alternatywa a nie główna siła Barcy. 195 wzrostu, znakomita gra głową bo w ten sposób strzelił większość swoich bramek w Juventusie. 16 goli w samej lidze włoskiej. Tak więc o czymś to świadczy. No ale jak ma przyjść ktoś lepszy to też bym się nie pogniewał :)
0
Patrząc na twoje zakupy od razu nasuwa mi się żart:
Co łączy Barcę i ośmiopiętrowy blok? Brak dzięwiątki :)
Skoro Lucho chciał jakąś dziewiątkę to i ją należałoby uwzględnić.
5
Nie no koleś ja ciebie nie rozumiem kompletnie czemu Alexis jest do wyrzucenia. W Barcelonie się rozkręca z sezonu na sezon, coraz więcej mu wychodzi, coraz więcej strzela bramek a z Pedro jest odwrotnie coraz mniej mu wychodzi, coraz bardziej irytuje.
0
Oby oby oby bo taki gracz jak Alexis się mocno przyda w powrocie na szczyt :)
0
No tak wprowadza się dzieci a o prawdziwym dopingu od grup kibicowskich widzę że narazie można zapomnieć. Jak my mamy wygrywać na Camp Nou skoro na trybunach jest piknik? Dobry skład i piłkarze to nie wszystko. Niech o tym zarząd pomyśli.
1
CR7 - wielki piłkarz ale i wielki egoista który swoim zachowaniem na boisku myśli że on jest jedynym bohaterem. No ale ta zbyt duża pewność siebie daje mu wszystko co ma teraz, więc każdy ma swój sposób na sukces.
0
Skubany bije te rekordy.....nawet takie o których niektórzy nie wiedzieli :D
0
Jeżeli Atletico dalej chce odnosić sukcesy to musi:
-jeżeli sprzedają Costę to koniecznie jakiś kolos za niego (np. Lukaku)
-no i moim zdaniem główna sprawa, oczywiście ucierpi na tym obrona ale muszą kupić conajmniej dwóch skrzydłowych (pokroju Bale i Ronaldo, no oczywiście dużo dużo tańszych takich do 25 milionów bo za Costę dostaną gdzieś z 50)
Kurde to było widać podczas meczu że no kurcze jest okazja do kontry dla Atletico a mało kto wychodzi na szybkości do tej kontry a sposobność była i to nie jedna.
0
Jeszcze raz to powiem: większość fanów Barcy w tym ja są antymadridistas. Więc wygrana Realu to jest jak policzek dla nas.
3
Czemu fani Atleti to przyjęli z pokorą? Bo oni nie są tak rozpieszczeni jak my, fani Barcy. Tak to prawda nasi piłkarze w ostatnich latach tak nas rozpieścili i w dodatku nie raz upokarzając Real. Więc to się obróciło przeciwko nam.
0
Prawie każdy fan Barcy jest antyfanem Realu. Pogódź się z tym. Nawet w Hiszpanii się z tym nie kryją...
0
Ja już wiedziałem żeby włączyć na Pełkę od początlku ....
0
Sosa daje świetne zmiany....
0
Adrian co dzisiaj gra ....
0
Di Maria to jest jednak skubany szybki i dobry
0
Ale beka z Przemka Pełki : "Co jest? Jak długo sikają ci ludzie?" hehehe
0
Atletico na początku(pierwsze 30 minut) to tylko kosiło. Ale potem się ustatkowali i zaczęli grać w piłkę i to im się opłaciło.
0
nom rozkręcił się skubany
0
Niektórzy to robili......
0
ten głos Kazia Węgrzyna hehe. Jest siła :)
0
Hahahahahahahahahaha tekst dnia :)
2
Dlaczego mają się osłabiać? Też mnie to dziwiło ale Atletico przez świętej pamięci pana Jesusa Gila tonie w długach i każde duże pieniądze z transferów im się przydadzą.
3
A może dać szansę Masipowi?
0
Nie taki słaby sezon bedzie Bayernu jak wygrają Ligę i Puchar. Fakt że się skompromitowali w półfinale LM.
0
Śmieszne w ch*j. Jakiś śmiech w końcu u mnie się pojawił po tym smutnym meczu.
0
Nie było bo Juanfran dotknął.
1
Nie do końca rozumiem ten hejt na Messiego. Ja wiem że od niego wymaga się zawsze bardzo dużo, szczególnie gdy zarabia 20 mln za sezon. Ale ja w nim co najmniej w pierwszej połowie widziałem piłkarza, który chce. W drugiej bardzo cisnące Atletico sprawiło, że Messi był kompletnie niewidoczny. W drugiej strzelił nawet gola niesłusznie nieuznanego. Więc on moim zdaniem nie zagrał fatalnego meczu. Hejt na Messiego? A Iniesta coś zagrał? Alexis strzelił gola a w drugiej połowie coś zagrał? Pedro? To już kompletne nieporozumienie. Żaden z naszych piłkarzy w ataku nie zagrał dobrej drugiej połowy, więc nie bądźmy zaślepieni tym że Messi zagrał źle i zarabia 20 mln na sezon i to jest bardzo niedorzeczne. A teksty, że Messiego sprzedać to są bardzo nie na miejscu. No cóż za bardzo nas rozpieścił swoimi pięknymi akcjami, golami, asystami. I wymagamy żeby walił hattricki nawet gdy drużyna nic nie gra w ataku.
0
Dobra gra Leo? Coś tam chciał ale od takiego piłkarza wymaga się duuuuużo więcej. Na pewno nie dreptał jak na Calderon ale też nie zachwycił:(
1
Uczymy się na swoich błędach. Gol jak w studiu zauważono był zdobyty prawidłowo ale czy wiadomo jak by to się potoczyło. Atletico mogłoby zdobyć kolejną bramkę i czar by się skończył. Pogratulujmy Atletico. Na pewno na La Ligę zasłużyli. Zdobyli najwięcej punktów. Grali równo przez cały sezon i mimo kilku wpadek udało im się zdobyć mistrza.