To piłka nożna a Liga Europejska to też ważne rozgrywki więc temat jak najbardziej na miejscu. Sevilla też fajnie i już można stwierdzić że co najmniej jedna drużyna hiszpańska będzie w ćwierćfinałach bo Betis zagra z Sevillą.
ja tam nie lubię rozwijania komentarzy w momencie przewijania. Ceńmy sobie szybkość dostępu jednym kliknięciem a nie przewijaniem i odkopywaniem postów. Mi to nie pasuje ale to tylko moje zdanie :)
Niestety słaba gra naszych ale w każdej sytuacji trzeba dostrzec jakieś pozytywy. W dalszym ciągu liga zależy tylko od nas i nie trzeba przy tym liczyć na pozostałe potknięcia innych :)
podczas meczu kiedy jest napięcie to ma się pretensję o wszystko. Jednakże po meczu należy ochłonąć i na sucho omawiać fakty. A Tata tak zrobił i sędziami się nie zastawiał
Za pewnie się poczuliśmy po meczu z City. I to było widać w pierwszej połowie a w drugiej połowie to już było tego apogeum. Kompletny brak kontroli. Niestety mistrzostwo się oddala.
haha 4-0 :)
dobre sobie.
Taki wynik to może i tak ale jakby Barca grała u siebie. Bo na wyjeździe to jak wygramy dzisiaj to będzie wielki sukces :) Porównywalny ze zwycięstwem z City, bo ostatnie zwycięstwo z Sociedad na ich stadionie to był 2007 rok :)
Ogólnie wszyscy na plus: momentami magiczny Iniesta, penwy Pique w pojedynkach główkowych, świetny Valdes (Valencia to był tylko wypadek przy pracy), bardzo dobry Alves, odpowiedzialny Xavi, skuteczny jeżeli chodzi o karny Messi, bardzo ruchliwy Neymar widać że jest głodny gry. Taką Barcę by można częściej oglądać :)
Rayo gra strasznie ofensywnie, oni prezentują naprawdę radosny i szalenie otwarty futbol. No ale za to brak im dyscypliny w obronie i potrafią tracić naprawdę głupie bramki. No cóż nie będę owijał w bawełnę ale z tak radośnie grającym rywalem to tak jak w poprzednich meczach z nimi: piątke im możemy wsadzić tylko niewiadomo czy do zera.
szczerze? też jestem tak nastawiony do Ronaldo. Chociaż staram się to opanować to najbardziej mnie wkurwia te jego szczerzenie zębów. Piłkarz świetny ale kurde nienawidzę go.
0
Taka radość na Bernabeu że aż Puta Barca na trybunach :(
0
Atletico jest dalej poukładaną drużyną......w przeciwieństwie do nas :(
0
Grają dzisiaj jakby mieli zespół Downa.
0
Busquets jest naprawde beznadziejny dzisiaj do zmiany z nim bo będzie tragedia.
0
Busquets jest fatalny dzisiaj. W głównej mierze on jest jak na razie winowajcą porażki. Przez niego przegrywamy niemiłosiernie środek pola :(
0
heh szczególnie Messi
0
To piłka nożna a Liga Europejska to też ważne rozgrywki więc temat jak najbardziej na miejscu. Sevilla też fajnie i już można stwierdzić że co najmniej jedna drużyna hiszpańska będzie w ćwierćfinałach bo Betis zagra z Sevillą.
0
ja tam nie lubię rozwijania komentarzy w momencie przewijania. Ceńmy sobie szybkość dostępu jednym kliknięciem a nie przewijaniem i odkopywaniem postów. Mi to nie pasuje ale to tylko moje zdanie :)
0
Niestety słaba gra naszych ale w każdej sytuacji trzeba dostrzec jakieś pozytywy. W dalszym ciągu liga zależy tylko od nas i nie trzeba przy tym liczyć na pozostałe potknięcia innych :)
0
podczas meczu kiedy jest napięcie to ma się pretensję o wszystko. Jednakże po meczu należy ochłonąć i na sucho omawiać fakty. A Tata tak zrobił i sędziami się nie zastawiał
0
nom za pewnie się poczuliśmy. To typowe dla hiszpańskich drużyn niestety
0
Za pewnie się poczuliśmy po meczu z City. I to było widać w pierwszej połowie a w drugiej połowie to już było tego apogeum. Kompletny brak kontroli. Niestety mistrzostwo się oddala.
0
haha 4-0 :)
dobre sobie.
Taki wynik to może i tak ale jakby Barca grała u siebie. Bo na wyjeździe to jak wygramy dzisiaj to będzie wielki sukces :) Porównywalny ze zwycięstwem z City, bo ostatnie zwycięstwo z Sociedad na ich stadionie to był 2007 rok :)
0
ja też bym chciał zespoły angielskie ale nie chciałbym Chelsea.
Bo ich autobus jest dopracowany do prawie perfekcji i byłoby znowu ciężko :)
0
Każdy trener broni swojej drużyny. Taka prawda.
0
Nie no kurde uwzględnijcie też niesłuszny jednak karny. Bo jednak faul był przed, bardzo niewiele ale przed.
0
Ogólnie wszyscy na plus: momentami magiczny Iniesta, penwy Pique w pojedynkach główkowych, świetny Valdes (Valencia to był tylko wypadek przy pracy), bardzo dobry Alves, odpowiedzialny Xavi, skuteczny jeżeli chodzi o karny Messi, bardzo ruchliwy Neymar widać że jest głodny gry. Taką Barcę by można częściej oglądać :)
0
Mecz spacerek a to jeszcze nie koniec goli :)
0
Rayo gra strasznie ofensywnie, oni prezentują naprawdę radosny i szalenie otwarty futbol. No ale za to brak im dyscypliny w obronie i potrafią tracić naprawdę głupie bramki. No cóż nie będę owijał w bawełnę ale z tak radośnie grającym rywalem to tak jak w poprzednich meczach z nimi: piątke im możemy wsadzić tylko niewiadomo czy do zera.
0
Messi - dotknięcie geniusza :)
0
jaki strzał ja pierdziele...
0
Nieźle gramy w tym meczu :)
0
Przecież już zdobyła Superpuchar Hiszpanii, więc się ucisz.
0
szczerze? też jestem tak nastawiony do Ronaldo. Chociaż staram się to opanować to najbardziej mnie wkurwia te jego szczerzenie zębów. Piłkarz świetny ale kurde nienawidzę go.
0
Za trzy żółtka się pauzuje a Ronaldo dostał drugie dopiero. No chyba że się da sprowokować i dostanie drugą żółtą.
0
Rozum podpowiada że Barca tutaj przegra albo zremisuje. Jeżeli Barcelona miałaby tu wygrać to w lidze. Byłoby pięknie :)
0
Skład Atletico jest bardzo rezerwowy. Cholo zrezygnował z walki. Szkoda
0
no prawie idealny bo jeszcze koszykarze jednym punktem przegrali z Realem
0
o nas też by można tak powiedzieć. Musiał w końcu i u nich nastać jakiś słabszy okres
0
Atletico mocno zlekceważyło Almerię. To wielka niespodzianka dzisiaj.