0

Taka radość na Bernabeu że aż Puta Barca na trybunach :(

0

Atletico jest dalej poukładaną drużyną......w przeciwieństwie do nas :(

0

Grają dzisiaj jakby mieli zespół Downa.

0

Busquets jest naprawde beznadziejny dzisiaj do zmiany z nim bo będzie tragedia.

0

Busquets jest fatalny dzisiaj. W głównej mierze on jest jak na razie winowajcą porażki. Przez niego przegrywamy niemiłosiernie środek pola :(

0

heh szczególnie Messi

0

To piłka nożna a Liga Europejska to też ważne rozgrywki więc temat jak najbardziej na miejscu. Sevilla też fajnie i już można stwierdzić że co najmniej jedna drużyna hiszpańska będzie w ćwierćfinałach bo Betis zagra z Sevillą.

0

ja tam nie lubię rozwijania komentarzy w momencie przewijania. Ceńmy sobie szybkość dostępu jednym kliknięciem a nie przewijaniem i odkopywaniem postów. Mi to nie pasuje ale to tylko moje zdanie :)

0

Niestety słaba gra naszych ale w każdej sytuacji trzeba dostrzec jakieś pozytywy. W dalszym ciągu liga zależy tylko od nas i nie trzeba przy tym liczyć na pozostałe potknięcia innych :)

0

podczas meczu kiedy jest napięcie to ma się pretensję o wszystko. Jednakże po meczu należy ochłonąć i na sucho omawiać fakty. A Tata tak zrobił i sędziami się nie zastawiał

0

nom za pewnie się poczuliśmy. To typowe dla hiszpańskich drużyn niestety

0

Za pewnie się poczuliśmy po meczu z City. I to było widać w pierwszej połowie a w drugiej połowie to już było tego apogeum. Kompletny brak kontroli. Niestety mistrzostwo się oddala.

0

haha 4-0 :)
dobre sobie.
Taki wynik to może i tak ale jakby Barca grała u siebie. Bo na wyjeździe to jak wygramy dzisiaj to będzie wielki sukces :) Porównywalny ze zwycięstwem z City, bo ostatnie zwycięstwo z Sociedad na ich stadionie to był 2007 rok :)

0

ja też bym chciał zespoły angielskie ale nie chciałbym Chelsea.
Bo ich autobus jest dopracowany do prawie perfekcji i byłoby znowu ciężko :)

0

Każdy trener broni swojej drużyny. Taka prawda.

0

Nie no kurde uwzględnijcie też niesłuszny jednak karny. Bo jednak faul był przed, bardzo niewiele ale przed.

0

Ogólnie wszyscy na plus: momentami magiczny Iniesta, penwy Pique w pojedynkach główkowych, świetny Valdes (Valencia to był tylko wypadek przy pracy), bardzo dobry Alves, odpowiedzialny Xavi, skuteczny jeżeli chodzi o karny Messi, bardzo ruchliwy Neymar widać że jest głodny gry. Taką Barcę by można częściej oglądać :)

0

Mecz spacerek a to jeszcze nie koniec goli :)

0

Rayo gra strasznie ofensywnie, oni prezentują naprawdę radosny i szalenie otwarty futbol. No ale za to brak im dyscypliny w obronie i potrafią tracić naprawdę głupie bramki. No cóż nie będę owijał w bawełnę ale z tak radośnie grającym rywalem to tak jak w poprzednich meczach z nimi: piątke im możemy wsadzić tylko niewiadomo czy do zera.

0

Messi - dotknięcie geniusza :)

0

jaki strzał ja pierdziele...

0

Nieźle gramy w tym meczu :)

0

Przecież już zdobyła Superpuchar Hiszpanii, więc się ucisz.

0

szczerze? też jestem tak nastawiony do Ronaldo. Chociaż staram się to opanować to najbardziej mnie wkurwia te jego szczerzenie zębów. Piłkarz świetny ale kurde nienawidzę go.

0

Za trzy żółtka się pauzuje a Ronaldo dostał drugie dopiero. No chyba że się da sprowokować i dostanie drugą żółtą.

0

Rozum podpowiada że Barca tutaj przegra albo zremisuje. Jeżeli Barcelona miałaby tu wygrać to w lidze. Byłoby pięknie :)

0

Skład Atletico jest bardzo rezerwowy. Cholo zrezygnował z walki. Szkoda

0

no prawie idealny bo jeszcze koszykarze jednym punktem przegrali z Realem

0

o nas też by można tak powiedzieć. Musiał w końcu i u nich nastać jakiś słabszy okres

0

Atletico mocno zlekceważyło Almerię. To wielka niespodzianka dzisiaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?