Pokaże jeszcze nie raz wiele dobrego ale sądzę że niestety w pojedynczych meczach. Na równą formę to raczej się nie napalajmy. Chociaż nic nie jest przesądzone......
No nie wiem czy takie najgorsze za nami. Wyjazd do Sevilli a tam wiadomo ciężkie teren. Wyjazdowy mecz z Sociedad a przecież my tam już od trzech lat nie możemy wygrać (w tych spotkaniach 1 punkt a w tamtym sezonie wygrywaliśmy nawet 2-0 żeby przegrać 3-2). El Classico na Bernabeu. Mecz z Espanyolem (wiadomo oni z nami grają jakby mieli wypruć z siebie flaki). Wyjazd do Villarealu i mecz z bardzo odważnie grającą drużyną. W dodatku walka na innych frontach napewno odciśnie swoje piętno na grze w La Liga. Wiele ciężkich meczów za nami ale i przed nami też takowe są.
Sergi Roberto w tak ważnym meczu? To nie ten poziom żeby dawać takiego zawodnika od pierwszych minut. Skład dobry (oczywiście nie najlepszy bo bez Neya i Messiego w pierwszym), taktyka na podmęczonego rywala może zadziałać. Zobaczymy
Widać jak Real podchodzi do meczów Champions League. Obsesja na punkcie Decimy udziela się w nich. I nie odpuszczają żadnego meczu nawert jak grają w dziesiątkę :(
nie rozumiem czemu lewa noga. czyli ta prawa po tym ataku jest w porządku. Więc kontuzji nabawił się wtedy gdy chciał prawą nogą podać i się wywrócił. NO NIE.
0
Pokaże jeszcze nie raz wiele dobrego ale sądzę że niestety w pojedynczych meczach. Na równą formę to raczej się nie napalajmy. Chociaż nic nie jest przesądzone......
0
No nie wiem czy takie najgorsze za nami. Wyjazd do Sevilli a tam wiadomo ciężkie teren. Wyjazdowy mecz z Sociedad a przecież my tam już od trzech lat nie możemy wygrać (w tych spotkaniach 1 punkt a w tamtym sezonie wygrywaliśmy nawet 2-0 żeby przegrać 3-2). El Classico na Bernabeu. Mecz z Espanyolem (wiadomo oni z nami grają jakby mieli wypruć z siebie flaki). Wyjazd do Villarealu i mecz z bardzo odważnie grającą drużyną. W dodatku walka na innych frontach napewno odciśnie swoje piętno na grze w La Liga. Wiele ciężkich meczów za nami ale i przed nami też takowe są.
0
Sergi Roberto w tak ważnym meczu? To nie ten poziom żeby dawać takiego zawodnika od pierwszych minut. Skład dobry (oczywiście nie najlepszy bo bez Neya i Messiego w pierwszym), taktyka na podmęczonego rywala może zadziałać. Zobaczymy
0
adblocka wyłącz
0
http://www.fcbarca.com/41535-druga-zolta-kartka-thiago-anulowana.html
ostudźmy zapędy nam też anulowano choćby tą kartkę
0
http://www.fcbarca.com/41535-druga-zolta-kartka-thiago-anulowana.html
spokojnie nas też rozpatrzają
0
Oj jelitówka to jest fr*nca. Może i się wykuruje ale będzie osłabiony pewnie.
0
ależ dramatyczna końcówka meczu. Warto było go obejrzeć
0
hehe przewrócił się przed nogami :):D
0
No patrz Atleti wygrali 2-1
0
Atletio tymczasem przegrywa z Sant Andreu. Nawet karny dla Atleti nie pomógł :)
0
Barca B grała w niedzielę. Co dwa dni się meczów nie gra
0
Bartra? Niekoniecznie. Takie spóźnienie przy golu Villareal nie może się przydarzyć :)
0
Pamiętasz "gol" Kiesslinga z ligi niemieckiej? Właśnie między innymi dlatego :)
0
Ale Villareal cisnął przez cały mecz więc Getafe wygrało trochę szczęśliwie :)
0
Chcesz tego? a jak trafimy na nich?
0
Iniesta gra coraz lepiej.
0
Haha fajnie by było
0
Widać jak Real podchodzi do meczów Champions League. Obsesja na punkcie Decimy udziela się w nich. I nie odpuszczają żadnego meczu nawert jak grają w dziesiątkę :(
0
Bo też dostaliście sporo takich karnych a o tym że niesłuszny to u was ani widu ani słychu o takich rzeczach i ten hipokryzm
0
W lidze włoskiej już nie ma takiej taktyki. Tam się teraz porządnie strzela gole i gra otwartą piłkę :)
0
Pique i Bartra? hmm lepiej jakby było Puyol i Bartra albo Puyol i Pique. No ale ja trenerem nie jestem i się nie znam
0
Hehe warto było napisać "-6" i strolować rm.pl i dostać bana na 30 dni :):):):)
0
Fabs już trenuje z drużyną... dobre i to
0
bez Realu i Atletico bo nie można w pierwszej fazie na z tego samego kraju
0
Najlepsze jest to że Messi raz dotknął piłkę. A już ma jakieś procenty przy wyborze gracza meczu. Ludzie trochę z mózgiem na to głosujcie. :)
0
Lekka kontuzja
0
Sergi wszedł jeah
0
Messiego trzeba przykleić do ławki w kolejnych meczach i niech tylko z tej ławki wchodzi na kilka lub kilkanaście minut.
0
nie rozumiem czemu lewa noga. czyli ta prawa po tym ataku jest w porządku. Więc kontuzji nabawił się wtedy gdy chciał prawą nogą podać i się wywrócił. NO NIE.