0

Pokaże jeszcze nie raz wiele dobrego ale sądzę że niestety w pojedynczych meczach. Na równą formę to raczej się nie napalajmy. Chociaż nic nie jest przesądzone......

0

No nie wiem czy takie najgorsze za nami. Wyjazd do Sevilli a tam wiadomo ciężkie teren. Wyjazdowy mecz z Sociedad a przecież my tam już od trzech lat nie możemy wygrać (w tych spotkaniach 1 punkt a w tamtym sezonie wygrywaliśmy nawet 2-0 żeby przegrać 3-2). El Classico na Bernabeu. Mecz z Espanyolem (wiadomo oni z nami grają jakby mieli wypruć z siebie flaki). Wyjazd do Villarealu i mecz z bardzo odważnie grającą drużyną. W dodatku walka na innych frontach napewno odciśnie swoje piętno na grze w La Liga. Wiele ciężkich meczów za nami ale i przed nami też takowe są.

0

Sergi Roberto w tak ważnym meczu? To nie ten poziom żeby dawać takiego zawodnika od pierwszych minut. Skład dobry (oczywiście nie najlepszy bo bez Neya i Messiego w pierwszym), taktyka na podmęczonego rywala może zadziałać. Zobaczymy

0

adblocka wyłącz

0

http://www.fcbarca.com/41535-druga-zolta-kartka-thiago-anulowana.html

ostudźmy zapędy nam też anulowano choćby tą kartkę

0

0

Oj jelitówka to jest fr*nca. Może i się wykuruje ale będzie osłabiony pewnie.

0

ależ dramatyczna końcówka meczu. Warto było go obejrzeć

0

hehe przewrócił się przed nogami :):D

0

No patrz Atleti wygrali 2-1

0

Atletio tymczasem przegrywa z Sant Andreu. Nawet karny dla Atleti nie pomógł :)

0

Barca B grała w niedzielę. Co dwa dni się meczów nie gra

0

Bartra? Niekoniecznie. Takie spóźnienie przy golu Villareal nie może się przydarzyć :)

0

Pamiętasz "gol" Kiesslinga z ligi niemieckiej? Właśnie między innymi dlatego :)

0

Ale Villareal cisnął przez cały mecz więc Getafe wygrało trochę szczęśliwie :)

0

Chcesz tego? a jak trafimy na nich?

0

Iniesta gra coraz lepiej.

0

Haha fajnie by było

0

Widać jak Real podchodzi do meczów Champions League. Obsesja na punkcie Decimy udziela się w nich. I nie odpuszczają żadnego meczu nawert jak grają w dziesiątkę :(

0

Bo też dostaliście sporo takich karnych a o tym że niesłuszny to u was ani widu ani słychu o takich rzeczach i ten hipokryzm

0

W lidze włoskiej już nie ma takiej taktyki. Tam się teraz porządnie strzela gole i gra otwartą piłkę :)

0

Pique i Bartra? hmm lepiej jakby było Puyol i Bartra albo Puyol i Pique. No ale ja trenerem nie jestem i się nie znam

0

Hehe warto było napisać "-6" i strolować rm.pl i dostać bana na 30 dni :):):):)

0

Fabs już trenuje z drużyną... dobre i to

0

bez Realu i Atletico bo nie można w pierwszej fazie na z tego samego kraju

0

Najlepsze jest to że Messi raz dotknął piłkę. A już ma jakieś procenty przy wyborze gracza meczu. Ludzie trochę z mózgiem na to głosujcie. :)

0

Lekka kontuzja

0

Sergi wszedł jeah

0

Messiego trzeba przykleić do ławki w kolejnych meczach i niech tylko z tej ławki wchodzi na kilka lub kilkanaście minut.

0

nie rozumiem czemu lewa noga. czyli ta prawa po tym ataku jest w porządku. Więc kontuzji nabawił się wtedy gdy chciał prawą nogą podać i się wywrócił. NO NIE.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?