0

Kurcze szkoda mi go. On z tym rzyganiem tak cierpi. Chciałby oddawać całe swoje serce, całą swoją miłość na boisku ale co z tego jak zamiast radości przeżywa cierpienie i tak jak dzisiaj gorycz porażki.

0

A to źle trafiłem. Ale chyba przyznasz mi rację że charakter kontrataków z Realu załatwiłby dzisiejsze Niemcy?

0

Właśnie kurde. Nie lubimy Realu ale takie kontrataki rodem z Madrytu by się bardzo Argentynie przydały.

0

Dało i to dużo. Puchar Świata. Marzenie wielu. Puchar Świata to jest nic twoim zdaniem? Po za tym jak grała Argentyna? Na kontrę. W tym wypadku gdyby Messi był zawodnikiem wybieganym sieknąłby na luzie ze dwie bramki z kontrataków i by było po sprawie. A tak to wygrali Niemcy i takie jest życie :(

0

Messi jest fatalny pod względem kondycyjnym - to jest główny klucz do tego że nie zachwyca, nie porywa już kibiców. Możemy się zachwycać jego bramkami, jego rajdami ale prawda jest taka że w dzisiejszym futbolu liczy się przede wszystkim siła i wybieganie. Jak grają Niemcy? Oni biegają za piłką. Może dzisiaj tego tak dobitnie nie pokazali ale byli cierpliwi i w końcu im się udało. Jeśli Messiego będzie się dało przywrócić do formy pod względem kondycyjnym to nic nie stoi na przeszkodzie żeby znów zachwycał.

5

Tą Złotą Piłką by się ucieszył jakby wygrali mundial. A tak to sobie ją może co najwyżej wsadzić w cztery litery. Dla niego Puchar był najważniejszy. A dzisiejszy mecz znowu pokazuje co znaczy cierpliwość, kolektyw i opanowanie. Co z tego że Argentyna miała 3 świetne okazje? Nic z tego. Napastnikom drżała noga i nie potrafili oni strzelić bramki.

1

Wiesz co? ja płaczę i wzdycham razem z tobą. Jestem taki smutny, taki załamany że to piłkarz naszych czasów, naszej Barcelony nie jest pilkarzem wszechczasów :(

0

Leo też za tą dobrą okazję :(

1

Przecież to było ironiczne :D

0

"Także trochę chłodnej głowy w ocenianiu swoich idoli... " - widziałeś np ocenę za mecz z Belgią? Dostał 4,5 / 10. Ale fakt w drugiej połowie Messi w wielu momentach wyglądał źle.

3

A jakie jest na to antidotum? Lepsze przygotowanie fizycznie i mocniejszy pressing. Nie to że lubie CR7 czy coś ale ten biega do każdej kontry i my się potem śmiejemy że wali do pustej ale właśnie dzięki temu że jak jest kontratak to on prawie zawsze jest tam gdzie być powinien. Lepsze przygotowanie fizyczne Leo i będzie znowu maszyna do rozwalania rywali :D

0

Musi zrobić dobry podkład pod sezon poprzez lepsze przygotowanie fizyczne. Skoro mamy urozmaicić nasz styl o lepsze kontrataki to lepsza szybkość i wytrzymałość Leo będzie w tym wypadku bezcenna :D

1

Bo tam gra Messi i nie chcą żeby Messi był najlepszym piłkarzem wszechczasów.

3

Boją się. Nic dziwnego. Choć Messi chyba ZP nie dostanie. Lepiej będzie jak wygra MŚ niż dostać ZP. Co ja mówię? Dużo lepiej a nie tylko lepiej :)

0

Messi z minuty na minutę coraz gorzej. Oj cienko widzę ten awans Argentyny jak się nie obudzą przed karnymi :(

1

Messi lekko zawiódł z pierwszej połowie. Mając rzut wolny w tak wyrównanym meczu to musi być lepszy strzał. Tylko o to mam do niego pretensje.

1

mimo że jestem za Argentyną to coraz bardziej czuję że Holandia przejedzie się po Argentynie :(

4

Jako jedyny ustanowił hat-tricka fryzur podczas MŚ :D

1

Hehe aż się musiała grafika przewinąć żeby pokazać kto strzelił szóstego gola :D:D:D

3

No cóż Leo w meczu z Belgią się zmęczył i dał kopać Garayowi, Mascherano i Higuainowi. Wyszedł z tego wspaniały "dół zwycięstwa" :D

2

Navas został MVP

0

No niestety Leo nie zagrał jak we wcześniejszych meczach. Pierwsza połowa OK. W drugiej po prostu czekał na swoją szansę i cierpliwość jak widać popłaciła ale kompleks bramkarzy Chelsea trwa w najlepsze niestety. Ale to nie jest ważne, ponieważ Argentyna gra dalej i to jest najważniejsze.

2

Messi się nawet nie spodziewał że dostanie taką setkę jak teraz w tym turnieju. Ale fakt coś mu ten Courtois nie leży.

2

Bardzo dobrze gra. Nie ma co się szarpać, gra bardzo mądrze dzisiaj :D

0

Trybson z Warsaw Shore :D Tymczasowy "fenomen" internetu :D

1

Nie ma to jak pomylić się raz, wytłumaczyć pomyłkę a i tak dostać milion pojazdów :D

1

To bardziej było moim zdaniem nawiązanie do Trybsona :D

0

Skoro Messi ma być jak Maradona to dzisiaj Argentyna wygra z Belgią 2-0. Będą wielkie kontrowersje ponieważ tak jak wtedy Belgom zostaną odgwizdane dwa spalone z tyłka za co dzisiaj sędzia liniowy byłby wręcz zjedzony. A potem Leo strzeli dwa gole i będzie wielki triumf Argentyny.


No dobra koniec z tym wróżbiarstwem.
Po za tym spójrzcie jak kiedyś było fatalnie jeżeli chodzi o sędziów liniowych. A my się teraz kłócimy o spalone rzędu 15-20 cm.
Oby dzisiaj było partidazo a Neymarowi wypada życzyć powrotu do zdrowia :D

0

Nom. Grał jak boczny obrońca. A nie milion wrzutek...

4

Musi się zgrać z Messim. Jak się zgra to będzie git. Jak się nie zgra to skończy jak Ibra :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?