Kurcze szkoda mi go. On z tym rzyganiem tak cierpi. Chciałby oddawać całe swoje serce, całą swoją miłość na boisku ale co z tego jak zamiast radości przeżywa cierpienie i tak jak dzisiaj gorycz porażki.
Dało i to dużo. Puchar Świata. Marzenie wielu. Puchar Świata to jest nic twoim zdaniem? Po za tym jak grała Argentyna? Na kontrę. W tym wypadku gdyby Messi był zawodnikiem wybieganym sieknąłby na luzie ze dwie bramki z kontrataków i by było po sprawie. A tak to wygrali Niemcy i takie jest życie :(
Messi jest fatalny pod względem kondycyjnym - to jest główny klucz do tego że nie zachwyca, nie porywa już kibiców. Możemy się zachwycać jego bramkami, jego rajdami ale prawda jest taka że w dzisiejszym futbolu liczy się przede wszystkim siła i wybieganie. Jak grają Niemcy? Oni biegają za piłką. Może dzisiaj tego tak dobitnie nie pokazali ale byli cierpliwi i w końcu im się udało. Jeśli Messiego będzie się dało przywrócić do formy pod względem kondycyjnym to nic nie stoi na przeszkodzie żeby znów zachwycał.
Tą Złotą Piłką by się ucieszył jakby wygrali mundial. A tak to sobie ją może co najwyżej wsadzić w cztery litery. Dla niego Puchar był najważniejszy. A dzisiejszy mecz znowu pokazuje co znaczy cierpliwość, kolektyw i opanowanie. Co z tego że Argentyna miała 3 świetne okazje? Nic z tego. Napastnikom drżała noga i nie potrafili oni strzelić bramki.
Wiesz co? ja płaczę i wzdycham razem z tobą. Jestem taki smutny, taki załamany że to piłkarz naszych czasów, naszej Barcelony nie jest pilkarzem wszechczasów :(
"Także trochę chłodnej głowy w ocenianiu swoich idoli... " - widziałeś np ocenę za mecz z Belgią? Dostał 4,5 / 10. Ale fakt w drugiej połowie Messi w wielu momentach wyglądał źle.
A jakie jest na to antidotum? Lepsze przygotowanie fizycznie i mocniejszy pressing. Nie to że lubie CR7 czy coś ale ten biega do każdej kontry i my się potem śmiejemy że wali do pustej ale właśnie dzięki temu że jak jest kontratak to on prawie zawsze jest tam gdzie być powinien. Lepsze przygotowanie fizyczne Leo i będzie znowu maszyna do rozwalania rywali :D
Musi zrobić dobry podkład pod sezon poprzez lepsze przygotowanie fizyczne. Skoro mamy urozmaicić nasz styl o lepsze kontrataki to lepsza szybkość i wytrzymałość Leo będzie w tym wypadku bezcenna :D
No niestety Leo nie zagrał jak we wcześniejszych meczach. Pierwsza połowa OK. W drugiej po prostu czekał na swoją szansę i cierpliwość jak widać popłaciła ale kompleks bramkarzy Chelsea trwa w najlepsze niestety. Ale to nie jest ważne, ponieważ Argentyna gra dalej i to jest najważniejsze.
Skoro Messi ma być jak Maradona to dzisiaj Argentyna wygra z Belgią 2-0. Będą wielkie kontrowersje ponieważ tak jak wtedy Belgom zostaną odgwizdane dwa spalone z tyłka za co dzisiaj sędzia liniowy byłby wręcz zjedzony. A potem Leo strzeli dwa gole i będzie wielki triumf Argentyny.
No dobra koniec z tym wróżbiarstwem.
Po za tym spójrzcie jak kiedyś było fatalnie jeżeli chodzi o sędziów liniowych. A my się teraz kłócimy o spalone rzędu 15-20 cm.
Oby dzisiaj było partidazo a Neymarowi wypada życzyć powrotu do zdrowia :D
0
Kurcze szkoda mi go. On z tym rzyganiem tak cierpi. Chciałby oddawać całe swoje serce, całą swoją miłość na boisku ale co z tego jak zamiast radości przeżywa cierpienie i tak jak dzisiaj gorycz porażki.
0
A to źle trafiłem. Ale chyba przyznasz mi rację że charakter kontrataków z Realu załatwiłby dzisiejsze Niemcy?
0
Właśnie kurde. Nie lubimy Realu ale takie kontrataki rodem z Madrytu by się bardzo Argentynie przydały.
0
Dało i to dużo. Puchar Świata. Marzenie wielu. Puchar Świata to jest nic twoim zdaniem? Po za tym jak grała Argentyna? Na kontrę. W tym wypadku gdyby Messi był zawodnikiem wybieganym sieknąłby na luzie ze dwie bramki z kontrataków i by było po sprawie. A tak to wygrali Niemcy i takie jest życie :(
0
Messi jest fatalny pod względem kondycyjnym - to jest główny klucz do tego że nie zachwyca, nie porywa już kibiców. Możemy się zachwycać jego bramkami, jego rajdami ale prawda jest taka że w dzisiejszym futbolu liczy się przede wszystkim siła i wybieganie. Jak grają Niemcy? Oni biegają za piłką. Może dzisiaj tego tak dobitnie nie pokazali ale byli cierpliwi i w końcu im się udało. Jeśli Messiego będzie się dało przywrócić do formy pod względem kondycyjnym to nic nie stoi na przeszkodzie żeby znów zachwycał.
5
Tą Złotą Piłką by się ucieszył jakby wygrali mundial. A tak to sobie ją może co najwyżej wsadzić w cztery litery. Dla niego Puchar był najważniejszy. A dzisiejszy mecz znowu pokazuje co znaczy cierpliwość, kolektyw i opanowanie. Co z tego że Argentyna miała 3 świetne okazje? Nic z tego. Napastnikom drżała noga i nie potrafili oni strzelić bramki.
1
Wiesz co? ja płaczę i wzdycham razem z tobą. Jestem taki smutny, taki załamany że to piłkarz naszych czasów, naszej Barcelony nie jest pilkarzem wszechczasów :(
0
Leo też za tą dobrą okazję :(
1
Przecież to było ironiczne :D
0
"Także trochę chłodnej głowy w ocenianiu swoich idoli... " - widziałeś np ocenę za mecz z Belgią? Dostał 4,5 / 10. Ale fakt w drugiej połowie Messi w wielu momentach wyglądał źle.
3
A jakie jest na to antidotum? Lepsze przygotowanie fizycznie i mocniejszy pressing. Nie to że lubie CR7 czy coś ale ten biega do każdej kontry i my się potem śmiejemy że wali do pustej ale właśnie dzięki temu że jak jest kontratak to on prawie zawsze jest tam gdzie być powinien. Lepsze przygotowanie fizyczne Leo i będzie znowu maszyna do rozwalania rywali :D
0
Musi zrobić dobry podkład pod sezon poprzez lepsze przygotowanie fizyczne. Skoro mamy urozmaicić nasz styl o lepsze kontrataki to lepsza szybkość i wytrzymałość Leo będzie w tym wypadku bezcenna :D
1
Bo tam gra Messi i nie chcą żeby Messi był najlepszym piłkarzem wszechczasów.
3
Boją się. Nic dziwnego. Choć Messi chyba ZP nie dostanie. Lepiej będzie jak wygra MŚ niż dostać ZP. Co ja mówię? Dużo lepiej a nie tylko lepiej :)
0
Messi z minuty na minutę coraz gorzej. Oj cienko widzę ten awans Argentyny jak się nie obudzą przed karnymi :(
1
Messi lekko zawiódł z pierwszej połowie. Mając rzut wolny w tak wyrównanym meczu to musi być lepszy strzał. Tylko o to mam do niego pretensje.
1
mimo że jestem za Argentyną to coraz bardziej czuję że Holandia przejedzie się po Argentynie :(
4
Jako jedyny ustanowił hat-tricka fryzur podczas MŚ :D
1
Hehe aż się musiała grafika przewinąć żeby pokazać kto strzelił szóstego gola :D:D:D
3
No cóż Leo w meczu z Belgią się zmęczył i dał kopać Garayowi, Mascherano i Higuainowi. Wyszedł z tego wspaniały "dół zwycięstwa" :D
2
Navas został MVP
0
No niestety Leo nie zagrał jak we wcześniejszych meczach. Pierwsza połowa OK. W drugiej po prostu czekał na swoją szansę i cierpliwość jak widać popłaciła ale kompleks bramkarzy Chelsea trwa w najlepsze niestety. Ale to nie jest ważne, ponieważ Argentyna gra dalej i to jest najważniejsze.
2
Messi się nawet nie spodziewał że dostanie taką setkę jak teraz w tym turnieju. Ale fakt coś mu ten Courtois nie leży.
2
Bardzo dobrze gra. Nie ma co się szarpać, gra bardzo mądrze dzisiaj :D
0
Trybson z Warsaw Shore :D Tymczasowy "fenomen" internetu :D
1
Nie ma to jak pomylić się raz, wytłumaczyć pomyłkę a i tak dostać milion pojazdów :D
1
To bardziej było moim zdaniem nawiązanie do Trybsona :D
0
Skoro Messi ma być jak Maradona to dzisiaj Argentyna wygra z Belgią 2-0. Będą wielkie kontrowersje ponieważ tak jak wtedy Belgom zostaną odgwizdane dwa spalone z tyłka za co dzisiaj sędzia liniowy byłby wręcz zjedzony. A potem Leo strzeli dwa gole i będzie wielki triumf Argentyny.
No dobra koniec z tym wróżbiarstwem.
Po za tym spójrzcie jak kiedyś było fatalnie jeżeli chodzi o sędziów liniowych. A my się teraz kłócimy o spalone rzędu 15-20 cm.
Oby dzisiaj było partidazo a Neymarowi wypada życzyć powrotu do zdrowia :D
0
Nom. Grał jak boczny obrońca. A nie milion wrzutek...
4
Musi się zgrać z Messim. Jak się zgra to będzie git. Jak się nie zgra to skończy jak Ibra :(