Messi jak to Messi. Ważne wydarzenia uwiecznia hattrickiem.
Najlepszy strzelec Barcy w oficjalnych meczach - hattrick z Granadą
Najlepszy strzelec Barcy razem z nieoficjalnymi - hattrick z Osasuną
Najlepszy strzelec La Liga -hattrick z Sevillą
Najlepszy strzelec El Clasico - hattrick
Najlepszy strzelec LM - dzisiaj hattrick z Apoelem
Bo w naszych oczach jest on najlepszy. To jest nasza opinia i nikt nie zabrania nam tak myśleć. Najbardziej podoba nam się jego gra i geniusz więc mamy prawo tak myśleć.
Nastawił się już tylko na strzelanie goli. Bardzo stracił na umiejętnościach przez tą swoją pazerność na bramki. Dlatego ja też wolę Messiego bo przez to że ten bierze ciężar gry na siebie, raczej umięjętności tak mocno nie straci :D
Duże Ego to fakt, ale Messi bierze na siebie ciężar gry a CR7 raczej tego nie robi więc może i by wypaliło. Ale mam nadzieję że to tylko i wyłącznie plota z tym przejściem.
Nie wierzę w to co widzę :( Ale skoro piłkarz pierwszej jedenastki (jeszcze) tak mówi to chyba jest coś nie tak. Jak on ma grać dobrze skoro wiary w sukces w nim nie ma? Tym bardziej Mascherano powinien grać na DM coraz częściej.
Ja tam nigdy nie będę miał tego dość. Jest się czym jarać. Przecież nikt tak nie gra jak Neuer. On się zachowuje jakby grał za dwóch: za obrońcę i za bramkarza. Mi tam bardzo imponuje.
0
Atletico 3-0
1
Bo Pedro to wychowanek :(
0
Co was tak ostatnio wzięło na liryczne podsumowania wydarzeń piłkarskich?
7
Messi jak to Messi. Ważne wydarzenia uwiecznia hattrickiem.
Najlepszy strzelec Barcy w oficjalnych meczach - hattrick z Granadą
Najlepszy strzelec Barcy razem z nieoficjalnymi - hattrick z Osasuną
Najlepszy strzelec La Liga -hattrick z Sevillą
Najlepszy strzelec El Clasico - hattrick
Najlepszy strzelec LM - dzisiaj hattrick z Apoelem
0
Racę odpalili.
4
A kto to jest Douglas? :D
0
Koncentracja i skuteczność - to klucz do dzisiejszego meczu. Wygrajmy ten mecz i walczmy o pierwsze miejsce w grupie :D
0
A ja się cieszę grą Suareza. Gra bardzo dobrze. A co do bramek? Strzeli jeszcze nie jedną :D
0
Bo w naszych oczach jest on najlepszy. To jest nasza opinia i nikt nie zabrania nam tak myśleć. Najbardziej podoba nam się jego gra i geniusz więc mamy prawo tak myśleć.
0
No tak. Z nami też dobrze zagrali a z Atletico to niewiele im zabrakło do wyrównania, więc nie skreślamy.
5
ten remis... to wtedy Messi przestrzelił pierwszego ważnego karnego w swojej karierze :(
1
Och jej. Urażona duma Realu Madryt. Wszystko po ich myśli byle by nie po myśli innych.
0
Chyba Obraniak z WKS.
0
Głupi Żyro... No sorry ale tego inaczej się nie da wytłumaczyć :(
0
no fakt trochę za bardzo pojechałem. Nie robi tego tak często jak Messi - to już bardziej trafne stwierdzenie.
0
no szkoda. Dawno Barcelony w LM nie oglądałem z obcym komentarzem :(
1
Cristiano "Snajper" Ronaldo.
0
Nastawił się już tylko na strzelanie goli. Bardzo stracił na umiejętnościach przez tą swoją pazerność na bramki. Dlatego ja też wolę Messiego bo przez to że ten bierze ciężar gry na siebie, raczej umięjętności tak mocno nie straci :D
0
Duże Ego to fakt, ale Messi bierze na siebie ciężar gry a CR7 raczej tego nie robi więc może i by wypaliło. Ale mam nadzieję że to tylko i wyłącznie plota z tym przejściem.
3
W końcu człowiek się raduje gdy widzi walczącą i skuteczną reprezentację :D
5
Milik i Mila - czyżby duet na miarę awansu? :D
0
jeszcze jakby podania miał lepsze to czemu nie :D
0
Polen haben Gluck :D
0
Ależ zalutował Milik :D
0
Nie wierzę w to co widzę :( Ale skoro piłkarz pierwszej jedenastki (jeszcze) tak mówi to chyba jest coś nie tak. Jak on ma grać dobrze skoro wiary w sukces w nim nie ma? Tym bardziej Mascherano powinien grać na DM coraz częściej.
0
Subiektywność ma swoje prawa...
1
Ależ bramki w meczu Holandii z Meksykiem. Cudowne :D
0
Do trzech razy sztuka. W końcu karny trafiony w sezonie :D
0
A samobój to nie jest gol? :D
1
Ja tam nigdy nie będę miał tego dość. Jest się czym jarać. Przecież nikt tak nie gra jak Neuer. On się zachowuje jakby grał za dwóch: za obrońcę i za bramkarza. Mi tam bardzo imponuje.