0

wiem że w Euro 2008 groziły rzuty karne (tak w fazie grupowej :D) w meczu Turcja - Czechy. Ale jak jest w PNA to nie wiem :D

0

haha znowu brak argumentów. I co w takiej sytuacji? Jedziemy po Messim i Alvesie.....

1

do ręcznej się nadaje. Tam ciągle jakaś akcja i komentuje tylko to co się dzieje na boisku. A jak komentuje piłkę nożną to zaczyna walić głupotami często.

4

nigdy nie lubiłem przyznawania pucharów przed faktem. Tak więc radziłbym się powstrzymać od takich przepowiedni :D

1

Ale mecz. W końcu na ważnej imprezie mamy tych Chorwatów na talerzu :D Brawo Brawo Brawo :D

0

Oni nie potrafią inaczej wygrywać :D Druga połowa będzie jeszcze lepsza. Oby mi paznokci starczyło :D :D :D

7

chociażby wczorajsze prostopadłe do Pedro :D

0

no fakt tu się Messi połakomił

0

Oby nie był pazerny na gole bo to może być niekorzystne dla drużyny :D

0

jakby dzisiaj zagrał Busquets to też bym się nie obraził. Bo tak grający Busquets jest wzmocnieniem a nie osłabieniem drużyny :D

0

e tam końcówka meczu i będzie gol CR z wiadomego punktu na boisku ...

4

przecież to nieRealne

0

serio kurde ja też tak myślałem :D

0

bez zmian

0

Będzie się dało rywalizować jeśli będą głosować sami dziennikarze. Dopóki jednak głosy oddają piłkarze i trenerzy to będzie to konkurs popularności. Co nie znaczy że zawsze ZP nie jest zasłużona.

0

Tak grający Alves to może zostać :D

0

Czo ten Espanyol dzisiaj zagrał... Może derby Katalonii w finale?

0

z Benidormem jak już coś :D

0

to z Kopenhagą było :D

0

Tak jest :D :D :D

0

Szczęście się uśmiechnęło dzisiaj do Messiego. Grał bardzo dobrze ale nie dochodził do sytuacji strzeleckich bo do takich ciężko mu było dojść. Cierpliwość jednak popłaca i Messi strzelił choć z trudem tego gola. :D

0

Messi 8/10 wygranych dryblingów mimo potrajania przez Atletico. Oby inni z naszych to wykorzystali :D

0

no niestety dzisiaj przypomniał sobie o tej złej rzeczy

1

"i za mecz z Realem wiosną" :D

0

Piłka Neymara też chce jak piłka Suareza opuścić Ziemię.....

0

http://pl.forvo.com/word/mathieu/
Akurat nie tylko Jasina tak mówi. Rafał Dębiński z Canal Plus też tak mówi a on jest ekspertem od ligi francuskiej a po francusku mówi dobrze. Więc raczej to ja mam rację.

0

wcale. Tak się wymawia jego nazwisko.

0

podobny komentarz widziałem dzisiaj na skijumping.pl tylko że zamiast Roberto był Kubacki a zamiast ławki Barcy była kadra skoczków. :D Jaki zbieg okoliczności :D

0

bo mu znowu nogę ktoś urwie

0

Szpaku już gafa. :D :D :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?