do ręcznej się nadaje. Tam ciągle jakaś akcja i komentuje tylko to co się dzieje na boisku. A jak komentuje piłkę nożną to zaczyna walić głupotami często.
Będzie się dało rywalizować jeśli będą głosować sami dziennikarze. Dopóki jednak głosy oddają piłkarze i trenerzy to będzie to konkurs popularności. Co nie znaczy że zawsze ZP nie jest zasłużona.
Szczęście się uśmiechnęło dzisiaj do Messiego. Grał bardzo dobrze ale nie dochodził do sytuacji strzeleckich bo do takich ciężko mu było dojść. Cierpliwość jednak popłaca i Messi strzelił choć z trudem tego gola. :D
http://pl.forvo.com/word/mathieu/
Akurat nie tylko Jasina tak mówi. Rafał Dębiński z Canal Plus też tak mówi a on jest ekspertem od ligi francuskiej a po francusku mówi dobrze. Więc raczej to ja mam rację.
podobny komentarz widziałem dzisiaj na skijumping.pl tylko że zamiast Roberto był Kubacki a zamiast ławki Barcy była kadra skoczków. :D Jaki zbieg okoliczności :D
0
wiem że w Euro 2008 groziły rzuty karne (tak w fazie grupowej :D) w meczu Turcja - Czechy. Ale jak jest w PNA to nie wiem :D
0
haha znowu brak argumentów. I co w takiej sytuacji? Jedziemy po Messim i Alvesie.....
1
do ręcznej się nadaje. Tam ciągle jakaś akcja i komentuje tylko to co się dzieje na boisku. A jak komentuje piłkę nożną to zaczyna walić głupotami często.
4
nigdy nie lubiłem przyznawania pucharów przed faktem. Tak więc radziłbym się powstrzymać od takich przepowiedni :D
1
Ale mecz. W końcu na ważnej imprezie mamy tych Chorwatów na talerzu :D Brawo Brawo Brawo :D
0
Oni nie potrafią inaczej wygrywać :D Druga połowa będzie jeszcze lepsza. Oby mi paznokci starczyło :D :D :D
7
chociażby wczorajsze prostopadłe do Pedro :D
0
no fakt tu się Messi połakomił
0
Oby nie był pazerny na gole bo to może być niekorzystne dla drużyny :D
0
jakby dzisiaj zagrał Busquets to też bym się nie obraził. Bo tak grający Busquets jest wzmocnieniem a nie osłabieniem drużyny :D
0
e tam końcówka meczu i będzie gol CR z wiadomego punktu na boisku ...
4
przecież to nieRealne
0
serio kurde ja też tak myślałem :D
0
bez zmian
0
Będzie się dało rywalizować jeśli będą głosować sami dziennikarze. Dopóki jednak głosy oddają piłkarze i trenerzy to będzie to konkurs popularności. Co nie znaczy że zawsze ZP nie jest zasłużona.
0
Tak grający Alves to może zostać :D
0
Czo ten Espanyol dzisiaj zagrał... Może derby Katalonii w finale?
0
z Benidormem jak już coś :D
0
to z Kopenhagą było :D
0
Tak jest :D :D :D
0
Szczęście się uśmiechnęło dzisiaj do Messiego. Grał bardzo dobrze ale nie dochodził do sytuacji strzeleckich bo do takich ciężko mu było dojść. Cierpliwość jednak popłaca i Messi strzelił choć z trudem tego gola. :D
0
Messi 8/10 wygranych dryblingów mimo potrajania przez Atletico. Oby inni z naszych to wykorzystali :D
0
no niestety dzisiaj przypomniał sobie o tej złej rzeczy
1
"i za mecz z Realem wiosną" :D
0
Piłka Neymara też chce jak piłka Suareza opuścić Ziemię.....
0
http://pl.forvo.com/word/mathieu/
Akurat nie tylko Jasina tak mówi. Rafał Dębiński z Canal Plus też tak mówi a on jest ekspertem od ligi francuskiej a po francusku mówi dobrze. Więc raczej to ja mam rację.
0
wcale. Tak się wymawia jego nazwisko.
0
podobny komentarz widziałem dzisiaj na skijumping.pl tylko że zamiast Roberto był Kubacki a zamiast ławki Barcy była kadra skoczków. :D Jaki zbieg okoliczności :D
0
bo mu znowu nogę ktoś urwie
0
Szpaku już gafa. :D :D :D