w te 100 asyst są wliczane wywalczone rzuty karne i ostatnie podania przed samobójczymi bramkami. Jego faktyczna ilość asyst oscyluje w granicach 80-85. Staty z transfermarktu są tak liczone jeżeli chodzi o asysty.
Zaszalałby świetną grą przede wszystkim. Jakby nie strzelił bramki to by się nic nie stało. Bramki to miły dodatek do jego gry :D Chociaż nie wiem może tylko ja mam takie podejście :D
chodzi mi o studio przedmeczowe, można się dowiedzieć wielu ciekawostek. Dla mnie Canal Plus trzyma chyba lepszy poziom. Szpaku tworzy atmosferę ale tak jakoś bardziej przekonałem się do komentatorów z Canal Plus :D
Messi za wysoko. Trzeba wziąć pod uwagę niedobrą pierwszą połowę. Miał w niej za dużo strat (12!), za dużo zmarnowanych strzałów i tylko gol podwyższył trochę jego ocenę. W drugiej grał bardziej zachowawczo ale zaliczył asystę. Występ na ocenę 7 bo jednak ten gol i asysta podwyższają jego ocenę :D
Neymar - serio? 5? występ słaby. Nie dałbym więcej niż 3,5.
0
A tak Alves dobrze grał ostatnio i taki klops :(
1
No co to kurde było?
0
czyli jednak zdążył na czas :D
0
od czasu gdy Suarez jest w Barcelonie to on zawsze wychodzi jako ostatni :D
6
Oby Kamil się jutro przełamał. Czas najwyższy :D
1
Wielki talent i równie wielki pustak w głowie.
0
A jednak się nie udało. Szkoda. Czwarte miejsce :(
0
Kibicujmy Justynie Kowalczyk. Może będzie pierwszy medal na tych MŚ dla Polski :D
0
Liczyłeś? Szacun. Na realmadryt.pl na pewno są z Ciebie dumni...
1
ja tego nie wymyśliłem. Tak w transfermarkcie liczą asysty. Jak mi nie wierzysz to sobie zobacz a nie z jakimiś wontami na mnie wjeżdżasz :D
0
tak tam liczą statystyki w transfermarkcie. Tam można w jednej akcji zaliczyć gola i asystę.
0
tak samo Messi. Wg transfermarktu ma 125 asyst w Primera Division. A przecież faktycznie ma ich 106 (chyba).
3
w te 100 asyst są wliczane wywalczone rzuty karne i ostatnie podania przed samobójczymi bramkami. Jego faktyczna ilość asyst oscyluje w granicach 80-85. Staty z transfermarktu są tak liczone jeżeli chodzi o asysty.
1
Zaszalałby świetną grą przede wszystkim. Jakby nie strzelił bramki to by się nic nie stało. Bramki to miły dodatek do jego gry :D Chociaż nie wiem może tylko ja mam takie podejście :D
0
Van Gaal wybrałby to pierwsze :D:D:D
14
Powiedzmy sobie szczerze. Nie będzie powrotu motta Realu sprzed lat:"Jedno życie, jeden klub, jedna ósma aż po grób".
1
chodzi mi o studio przedmeczowe, można się dowiedzieć wielu ciekawostek. Dla mnie Canal Plus trzyma chyba lepszy poziom. Szpaku tworzy atmosferę ale tak jakoś bardziej przekonałem się do komentatorów z Canal Plus :D
0
hehe i dlatego wolę ogladać na Canal Plus niż na TVP :D
0
już to zrobił w meczu z Elche :D
1
największy mit o lidze angielskiej a nurków tam od groma :)
0
a ja tam nadal myślę że czerwo dla Naniego było słuszne. Piłkarz musi być jak kierowca: nie tylko na drogę/piłkę ale też i na innych/piłkarzy.
0
zobaczymy. Oby nie :D
0
szkoda że ten poprzedni sezon musiał być takim sezonem przejściowym. To może i MŚ by wpadło :(
0
Messiego wyzywali i Real został upomniany, więc pewnie i nas to spotka
0
Nie lubię jak Leo jest za bardzo pazerny na bramki :(
1
"Napoli tak słabe" - niedawno był artykuł u nas o ich świetnej formie z tym roku. Jak widać słabszy mecz każdemu się może zdarzyć :D
0
lepsze to niż Szczęsny
0
Messi za wysoko. Trzeba wziąć pod uwagę niedobrą pierwszą połowę. Miał w niej za dużo strat (12!), za dużo zmarnowanych strzałów i tylko gol podwyższył trochę jego ocenę. W drugiej grał bardziej zachowawczo ale zaliczył asystę. Występ na ocenę 7 bo jednak ten gol i asysta podwyższają jego ocenę :D
Neymar - serio? 5? występ słaby. Nie dałbym więcej niż 3,5.
1
Przydałby się odpoczynek dla naszych najlepszych piłkarzy w tym meczu. :D
3
A co jest moim zdaniem najlepsze w MSN? To że biorą udział w grze defensywnej. Po stracie pracują w pressingu razem z całym zespołem. :D