0

A tak Alves dobrze grał ostatnio i taki klops :(

1

No co to kurde było?

0

czyli jednak zdążył na czas :D

0

od czasu gdy Suarez jest w Barcelonie to on zawsze wychodzi jako ostatni :D

6

Oby Kamil się jutro przełamał. Czas najwyższy :D

1

Wielki talent i równie wielki pustak w głowie.

0

A jednak się nie udało. Szkoda. Czwarte miejsce :(

0

Kibicujmy Justynie Kowalczyk. Może będzie pierwszy medal na tych MŚ dla Polski :D

0

Liczyłeś? Szacun. Na realmadryt.pl na pewno są z Ciebie dumni...

1

ja tego nie wymyśliłem. Tak w transfermarkcie liczą asysty. Jak mi nie wierzysz to sobie zobacz a nie z jakimiś wontami na mnie wjeżdżasz :D

0

tak tam liczą statystyki w transfermarkcie. Tam można w jednej akcji zaliczyć gola i asystę.

0

tak samo Messi. Wg transfermarktu ma 125 asyst w Primera Division. A przecież faktycznie ma ich 106 (chyba).

3

w te 100 asyst są wliczane wywalczone rzuty karne i ostatnie podania przed samobójczymi bramkami. Jego faktyczna ilość asyst oscyluje w granicach 80-85. Staty z transfermarktu są tak liczone jeżeli chodzi o asysty.

1

Zaszalałby świetną grą przede wszystkim. Jakby nie strzelił bramki to by się nic nie stało. Bramki to miły dodatek do jego gry :D Chociaż nie wiem może tylko ja mam takie podejście :D

0

Van Gaal wybrałby to pierwsze :D:D:D

14

Powiedzmy sobie szczerze. Nie będzie powrotu motta Realu sprzed lat:"Jedno życie, jeden klub, jedna ósma aż po grób".

1

chodzi mi o studio przedmeczowe, można się dowiedzieć wielu ciekawostek. Dla mnie Canal Plus trzyma chyba lepszy poziom. Szpaku tworzy atmosferę ale tak jakoś bardziej przekonałem się do komentatorów z Canal Plus :D

0

hehe i dlatego wolę ogladać na Canal Plus niż na TVP :D

0

już to zrobił w meczu z Elche :D

1

największy mit o lidze angielskiej a nurków tam od groma :)

0

a ja tam nadal myślę że czerwo dla Naniego było słuszne. Piłkarz musi być jak kierowca: nie tylko na drogę/piłkę ale też i na innych/piłkarzy.

0

zobaczymy. Oby nie :D

0

szkoda że ten poprzedni sezon musiał być takim sezonem przejściowym. To może i MŚ by wpadło :(

0

Messiego wyzywali i Real został upomniany, więc pewnie i nas to spotka

0

Nie lubię jak Leo jest za bardzo pazerny na bramki :(

1

"Napoli tak słabe" - niedawno był artykuł u nas o ich świetnej formie z tym roku. Jak widać słabszy mecz każdemu się może zdarzyć :D

0

lepsze to niż Szczęsny

0

Messi za wysoko. Trzeba wziąć pod uwagę niedobrą pierwszą połowę. Miał w niej za dużo strat (12!), za dużo zmarnowanych strzałów i tylko gol podwyższył trochę jego ocenę. W drugiej grał bardziej zachowawczo ale zaliczył asystę. Występ na ocenę 7 bo jednak ten gol i asysta podwyższają jego ocenę :D

Neymar - serio? 5? występ słaby. Nie dałbym więcej niż 3,5.

1

Przydałby się odpoczynek dla naszych najlepszych piłkarzy w tym meczu. :D

3

A co jest moim zdaniem najlepsze w MSN? To że biorą udział w grze defensywnej. Po stracie pracują w pressingu razem z całym zespołem. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?