2

Lubię jak Messi tak pracuje na gole innych :D W pierwszym też dobre dośrodkowanie zaliczył :D

3

bo Cesc kiedyś mocno zarzekał się że nigdy nie pójdzie do Chelsea jak jeszcze był w Arsenalu.

2

Szkoda młodzików, że odpadli w 1/8 :(

0

Tak sobie patrzę na te wcześniejsze lata Messiego w Barcelonie. Jaki on był szybki, niesamowicie. Tylko techniki takiej nie miał jeżeli chodzi o podania, strzały. Ale ta szybkość, porywający drybling na niesamowitej szybkości.

0

eh ta skłonność do nurkowania po super dryblingach. Taki drybling i naiwne nurkowanie...

0

Oby ten Messi grał ciągle tak jak gra to może wygramy coś w tym sezonie :D

0

"kibice" - dobrze to określiłeś. Walić La Ligę - Złoty But ważniejszy. Eh...

1

No nic znowu -4. Kolejek jeszcze mnóstwo ale przydałoby się już nie tracić u siebie punktów.

1

no rzeczywiście w bramce na 1-0 w ogóle nie było przypadku...

0

Elche nie ma argumentów z przodu to widać.

0

Pięknie go zostawili.

3

Tytoń jaka asysta...

1

Czerwo za takie coś. Bandycki wślizg :(

1

Coś tych spalonych nie wyczuwają. Wczoraj u nas 3 spalone z tyłka a teraz przy bramce Benzemy spalony widmo.

0

dokładność Marcelo ze sposobem grania Alby i by było fajne połączenie bo Alba fajnie biega ale jest strasznie niedokładny :D

0

Dost scores again :D:D:D

4

niesamowicie skuteczny. 43 % strzałów zamienia na bramkę. To jest wręcz niewyobrażalny wynik :D

0

cudownie by było powtórzyć wynik z przed roku :D

4

zawsze to mecz wyjazdowy. Więc jakaś szansa na pewno jest. Ale nie napalajmy się zbytnio...

1

A tymczasem mamy pierwszy medal na MŚ w Falun. Brąz Kowalczyk i Jaśkowiec w sprincie drużynowym :D

0

Kane jak Messi z Atletico.

2

i że Messi rządzi w klubie. I że Cristiano jest najlepszy a do tego jest skrzydłowym...

0

niestety to jest marzenie ściętej głowy.

0

Oby się tylko nie załamali. Są w dobrej formie ( no może poza Iniestą) tylko nie mogą popełniać tak głupich błędów a wtedy wszystko będzie dobrze.

1

i jak tu się nie zgodzić. Iniesta jest w tak katastrofalnej formie, że chyba nikt się tego nie spodziewał, że będzie grał aż tak słabo.

0

7 miejsce w tabeli to ogórek? Serio?

13

Iniesta to już chyba nie wróci do formy. Już czekamy ponad pół roku a powrotu do formy jak nie było tak nie ma :(

0

dobrze że brat prawo jazdy zdał to i tak jest za co się napić :D

1

Stoch słabo, Barca przegrała. Ale lipny dzień :(

0

Nie idzie ta gra dzisiaj :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?