24 lutego 2015, 21:18
2
Lubię jak Messi tak pracuje na gole innych :D W pierwszym też dobre dośrodkowanie zaliczył :D
23 lutego 2015, 23:37
3
bo Cesc kiedyś mocno zarzekał się że nigdy nie pójdzie do Chelsea jak jeszcze był w Arsenalu.
23 lutego 2015, 22:02
Szkoda młodzików, że odpadli w 1/8 :(
23 lutego 2015, 21:02
0
Tak sobie patrzę na te wcześniejsze lata Messiego w Barcelonie. Jaki on był szybki, niesamowicie. Tylko techniki takiej nie miał jeżeli chodzi o podania, strzały. Ale ta szybkość, porywający drybling na niesamowitej szybkości.
23 lutego 2015, 20:01
eh ta skłonność do nurkowania po super dryblingach. Taki drybling i naiwne nurkowanie...
23 lutego 2015, 00:38
Oby ten Messi grał ciągle tak jak gra to może wygramy coś w tym sezonie :D
22 lutego 2015, 23:13
"kibice" - dobrze to określiłeś. Walić La Ligę - Złoty But ważniejszy. Eh...
22 lutego 2015, 22:54
1
No nic znowu -4. Kolejek jeszcze mnóstwo ale przydałoby się już nie tracić u siebie punktów.
22 lutego 2015, 22:49
no rzeczywiście w bramce na 1-0 w ogóle nie było przypadku...
22 lutego 2015, 22:29
Elche nie ma argumentów z przodu to widać.
22 lutego 2015, 22:24
Pięknie go zostawili.
22 lutego 2015, 22:12
Tytoń jaka asysta...
22 lutego 2015, 22:07
Czerwo za takie coś. Bandycki wślizg :(
22 lutego 2015, 21:41
Coś tych spalonych nie wyczuwają. Wczoraj u nas 3 spalone z tyłka a teraz przy bramce Benzemy spalony widmo.
22 lutego 2015, 21:29
dokładność Marcelo ze sposobem grania Alby i by było fajne połączenie bo Alba fajnie biega ale jest strasznie niedokładny :D
22 lutego 2015, 19:00
Dost scores again :D:D:D
22 lutego 2015, 17:45
4
niesamowicie skuteczny. 43 % strzałów zamienia na bramkę. To jest wręcz niewyobrażalny wynik :D
22 lutego 2015, 17:40
cudownie by było powtórzyć wynik z przed roku :D
22 lutego 2015, 17:31
zawsze to mecz wyjazdowy. Więc jakaś szansa na pewno jest. Ale nie napalajmy się zbytnio...
22 lutego 2015, 15:17
A tymczasem mamy pierwszy medal na MŚ w Falun. Brąz Kowalczyk i Jaśkowiec w sprincie drużynowym :D
22 lutego 2015, 14:54
Kane jak Messi z Atletico.
22 lutego 2015, 14:05
i że Messi rządzi w klubie. I że Cristiano jest najlepszy a do tego jest skrzydłowym...
22 lutego 2015, 02:05
niestety to jest marzenie ściętej głowy.
22 lutego 2015, 00:57
Oby się tylko nie załamali. Są w dobrej formie ( no może poza Iniestą) tylko nie mogą popełniać tak głupich błędów a wtedy wszystko będzie dobrze.
21 lutego 2015, 22:11
i jak tu się nie zgodzić. Iniesta jest w tak katastrofalnej formie, że chyba nikt się tego nie spodziewał, że będzie grał aż tak słabo.
21 lutego 2015, 20:57
7 miejsce w tabeli to ogórek? Serio?
21 lutego 2015, 18:20
13
Iniesta to już chyba nie wróci do formy. Już czekamy ponad pół roku a powrotu do formy jak nie było tak nie ma :(
21 lutego 2015, 18:12
dobrze że brat prawo jazdy zdał to i tak jest za co się napić :D
21 lutego 2015, 18:05
Stoch słabo, Barca przegrała. Ale lipny dzień :(
21 lutego 2015, 16:47
Nie idzie ta gra dzisiaj :(
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
Lubię jak Messi tak pracuje na gole innych :D W pierwszym też dobre dośrodkowanie zaliczył :D
3
bo Cesc kiedyś mocno zarzekał się że nigdy nie pójdzie do Chelsea jak jeszcze był w Arsenalu.
2
Szkoda młodzików, że odpadli w 1/8 :(
0
Tak sobie patrzę na te wcześniejsze lata Messiego w Barcelonie. Jaki on był szybki, niesamowicie. Tylko techniki takiej nie miał jeżeli chodzi o podania, strzały. Ale ta szybkość, porywający drybling na niesamowitej szybkości.
0
eh ta skłonność do nurkowania po super dryblingach. Taki drybling i naiwne nurkowanie...
0
Oby ten Messi grał ciągle tak jak gra to może wygramy coś w tym sezonie :D
0
"kibice" - dobrze to określiłeś. Walić La Ligę - Złoty But ważniejszy. Eh...
1
No nic znowu -4. Kolejek jeszcze mnóstwo ale przydałoby się już nie tracić u siebie punktów.
1
no rzeczywiście w bramce na 1-0 w ogóle nie było przypadku...
0
Elche nie ma argumentów z przodu to widać.
0
Pięknie go zostawili.
3
Tytoń jaka asysta...
1
Czerwo za takie coś. Bandycki wślizg :(
1
Coś tych spalonych nie wyczuwają. Wczoraj u nas 3 spalone z tyłka a teraz przy bramce Benzemy spalony widmo.
0
dokładność Marcelo ze sposobem grania Alby i by było fajne połączenie bo Alba fajnie biega ale jest strasznie niedokładny :D
0
Dost scores again :D:D:D
4
niesamowicie skuteczny. 43 % strzałów zamienia na bramkę. To jest wręcz niewyobrażalny wynik :D
0
cudownie by było powtórzyć wynik z przed roku :D
4
zawsze to mecz wyjazdowy. Więc jakaś szansa na pewno jest. Ale nie napalajmy się zbytnio...
1
A tymczasem mamy pierwszy medal na MŚ w Falun. Brąz Kowalczyk i Jaśkowiec w sprincie drużynowym :D
0
Kane jak Messi z Atletico.
2
i że Messi rządzi w klubie. I że Cristiano jest najlepszy a do tego jest skrzydłowym...
0
niestety to jest marzenie ściętej głowy.
0
Oby się tylko nie załamali. Są w dobrej formie ( no może poza Iniestą) tylko nie mogą popełniać tak głupich błędów a wtedy wszystko będzie dobrze.
1
i jak tu się nie zgodzić. Iniesta jest w tak katastrofalnej formie, że chyba nikt się tego nie spodziewał, że będzie grał aż tak słabo.
0
7 miejsce w tabeli to ogórek? Serio?
13
Iniesta to już chyba nie wróci do formy. Już czekamy ponad pół roku a powrotu do formy jak nie było tak nie ma :(
0
dobrze że brat prawo jazdy zdał to i tak jest za co się napić :D
1
Stoch słabo, Barca przegrała. Ale lipny dzień :(
0
Nie idzie ta gra dzisiaj :(