Oby naszym nic już się więcej nie stało na tych zgrupowaniach. Kwiecień będzie kluczowy. 8 meczów z czego tylko dwa będą łatwe (z Almerią i z Getafe) a reszta to będzie mega przeprawa. Nawet nie liczę na to że wszystko wygramy ale jakby się udało to byłoby cudownie :D:D:D
albo przy kopaniu przeciwnika. Jeśli już gnieciemy go to na całość. Po co tak ostrożnie? Niech fcbarca.com po raz kolejny przekona się jaki jesteś mądry...
Serio? Bramki z 90 minuty na 5-0 czy 6-0 są ważniejsze od tych strzelonych wcześniej? No ludzie trzymajcie mnie. Przecież te badanie było bezsensowne.
A po za tym: Messi nie słynie moim zdaniem z bramek. Messi słynie z niesamowitej gry do której nikt nie ma jak narazie szansy się zbliżyć :D Jego bramki to moim zdaniem słodki dodatek do jego gry a że tych bramek strzela mnóstwo no to tylko potwierdza jego wielkość :D
na ciebie nie działałby taki człowiek który mimo tego że jest świetny w czymś to na każdym kroku się tym chwali? No sorry narcystyczne zachowania od zawsze przyciągają ludzi.
Busi to jednak kontrolę gry ma we krwi :D I nawet się coraz lepiej podporządkowuje pod typową grę z kontrataku. Nie spowalnia aż tak strasznie jak kiedyś.
Moim zdaniem ten mecz pokazuje nam dobitnie jedną rzecz: pomału potrafimy cierpieć na boisku. Jest bardzo ważna cecha gdyż nie zawsze będziemy mogli rozwiązywać nasze problemy tylko i wyłącznie grając piłką. Trzeba czasami pograć bez piłki i przeboleć jej brak posiadania. Stajemy się coraz bardziej kompletni. Trochę gorzej idzie nam w środku pola ale za to jesteśmy dużo lepsi w kontratakach, mamy bardzo dobre stałe fragmenty gry ( zarówno w ofensywie jak i w defensywie) a środkowi obrońcy to nam w tym meczu uratowali tyłek.
Pierwszy klasyk od dawna przed którym zacząłem się denerwować dopiero godzinę przed meczem. Oby ta pewność mnie nie zgubiła. Co ja gadam??? Oby nasi dobrze zagrali :D:D:D
ta 10 dla Messiego to za wysoka ocena. Jakość gry i podania otwierające były na najwyższym poziomie i za to 10 jest słuszna. Ale te dwa przegrane pojedynki z Hartem moim zdaniem powinny obniżyć ocenę do 9. Mecz bez gola z oceną 9/10 u Messiego świadczy że rozegrał on rewelacyjne spotkanie i tylko baran myślący o tylko i wyłącznie bramkach stwierdzi że był to słaby mecz w jego wykonaniu.
Po Messim widać jednak że ciężko mieć koncentrację jeżeli chodzi o połączenie znakomitej gry i strzelanie bramek. Taka kapitalna gra w tych dwóch meczach i mimo 12 oddanych strzałów to jednak nie udało mu się zmieścić piłki do bramki.
0
Oby naszym nic już się więcej nie stało na tych zgrupowaniach. Kwiecień będzie kluczowy. 8 meczów z czego tylko dwa będą łatwe (z Almerią i z Getafe) a reszta to będzie mega przeprawa. Nawet nie liczę na to że wszystko wygramy ale jakby się udało to byłoby cudownie :D:D:D
4
albo przy kopaniu przeciwnika. Jeśli już gnieciemy go to na całość. Po co tak ostrożnie? Niech fcbarca.com po raz kolejny przekona się jaki jesteś mądry...
3
każde wspomnienie o tym finale powoduje że się kompletnie wyłączam i zaczynam gdybać...
0
aż się rozpłakałem. Nasz Puyi...
0
jeśli to prawda to tryplet by się przydał, żeby kolejny kapitan Barcelony mógł wznosić te trzy trofea w jednym sezonie :D:D:D:D:D
0
Serio? Bramki z 90 minuty na 5-0 czy 6-0 są ważniejsze od tych strzelonych wcześniej? No ludzie trzymajcie mnie. Przecież te badanie było bezsensowne.
A po za tym: Messi nie słynie moim zdaniem z bramek. Messi słynie z niesamowitej gry do której nikt nie ma jak narazie szansy się zbliżyć :D Jego bramki to moim zdaniem słodki dodatek do jego gry a że tych bramek strzela mnóstwo no to tylko potwierdza jego wielkość :D
0
na ciebie nie działałby taki człowiek który mimo tego że jest świetny w czymś to na każdym kroku się tym chwali? No sorry narcystyczne zachowania od zawsze przyciągają ludzi.
0
hipster rulezzzz :D
0
pan Gil Manzano w klasyku jesiennym moim zdaniem też dał radę.
0
I to są rzetelne oceny a nie jakieś wydumane z kosmosu jak na innych portalach.
0
Busi to jednak kontrolę gry ma we krwi :D I nawet się coraz lepiej podporządkowuje pod typową grę z kontrataku. Nie spowalnia aż tak strasznie jak kiedyś.
1
szkoda że przez te kilka lat mieliśmy taki zarząd, który był przeciwieństwem hasła "mes que un club"
11
Moim zdaniem ten mecz pokazuje nam dobitnie jedną rzecz: pomału potrafimy cierpieć na boisku. Jest bardzo ważna cecha gdyż nie zawsze będziemy mogli rozwiązywać nasze problemy tylko i wyłącznie grając piłką. Trzeba czasami pograć bez piłki i przeboleć jej brak posiadania. Stajemy się coraz bardziej kompletni. Trochę gorzej idzie nam w środku pola ale za to jesteśmy dużo lepsi w kontratakach, mamy bardzo dobre stałe fragmenty gry ( zarówno w ofensywie jak i w defensywie) a środkowi obrońcy to nam w tym meczu uratowali tyłek.
0
I teraz dwa tygodnie przerwy od meczów naszej ukochanej Barcelony. Jaka szkoda niestety :(
0
Messi 20 strat. Ronaldo 19 strat. Masakra :D
0
z Rayo. Z Eibarem pauzował.
0
Pierwszy klasyk od dawna przed którym zacząłem się denerwować dopiero godzinę przed meczem. Oby ta pewność mnie nie zgubiła. Co ja gadam??? Oby nasi dobrze zagrali :D:D:D
0
kochany gothiczek :D:D:D:D:D
1
Neymar i Suarez dzisiaj strzelą. Taki mecz nieskuteczności jak z City zdarza się rzadko :D
0
Tevez marnuje karnego dzisiaj, teraz Rooney. To może i Ronaldo spudłuje...
9
brakuje tej Messiego w Champions League 2011 :D
3
widać jak się znasz na futbolu... Choć fakt 10 to za dużo. 9 byłaby w sam raz
1
ta 10 dla Messiego to za wysoka ocena. Jakość gry i podania otwierające były na najwyższym poziomie i za to 10 jest słuszna. Ale te dwa przegrane pojedynki z Hartem moim zdaniem powinny obniżyć ocenę do 9. Mecz bez gola z oceną 9/10 u Messiego świadczy że rozegrał on rewelacyjne spotkanie i tylko baran myślący o tylko i wyłącznie bramkach stwierdzi że był to słaby mecz w jego wykonaniu.
0
do 5-1 potrzebna będzie świetna skuteczność. Oby taka była :D:D:D
1
Kibicujmy Sevilli żeby wygrała LE. 5 przedstawicieli La Liga w Lidze Mistrzów to by było coś :D
0
Fiorentina jaka skuteczność. Szkoda że my takiej wczoraj nie mieliśmy. :D
0
Po Messim widać jednak że ciężko mieć koncentrację jeżeli chodzi o połączenie znakomitej gry i strzelanie bramek. Taka kapitalna gra w tych dwóch meczach i mimo 12 oddanych strzałów to jednak nie udało mu się zmieścić piłki do bramki.
0
życzyć skuteczności tylko i wyłącznie :D
0
napewno jeżeli chodzi o wykończenie akcji bramkowej :D
1
jak będziemy tak beznadziejni w skuteczności to równie dobrze możemy przegrać...