w życiu nie powiem że Neymar jest najlepszym dryblerem w drużynie. Jeśli machanie nogą jest dryblingiem to dziękuję bardzo. Super drybling to ma Messi a Neymar zbyt często w dryblingach traci piłki.
Neymar jest jak Cristiano Ronaldo. Wychodzi do podań, czycha na bramki. Może z rozgrywaniem ma kłopoty i nie jest tak skuteczny w dryblingach ale właśnie wychodzi do podań i zawsze chce strzelić gola.
Dla mnie będzie remis albo zwycięstwo jedną bramką Villarealu. No chyba że Barca zagra tak jak z Atletico na wyjeździe. To może nawet i wygra nieznacznie.
Ale jaja. Facebook przyczepił się do Hala Dzieci za "Penaldo". Facebook uznał to za homofobię. Czyżby Ronaldo strzelający karne był gejem? Kurde nie mogę z tego...
0
w życiu nie powiem że Neymar jest najlepszym dryblerem w drużynie. Jeśli machanie nogą jest dryblingiem to dziękuję bardzo. Super drybling to ma Messi a Neymar zbyt często w dryblingach traci piłki.
1
Neymar jest jak Cristiano Ronaldo. Wychodzi do podań, czycha na bramki. Może z rozgrywaniem ma kłopoty i nie jest tak skuteczny w dryblingach ale właśnie wychodzi do podań i zawsze chce strzelić gola.
4
ja liczę dzisiaj na takie kontry Barcelony jak w meczu z Atletico :D
1
Dla mnie będzie remis albo zwycięstwo jedną bramką Villarealu. No chyba że Barca zagra tak jak z Atletico na wyjeździe. To może nawet i wygra nieznacznie.
0
Ale jaja. Facebook przyczepił się do Hala Dzieci za "Penaldo". Facebook uznał to za homofobię. Czyżby Ronaldo strzelający karne był gejem? Kurde nie mogę z tego...
0
tutaj raczej śmiech jest z tego ILE on tych karnych dostaje. Że znowu i znowu i znowu.
4
dla mnie Diego Alves lepszy. Mister para penalti :D
0
mocno narzekamy na sędziów w La Liga. A z tego co słyszę to również w Anglii są fatalni i ogólnie na całym świecie coraz częściej popełniają błędy.
0
O mecz z Rayo się nie boję. Ale ten środowy będzie nie lada wyzwaniem :D
7
kurde musiał ten Villarreal akurat na Sevillę trafił w LE. Taka fajna drużyna trafia na inną fajną drużynę :(
0
A właśnie patrzcie jak Valencia ostatnio punktuje w lidze. 4 mecze - 4 zwycięstwa. Może i oni włączą się w walkę o mistrza Hiszpanii :D
0
Glik do Sevilli. Jak Krychowiak zostanie na Ramon Sanchez Pizjuan...
0
a jeszcze może ta czerwono-biała część Madrytu zacznie coś grać to może być strasznie ciekawie :D
13
na pewno miałby mniej rzutów karnych :D
7
Ciężki mecz nas czeka na El Madrigal. Bardzo ciężki mecz. Obyśmy nie zepsuli tej zaliczki.
1
Do użytkownika Lobo10: taki byłeś pewny a tu strata punktów.
1
Bailly do zmiany...
1
eh żeby tak Messi wykonywał karne...
2
słuszny, złapał go w pół...
0
20.00
0
że wolne Ronaldo są pośmiewiskiem w Europie
1
Super, super, super Tello :D
0
Duże ale Atletico gra u siebie a jak wiadomo u siebie są w tym sezonie kilka razy mocniejsi niż na wyjeździe.
1
a tak niektórzy go wyzywali że żenada. A nawet rezerwowi potrafią grać w piłkę w jego ekipie.
0
właśnie wszyscy już pewni że Villarreal się przejdzie na luzie. A to przecież znakomita drużyna...
0
porównałem do sprintu jakim dysponuje Bale :D
1
Torres jak Bale...
0
atak na kolano wyprostowaną nogą...
1
liczyć na Giovanniego Dos Santosa i Campbella. Może oni coś zrobią...
0
Griezmann czerwo... powinien dostać...