1

1

nie na kibiców Barcelony tylko ogólnie na Katalończyków :D

1

i koniec pogoni........

0

"mało wygranych pojedynków 1v1" - żadnego nie wygrał :(

0

Aduriz - czwarty mecz z rzędu z golem. Jest w formie niewątpliwie :D

1

hahahahaha śmieszny żart :D

0

Też tak myślę. Tyle meczów dobrych miał z rzędu, że tym razem na niego przyszła kolej jeżeli chodzi o słabszy mecz.

0

Słaby mecz Messiego. 12 strat, aż 6 strzałów, dużo niecelnych podań. Musi się poprawić.

0

Brawo Suarez. Wielki wkład Luisa w tą bramkę :D A Messiemu w końcu siadło na nodze.

0

Nie idzie Messiemu dzisiaj.

0

aż mi się przypomniał gol Zidana z Bayerem. Szkoda że lepiej tego nie uderzył...

0

Explorer?

1

No cóż dzisiaj trzeba zagrać jeden z lepszych meczów w tym sezonie. Mecz pucharowy i to jeszcze z takim rywalem. Będzie ciężko ale mam nadzieję że wygramy przekonująco. Tak aby w rewanżu mieć duży komfort wyniku :D

0

oj tam jakby Busquets grał to też by było dobrze. Nie sądziłem że to jeszcze kiedyś powiem...

1

Szkoda że nie wygrał Mundialu :( Ale jak wygra Copa America też będzie super. Chociaż jakby wygrał Neymar to będzie równie dobrze :D

0

nie. na LFP jest bramka samobójcza de Marcosa

0

nie no w lfp jest de marcos

0

ale sędzia w protokole zapisał samobójczego....

0

Wczoraj jak wpisywałem captche: MSN7 i co? było MSN i było 7 bramek hehehe

0

Samobójczy . Messi skiksował

6

Dobrze gramy skupieni, skoncentrowani.

2

i aż szkoda że nie będzie LM na wiosnę w Baskonii :(

0

Mam nadzieję że czwarta drużyna ligi wzmocni się na Ligę Mistrzów, żeby nie było takiej kompromitacji jak Sociedad lub Bilbao (no Bilbao za późno się bujnęli i dobrze że chociaż LE wyciągnęli).

0

a sorry. Człowiek stracił już rachubę czasu. Nie no oczywiście. Masz rację - w meczu z Villareal mają zagrać. A w meczu z Levante dobrze żeby dostali odpoczynek. Sorry mój błąd :D

0

Ronaldo miał 24 bramki na półmetku

0

no nieźle. Porównujesz mecz wyjazdowy z Sociedad do domowego z Levante. To chyba jest różnica. Moim zdaniem odpoczynek z Levante przydałby się bardzo :D

0

22 bramki na półmetku

0

ja uważam, że taki mecz z Levante nadałby się.

0

Wiem że dzisiejszy mecz się jeszcze nie zaczął. Ale w następnym meczu dałbym odpocząć Messiemu i Neymarowi, Pique i Jordiemu Albie. Ta czwórka moim zdaniem potrzebuje odpoczynku bo sezon jeszcze długi a rotacje by się przydały :D

1

jakby trafił to by zabił...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?