No cóż dzisiaj trzeba zagrać jeden z lepszych meczów w tym sezonie. Mecz pucharowy i to jeszcze z takim rywalem. Będzie ciężko ale mam nadzieję że wygramy przekonująco. Tak aby w rewanżu mieć duży komfort wyniku :D
Mam nadzieję że czwarta drużyna ligi wzmocni się na Ligę Mistrzów, żeby nie było takiej kompromitacji jak Sociedad lub Bilbao (no Bilbao za późno się bujnęli i dobrze że chociaż LE wyciągnęli).
a sorry. Człowiek stracił już rachubę czasu. Nie no oczywiście. Masz rację - w meczu z Villareal mają zagrać. A w meczu z Levante dobrze żeby dostali odpoczynek. Sorry mój błąd :D
no nieźle. Porównujesz mecz wyjazdowy z Sociedad do domowego z Levante. To chyba jest różnica. Moim zdaniem odpoczynek z Levante przydałby się bardzo :D
Wiem że dzisiejszy mecz się jeszcze nie zaczął. Ale w następnym meczu dałbym odpocząć Messiemu i Neymarowi, Pique i Jordiemu Albie. Ta czwórka moim zdaniem potrzebuje odpoczynku bo sezon jeszcze długi a rotacje by się przydały :D
1
1
nie na kibiców Barcelony tylko ogólnie na Katalończyków :D
1
i koniec pogoni........
0
"mało wygranych pojedynków 1v1" - żadnego nie wygrał :(
0
Aduriz - czwarty mecz z rzędu z golem. Jest w formie niewątpliwie :D
1
hahahahaha śmieszny żart :D
0
Też tak myślę. Tyle meczów dobrych miał z rzędu, że tym razem na niego przyszła kolej jeżeli chodzi o słabszy mecz.
0
Słaby mecz Messiego. 12 strat, aż 6 strzałów, dużo niecelnych podań. Musi się poprawić.
0
Brawo Suarez. Wielki wkład Luisa w tą bramkę :D A Messiemu w końcu siadło na nodze.
0
Nie idzie Messiemu dzisiaj.
0
aż mi się przypomniał gol Zidana z Bayerem. Szkoda że lepiej tego nie uderzył...
0
Explorer?
1
No cóż dzisiaj trzeba zagrać jeden z lepszych meczów w tym sezonie. Mecz pucharowy i to jeszcze z takim rywalem. Będzie ciężko ale mam nadzieję że wygramy przekonująco. Tak aby w rewanżu mieć duży komfort wyniku :D
0
oj tam jakby Busquets grał to też by było dobrze. Nie sądziłem że to jeszcze kiedyś powiem...
1
Szkoda że nie wygrał Mundialu :( Ale jak wygra Copa America też będzie super. Chociaż jakby wygrał Neymar to będzie równie dobrze :D
0
nie. na LFP jest bramka samobójcza de Marcosa
0
nie no w lfp jest de marcos
0
ale sędzia w protokole zapisał samobójczego....
0
Wczoraj jak wpisywałem captche: MSN7 i co? było MSN i było 7 bramek hehehe
0
Samobójczy . Messi skiksował
6
Dobrze gramy skupieni, skoncentrowani.
2
i aż szkoda że nie będzie LM na wiosnę w Baskonii :(
0
Mam nadzieję że czwarta drużyna ligi wzmocni się na Ligę Mistrzów, żeby nie było takiej kompromitacji jak Sociedad lub Bilbao (no Bilbao za późno się bujnęli i dobrze że chociaż LE wyciągnęli).
0
a sorry. Człowiek stracił już rachubę czasu. Nie no oczywiście. Masz rację - w meczu z Villareal mają zagrać. A w meczu z Levante dobrze żeby dostali odpoczynek. Sorry mój błąd :D
0
Ronaldo miał 24 bramki na półmetku
0
no nieźle. Porównujesz mecz wyjazdowy z Sociedad do domowego z Levante. To chyba jest różnica. Moim zdaniem odpoczynek z Levante przydałby się bardzo :D
0
22 bramki na półmetku
0
ja uważam, że taki mecz z Levante nadałby się.
0
Wiem że dzisiejszy mecz się jeszcze nie zaczął. Ale w następnym meczu dałbym odpocząć Messiemu i Neymarowi, Pique i Jordiemu Albie. Ta czwórka moim zdaniem potrzebuje odpoczynku bo sezon jeszcze długi a rotacje by się przydały :D
1
jakby trafił to by zabił...