Trochę niefortunne pytanie. Bo przecież rozkręcanie maszyny nie jest oznaką jej dobrego działania. Lepiej brzmiałoby "czyżby maszyna się nakręcała?". Ale ze mnie Ważniak :D
no właśnie. Bardzo dziwią mnie oceny dla Pique. Fakt że stracił tą piłkę na 2-1 dla żółtych ale to właśnie była ta jedyna strata. A poza tym dla mnie cud miód i orzeszki w jego wykonaniu (szczególnie ten wślizg z drugiej połowy :D ). Dla mnie Pique ocena za ten mecz 8 no ale ta strata była kluczowa, więc moim zdaniem kończy na nocie 7.
Jeśli chodzi o skuteczność to Diego Costa wydawałby się odpowiedni. Ale obecność tego zawodnika w Barcelonie wywoływałaby mieszane uczucia, bo wszyscy wiemy jaki to piłkarz.
Ale to trzeba przyznać. Villareal zagrał świetny mecz. Nie ma w tej drużynie przypadku a te ostatnie (oprócz wczorajszego meczu) 18 meczów bez porażki tylko to pokazują. Nie skreślałbym ich jeżeli chodzi o walkę o to 4. miejsce w lidze. Na pewno będzie ciekawie :D
to fakt ale nikt im nie broni strzelać setek. Dla mnie to że ma się takich golleadorów jak Messi czy Ronaldo nie zwalnia innych od wykorzystywania szans, szczególnie takich stuprocentowych.
Tak sobie patrzę na statystyki Suareza w Liverpoolu. I powiem wam szczerze że mnie teraz nie dziwi jego niezbyt wysoka skuteczność. Wszyscy tak się podniecają tymi 31 bramkach w Liverpoolu a tu się okazuje że potrzebował do tego aż 181 strzałów. Nie wiem czy taki zawodnik będzie bardziej skuteczny niż te 17 % w Liverpoolu w ostatnim sezonie. Szczerze jeszcze nie raz będziemy na niego narzekać ale trzeba pochwalić jego zaangażowanie w grę. Ale to nie jest zawodnik który u nas będzie najlepszym strzelcem. Bardziej stawiałbym na Neymara bądź Messiego.
Messi dzisiaj znowu najlepszy ale bardzo zaimponował mi Rafinha. Bramka, waleczność do końca. Jego świetna postawa mocno przyczyniła się do wygranej :D
właśnie kurde. Munir jest dużo dużo dużo lepszy. Przecież to on powinien występować w pierwszym składzie a nie jakiś rzadziak Messi. :D :D D: (jestę hipsterę)
Ale mówcie sobie co chcecie: Katarczycy jak coś robią to z rozmachem. Widać że dobrze wydali kasę. MŚ w piłce nożnej w Katarze na pewno będą piękne. Oby uczciwe...
1. tradycja2. świetni piłkarze3. szansa na odzyskanie "mes que un club"4. najlepszy piłkarz na świecie5. to trochę zajeżdża sezonowcem ale obecna forma6. wiele wygranych pucharów7. piękny, legendarny, największy stadion w Europie8. niesamowite zwroty akcji w meczach (nie zawsze na korzyść)9. antymadridista jest często za Barcą, więc i to może być powodem10. bo to jest Barca :DO tym czemu za Realem nie będę się wypowiadał :D
Sevilla, Atletico to też nie ogórki a zebrali od nas baty, a że gramy u siebie to jesteśmy w stanie wygrać z nimi przekonująco :D Chociaż taki wynik jak z Celtą Vigo też się może zdarzyć :D
0
szkoda tej cholernej kontuzji rozciągającej się na prawie cały rok 2013. Może Leo byłby w jeszcze lepszej formie na MŚ i w Barcelonie? Kto wie...
0
Trochę niefortunne pytanie. Bo przecież rozkręcanie maszyny nie jest oznaką jej dobrego działania. Lepiej brzmiałoby "czyżby maszyna się nakręcała?". Ale ze mnie Ważniak :D
1
no właśnie. Bardzo dziwią mnie oceny dla Pique. Fakt że stracił tą piłkę na 2-1 dla żółtych ale to właśnie była ta jedyna strata. A poza tym dla mnie cud miód i orzeszki w jego wykonaniu (szczególnie ten wślizg z drugiej połowy :D ). Dla mnie Pique ocena za ten mecz 8 no ale ta strata była kluczowa, więc moim zdaniem kończy na nocie 7.
0
Jeśli chodzi o skuteczność to Diego Costa wydawałby się odpowiedni. Ale obecność tego zawodnika w Barcelonie wywoływałaby mieszane uczucia, bo wszyscy wiemy jaki to piłkarz.
2
trochę obsesyjne :D to fcbarca.com a nie fcmessi :D
0
Ale to trzeba przyznać. Villareal zagrał świetny mecz. Nie ma w tej drużynie przypadku a te ostatnie (oprócz wczorajszego meczu) 18 meczów bez porażki tylko to pokazują. Nie skreślałbym ich jeżeli chodzi o walkę o to 4. miejsce w lidze. Na pewno będzie ciekawie :D
0
Jak zobaczyłem gol Figueirasa to mi szczena opadła i chyba tak przez minutę zastygłem z wrażenia. No cóż każdy ma swój strzał życia :D
0
to fakt ale nikt im nie broni strzelać setek. Dla mnie to że ma się takich golleadorów jak Messi czy Ronaldo nie zwalnia innych od wykorzystywania szans, szczególnie takich stuprocentowych.
0
Tak sobie patrzę na statystyki Suareza w Liverpoolu. I powiem wam szczerze że mnie teraz nie dziwi jego niezbyt wysoka skuteczność. Wszyscy tak się podniecają tymi 31 bramkach w Liverpoolu a tu się okazuje że potrzebował do tego aż 181 strzałów. Nie wiem czy taki zawodnik będzie bardziej skuteczny niż te 17 % w Liverpoolu w ostatnim sezonie. Szczerze jeszcze nie raz będziemy na niego narzekać ale trzeba pochwalić jego zaangażowanie w grę. Ale to nie jest zawodnik który u nas będzie najlepszym strzelcem. Bardziej stawiałbym na Neymara bądź Messiego.
4
Messi dzisiaj znowu najlepszy ale bardzo zaimponował mi Rafinha. Bramka, waleczność do końca. Jego świetna postawa mocno przyczyniła się do wygranej :D
1
A tak Pique dobrze grał :(
0
Messi znowu kluczowy, Neymar znowu skuteczny :D
0
Niewykorzystane sytuacje się mszczą...
1
właśnie kurde. Munir jest dużo dużo dużo lepszy. Przecież to on powinien występować w pierwszym składzie a nie jakiś rzadziak Messi. :D :D D: (jestę hipsterę)
0
ba no klimat z Brazylii jest niepowtarzalny to wiadomo :D
1
albo jak koronkę :D
0
Ale mówcie sobie co chcecie: Katarczycy jak coś robią to z rozmachem. Widać że dobrze wydali kasę. MŚ w piłce nożnej w Katarze na pewno będą piękne. Oby uczciwe...
1
1. tradycja2. świetni piłkarze3. szansa na odzyskanie "mes que un club"4. najlepszy piłkarz na świecie5. to trochę zajeżdża sezonowcem ale obecna forma6. wiele wygranych pucharów7. piękny, legendarny, największy stadion w Europie8. niesamowite zwroty akcji w meczach (nie zawsze na korzyść)9. antymadridista jest często za Barcą, więc i to może być powodem10. bo to jest Barca :DO tym czemu za Realem nie będę się wypowiadał :D
1
no na końcowe kilka sekund co rzucił piłkę Katarczykom jak psu kiełbasę - dosłownie :D
0
kontuzjowany
0
hahahahahaha zachowanie Karabatica - bezcenne :D :D :D
0
Sevilla, Atletico to też nie ogórki a zebrali od nas baty, a że gramy u siebie to jesteśmy w stanie wygrać z nimi przekonująco :D Chociaż taki wynik jak z Celtą Vigo też się może zdarzyć :D
0
Dobrze że z Barcelony tylko ten sprzedawczyk gra w Katarze.
4
Co za cham z tego Vidala...
1
halo halo? A jak Hiszpania zgniotła Danię dwa lata temu to tak nie mówiłeś?
0
A to dobre napisałem Michał :D
0
"Cóż to była za wazelina" :D
0
Nie macie wrażenia że Michał Iwański to takie Hala Dziecko? Kurde wieczne pretensje o sędziów, ciągle wina sędziego. Mógłby sobie darować....
1
Ależ intensywny początek meczu ręcznej. Te 3-4 akcje w przeciągu ok 45 sekund :D Niewiarygodne :D
9
w ogóle liga angielska jest przeceniana. Taka prawda :D