0

szkoda tej cholernej kontuzji rozciągającej się na prawie cały rok 2013. Może Leo byłby w jeszcze lepszej formie na MŚ i w Barcelonie? Kto wie...

0

Trochę niefortunne pytanie. Bo przecież rozkręcanie maszyny nie jest oznaką jej dobrego działania. Lepiej brzmiałoby "czyżby maszyna się nakręcała?". Ale ze mnie Ważniak :D

1

no właśnie. Bardzo dziwią mnie oceny dla Pique. Fakt że stracił tą piłkę na 2-1 dla żółtych ale to właśnie była ta jedyna strata. A poza tym dla mnie cud miód i orzeszki w jego wykonaniu (szczególnie ten wślizg z drugiej połowy :D ). Dla mnie Pique ocena za ten mecz 8 no ale ta strata była kluczowa, więc moim zdaniem kończy na nocie 7.

0

Jeśli chodzi o skuteczność to Diego Costa wydawałby się odpowiedni. Ale obecność tego zawodnika w Barcelonie wywoływałaby mieszane uczucia, bo wszyscy wiemy jaki to piłkarz.

2

trochę obsesyjne :D to fcbarca.com a nie fcmessi :D

0

Ale to trzeba przyznać. Villareal zagrał świetny mecz. Nie ma w tej drużynie przypadku a te ostatnie (oprócz wczorajszego meczu) 18 meczów bez porażki tylko to pokazują. Nie skreślałbym ich jeżeli chodzi o walkę o to 4. miejsce w lidze. Na pewno będzie ciekawie :D

0

Jak zobaczyłem gol Figueirasa to mi szczena opadła i chyba tak przez minutę zastygłem z wrażenia. No cóż każdy ma swój strzał życia :D

0

to fakt ale nikt im nie broni strzelać setek. Dla mnie to że ma się takich golleadorów jak Messi czy Ronaldo nie zwalnia innych od wykorzystywania szans, szczególnie takich stuprocentowych.

0

Tak sobie patrzę na statystyki Suareza w Liverpoolu. I powiem wam szczerze że mnie teraz nie dziwi jego niezbyt wysoka skuteczność. Wszyscy tak się podniecają tymi 31 bramkach w Liverpoolu a tu się okazuje że potrzebował do tego aż 181 strzałów. Nie wiem czy taki zawodnik będzie bardziej skuteczny niż te 17 % w Liverpoolu w ostatnim sezonie. Szczerze jeszcze nie raz będziemy na niego narzekać ale trzeba pochwalić jego zaangażowanie w grę. Ale to nie jest zawodnik który u nas będzie najlepszym strzelcem. Bardziej stawiałbym na Neymara bądź Messiego.

4

Messi dzisiaj znowu najlepszy ale bardzo zaimponował mi Rafinha. Bramka, waleczność do końca. Jego świetna postawa mocno przyczyniła się do wygranej :D

1

A tak Pique dobrze grał :(

0

Messi znowu kluczowy, Neymar znowu skuteczny :D

0

Niewykorzystane sytuacje się mszczą...

1

właśnie kurde. Munir jest dużo dużo dużo lepszy. Przecież to on powinien występować w pierwszym składzie a nie jakiś rzadziak Messi. :D :D D: (jestę hipsterę)

0

ba no klimat z Brazylii jest niepowtarzalny to wiadomo :D

1

albo jak koronkę :D

0

Ale mówcie sobie co chcecie: Katarczycy jak coś robią to z rozmachem. Widać że dobrze wydali kasę. MŚ w piłce nożnej w Katarze na pewno będą piękne. Oby uczciwe...

1

1. tradycja2. świetni piłkarze3. szansa na odzyskanie "mes que un club"4. najlepszy piłkarz na świecie5. to trochę zajeżdża sezonowcem ale obecna forma6. wiele wygranych pucharów7. piękny, legendarny, największy stadion w Europie8. niesamowite zwroty akcji w meczach (nie zawsze na korzyść)9. antymadridista jest często za Barcą, więc i to może być powodem10. bo to jest Barca :DO tym czemu za Realem nie będę się wypowiadał :D

1

no na końcowe kilka sekund co rzucił piłkę Katarczykom jak psu kiełbasę - dosłownie :D

0

kontuzjowany

0

hahahahahaha zachowanie Karabatica - bezcenne :D :D :D

0

Sevilla, Atletico to też nie ogórki a zebrali od nas baty, a że gramy u siebie to jesteśmy w stanie wygrać z nimi przekonująco :D Chociaż taki wynik jak z Celtą Vigo też się może zdarzyć :D

0

Dobrze że z Barcelony tylko ten sprzedawczyk gra w Katarze.

4

Co za cham z tego Vidala...

1

halo halo? A jak Hiszpania zgniotła Danię dwa lata temu to tak nie mówiłeś?

0

A to dobre napisałem Michał :D

0

"Cóż to była za wazelina" :D

0

Nie macie wrażenia że Michał Iwański to takie Hala Dziecko? Kurde wieczne pretensje o sędziów, ciągle wina sędziego. Mógłby sobie darować....

1

Ależ intensywny początek meczu ręcznej. Te 3-4 akcje w przeciągu ok 45 sekund :D Niewiarygodne :D

9

w ogóle liga angielska jest przeceniana. Taka prawda :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?