1

nie nie. DO przerwy było 2-2

1

szkoda że mu 20 nie dają :(

0

Jak można było takie bramki tracić....

0

Hiszpania to nie kraj. To stan umysłu :D

0

Haha Ancelotti zdementował rzekome kłopoty Cristiano z kolanem. Prasa madrycka jednak robi wszystko żeby wybielić swojego Cristianka.

0

Barcelona wygrała Ligę Mistrzów. W finale pokonała Arsenal 2-1. Campeones :D

0

Czyżby szykowała nam się powtórka finału z 2008/2009? A może by tak jeszcze inne puchary tak samo się zakończyły :D :D :D

0

Ale brama. Nie wierzę :D

0

Patyra się śmiesznie podnieca :D hahahaha

0

no jeszcze Villareal i mają dobrą passę

0

dobry mecz w Baskonii. Dużo lepszy od Sevilla-Espanyol

0

lesionado :( w meczu z Valencią :( ponoć mało brakło do złamania nogi

0

król powietrznych pojedynków tym razem nogą :D

1

Mimo wszystko ja nadal podziwiam Atletico. Wczoraj okazali się kompletnymi chamami to fakt. Mam nadzieję że na kolejne mecze ograniczą się tylko do fauli a nie do chamskich zachowań :D

0

Mathieu powinien mieć zakaz palenia papierosów za takie wywalanie syfów z szatni na zewnątrz. Kurde zdradzać tajemnice konfliktu Messiego z Enrique.

0

no oby ale łatwo nie będzie :D

0

Tak sobie patrzę to Villareal ma naprawdę ostatnio fajną passę. 17 meczów bez przegranej. 12 zwycięstw i 5 remisów. Fajnie sobie ostatnio radzą.

7

Nie wiem jak wy ale ja widząc taką Barcelonę to po prostu przecieram oczy ze zdumienia. 3 raz mamy Atletico w garści a dla słabszych rywali jesteśmy bezlitośni. Po drugie: ja to wręcz dostaję orgazmu jak widzę grę Messiego. Tylu świetnych piłkarzy widziałem w swoim życiu i naprawdę takiego kreatora gry jak Messi to każdy nam może zazdrościć. A że przy okazji sieknie kilkadziesiąt bramek co sezon to jest dla niego dodatkowy plus. Po trzecie: Neymar. On sobie myśli: "No dobra skoro Messi kreuje grę to ktoś go musi odciążyć od zdobywania goli". Jak to się tak dalej potoczy to Neymar jest dla mnie w top 3 jeżeli chodzi o Złotą Piłkę.
Z taką grą to my naprawdę możemy osiągnąć wiele w tym sezonie :D

0

haha cytaty "z dupy" zawsze na propsie :D

0

To lepiej, że nie było walkoweru. Bo gole Neymara by się poszły walić. A tak to koleś ma fajne wspomnienia strzeleckie z Materacami.

0

i co jest najlepsze Messi się nie pluje że inni strzelają bramki a nie on. To jest w nim najlepsze :D

0

Wybaczamy Messi. I tak dzisiaj grasz świetnie :D

0

Busi jak za najlepszych lat dzisiaj :D

0

Messi już dołożył cegiełki. Asysty drugiego stopnia też się liczą.

13

Messi znowu genialny. A Neymar bezlitosny :D

0

Ale mecz niesamowity :D

0

W porę się obudziliśmy. I mądrze gramy. Z kontry

0

kolejny obrazek MSN do kolekcji :D

0

nie nie Busquets na ŚO to nie jest dobry pomysł. Busquets jest za wolny na ŚO. to by nie wypaliło moim zdaniem :D

0

A jednak Hiszpania :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?