0

mam w perspektywie kolejne mecze. Real ma chyba lepszy atak i co będzie jak Real zrobi 2 okazje i strzeli 2 gole a my będziemy mieć 10 setek i wykorzystamy tylko jedną? Przegramy w takim przypadku. I to mnie najbardziej martwi.

0

Nie jestem zadowolony z tego meczu. Jak się gra i stwarza sytuacje to trzeba być bezlitosnym i je wykorzystywać. Mógł Aguero strzelić karnego i przez te marnowanie sytuacji mogłoby być bardzo nerwowo.
Można chwalić Messiego za kapitalną grę ale za zmarnowane setki też trzeba go zganić.
No nic awans pewny ale z dużym niedosytem u mnie mimo wszystko.

0

chyba przez to zrobiła mi się krostka na języku. Cholera...

1

hehe te krawaty Pola :D

0

Kurcze boję się o ten konflikt na linii federacje narodowe - kluby jeżeli chodzi o Copa America. Jeden finał już mamy w tym newralgicznym okresie, więc jest się czym martwić. Oby to jakoś doszło do porozumienia.

0

Widać że Atletico nie ma formy. Gol strzelony strasznym fuksem. A kolejnego zagrożenia nie stwarzali na zawołanie. Brak im formy i to widać. Może obudzą się po takim zwycięstwie.

4

Te Suarezy to dobre chłopaki :D

0

tak już od pewnego czasu coś tam ma...

2

tacy piłkarze to są. Ronaldo chce robić różnicę grą bez piłki. Messi chce robić różnicę kiedy ma piłkę przy nodze.

0

a Mou jakby to usłyszał to by znowu zaczął się chwalić ile to on osiągnął :D:D:D

1

Messiego nie dotyczą. Żart oczywiście :D

2

tak piszą ci którzy mają ból dupy a nie są w stanie przyznać że ktoś stylowo skacze nienagannie...

0

"W końcu po coś do Barcy trafił" - do dziś nie wiadomo po co...

0

jeśli napastnik wychodzi na sytuację 100 % to sędzia ma prawo podwójnie ukarać zawodnika. To nie jest sprzedajna decyzja tylko decyzja zgodna z przepisami. Ale tutaj fakt czerwonej być nie powinno.

0

Schalke gra bardzo radosny futbol i mimo tego że Real ma kłopoty w defensywie to przez tą grę Schalke, Real nie ma kłopotów ze strzelaniem bramek.

14

Taki już jest Ronaldo. Żyje z podań. Ale jak mu podadzą na nos to wali i nie przebacza...

1

ale jest jeden mankament tych sędziów: nie temperują za często zapędów żółtymi kartkami. Piłkarzom czasami pozwala się na zbyt wiele i z tego bierze się wiele kontuzji typu złamana noga czy zerwane więzadła w tej lidze. A przecież sędzia jest też od tego żeby chronić zawodników.

0

Di Maria często robi wiatr ale bardzo często jest irytujący i niedokładny.

2

http://www.speedyshare.com/3Hjgz/Bez-tytulu.png
Zwróć uwagę na piłkarza Rayo będącego w obszarze wydzielonym przez łuk karny. A jak wiadomo podczas rzutu karnego ten łuk jest wykorzystywany po to żeby odległość innych piłkarzy od piłki nie była mniejsza niż 9,15 m. Leo dopiero co rozpoczynał rozbieg a Trashorras już był w tym obszarze przez co powtórzenie karnego było uzasadnione.

0

ja też się zgadzam z tym że nasi obrońcy sa w dobrej formie jeżeli chodzi o odbiór piłki i ogólne umiejętności obronne. Szczególnie imponuje mi Pique.

21

Po Suarezie widać że potrzebował czasu. W Barcelonie spotkał się z sytuacją w której nigdy się nie znalazł. W Liverpoolu musiał być jednocześnie kreatorem gry i najlepszym strzelcem. Tutaj za kreację gry odpowiadają inni zawodnicy i Suarez grał takiego zagubionego środkowego napastnika. Niby pozycja przydzielona ale przyzwyczajenia z Liverpoolu zostały i chciał brać udział w rozgrywaniu akcji co powiedzmy sobie szczerze nie wychodzi mu najlepiej. I być może przez to gubił się jeżeli chodzi o wykańczanie akcji. Takie połączenie "super strzelec i super rozgrywający" wychodzi obecnie tylko jednemu piłkarzowi na świecie. Neymar to podłapał, Suarez też i teraz nasze trio jest moim zdaniem w szczytowej dyspozycji. Oczywiście najwięcej zależy od Messiego bo pojedyncze świetne występy Rakiticia jeszcze mnie nie przekonują że nasza pomoc będzie tak kreatywna jak kiedyś. Messi jest kimś w rodzaju "prawej mediapunty" i przez tą właśnie pozycję radziłbym się już nie zastanawiać ile Messi strzeli bramek. No chyba że Leo będzie chciał trochę postrzelać... To wtedy do świetnej gry dołoży zdobycze bramkowe co będzie wielkim plusem na jego korzyść.
Reasumując: cieszmy się i radujmy. Bo moim zdaniem takiego silnego ataku w XXI wieku jeszcze nie mieliśmy :D:D:D

2

Tomisław Tajner :D

0

no ok. Nie o wszystkich wiem wszystko :D:D:D Będę pamiętał :D

9

Messi 3 niewidoczny, żadnej bramki - logika dwunastolatka :D :D :D

5

ale będą gwizdy na hymn Hiszpanii w finale jak Bilbao też awansuje...

0

po co nam ofensywny pomocnik skoro jest Messi :D

0

dla wielu tutaj komentujących kibicowanie Espanyolowi nie jest czym nienormalnym. Takie życie. No chyba że mamy rozsmarować Espanyol we finale no to rozumiem :D

0

też się zgadzam

1

Chociaż nie powiem, że nie. Lubię jak Messi strzela bramki :D Żeby była jasność :D

1

kurde nie rozumiem waszego gadania o tym że Messi zagrał słaby mecz. No ale skoro dla was słaby mecz Messiego oznacza brak bramki to sorry. Zdecydowanie wolę taki mecz Messiego gdzie walczy, daje super piłki napastnikom niż taki jak ostatnio z Granadą że leniuchuje, marnuje świetne okazje bramkowe, strzela mimo to bramkę.

Aha i jeszcze jedno: Messi się będzie za to wkurzał że inni strzelają a nie on? Serio to jest najgłupsze to co kiedyś mogłem usłyszeć. W Barcelonie od początku sezonu jest hierarchia: najpierw Messi pracuje na gole innych a potem jego bramki. Naprawdę tego nie widzicie? Fajnie jak strzela bramki ale jeśli ma grać tak jak z Granadą to dziękuję bardzo - takiego Messiego nie chcę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?