dla mnie wcale nie jest to przykre że musi robić za pomocnika. Właśnie dlatego widać jego wielkość: drużyna jest najważniejsza a nie ja i moje gole. Odpowiedzialność to jest jego najważniejsza w tym sezonie zaleta. A kilka bramek w tym sezonie jeszcze strzeli. Bez obaw :D:D:D
i bardzo dobrze. Gdyby grał typowo w ataku jak Neymar czy Suarez to by było źle a tak to Messi odpowiedzialnie przeszedł do rozgrywania i gra jest jak się należy :D
co nie oznacza automatycznie że Messi zagrał słabo lub przeciętnie. Jak Xavi wszedł to z Messim taki dali popis kontroli w środku pola. No a Suarez tak zaimponował że MA-SA-KRA :D
Kluczem do świetnej gry Barcelony jest wycofanie się Messiego do środka pola. W tej sposób Messi ciągle goli nie będzie strzelał ale wystarczy że Neymar z Suarezem będą skuteczni i praktycznie każdy mecz mamy spokojnie do wygrania. Czuję że jakbyśmy dzisiaj zagrali na 100 % to na luzie 5 bramek byśmy strzelili. A tak to bez przemęczania się z dużą skutecznością mamy awans do półfinału na widelcu. Brawo Barca :D
0
no pewnie choć i tak chipsów starcza na 15 minut meczu to zawsze muszą być. Taka kolej rzeczy :D
0
odwrotnie. Busi w tyle, Masche bliżej. Tak będzie mi się wydaje.
3
Ciekawe czy Leo znów spróbuje takiego strzału jak w poprzednich trzech meczach :D
0
hahaha 46show rządzi. Chyba ich najlepsza parodia meczu jaką oglądałem :D
26
A Dudek hejter nadal twierdził że mamy słabe stałe fragmenty gry i nie umiemy bronić. Co za burak.
0
do tego potrzeba też idealnego losowania. Anglicy takie kiedyś mieli. No zobaczymy :D
5
jak Malaga zagra tak jak z nami to może Maladze się uda :D
0
W przyszłym sezonie marzy mi się 5 drużyn z La Ligi w Champions League i awans całej piątki do 1/8. To by było coś :D
0
I aż szkoda że te hiszpańskie drużyny oprócz Barcelony i Realu muszą się pozbywać graczy na rzecz bogatszych :(
1
Jakie te hiszpańskie drużyny są wspaniałe :D
5
Jak już kiedyś powiedziałem: te Suarezy to dobre chłopaki :D
0
niech Sevilla będzie na piątym miejscu i niech wygra LE. Tak będzie najlepiej chyba
0
ale by Krycha strzelil :D
0
w takiej jak rok temu najlepiej :D
0
Jest brameczka. Brawo :D Dobry snajper z tego Bacci. Wiadomo nie od dziś :D
0
No Bacca może dojdzie do dobrej okazji na gola :D
0
pierwsza połowa:nerwowy, niepewny i chyba najsłabszy z Barcelony
druga połowa: dużo pewniejszy nie popełniający błędów,
0
http://meczelive.tv/skroty/liga_mistrzow/psg-fc-barcelona-13-12206.html
7
dla mnie wcale nie jest to przykre że musi robić za pomocnika. Właśnie dlatego widać jego wielkość: drużyna jest najważniejsza a nie ja i moje gole. Odpowiedzialność to jest jego najważniejsza w tym sezonie zaleta. A kilka bramek w tym sezonie jeszcze strzeli. Bez obaw :D:D:D
0
no zgadzam się oczywiście :D
1
i bardzo dobrze. Gdyby grał typowo w ataku jak Neymar czy Suarez to by było źle a tak to Messi odpowiedzialnie przeszedł do rozgrywania i gra jest jak się należy :D
0
co nie oznacza automatycznie że Messi zagrał słabo lub przeciętnie. Jak Xavi wszedł to z Messim taki dali popis kontroli w środku pola. No a Suarez tak zaimponował że MA-SA-KRA :D
2
Kluczem do świetnej gry Barcelony jest wycofanie się Messiego do środka pola. W tej sposób Messi ciągle goli nie będzie strzelał ale wystarczy że Neymar z Suarezem będą skuteczni i praktycznie każdy mecz mamy spokojnie do wygrania. Czuję że jakbyśmy dzisiaj zagrali na 100 % to na luzie 5 bramek byśmy strzelili. A tak to bez przemęczania się z dużą skutecznością mamy awans do półfinału na widelcu. Brawo Barca :D
0
zapytaj się Dantego i Xaviego Alonso
0
Średni mecz w naszym wykonaniu. Szczerze mówiąc...
0
Copa del rey rewanżowy mecz na Camp Nou z Huescą :D
0
o tak. myślałem że z Wieszczyckim się pobiją po meczu :D
2
Ramos po prostu stanął w bezruchu... Nie ma mowy o karnym.
0
gdyby to był Griezmann albo Mandzukic....
0
najbardziej pazerny człowiek na bramki to jest. Dziwisz się?