0

no pewnie choć i tak chipsów starcza na 15 minut meczu to zawsze muszą być. Taka kolej rzeczy :D

0

odwrotnie. Busi w tyle, Masche bliżej. Tak będzie mi się wydaje.

3

Ciekawe czy Leo znów spróbuje takiego strzału jak w poprzednich trzech meczach :D

0

hahaha 46show rządzi. Chyba ich najlepsza parodia meczu jaką oglądałem :D

26

A Dudek hejter nadal twierdził że mamy słabe stałe fragmenty gry i nie umiemy bronić. Co za burak.

0

do tego potrzeba też idealnego losowania. Anglicy takie kiedyś mieli. No zobaczymy :D

5

jak Malaga zagra tak jak z nami to może Maladze się uda :D

0

W przyszłym sezonie marzy mi się 5 drużyn z La Ligi w Champions League i awans całej piątki do 1/8. To by było coś :D

0

I aż szkoda że te hiszpańskie drużyny oprócz Barcelony i Realu muszą się pozbywać graczy na rzecz bogatszych :(

1

Jakie te hiszpańskie drużyny są wspaniałe :D

5

Jak już kiedyś powiedziałem: te Suarezy to dobre chłopaki :D

0

niech Sevilla będzie na piątym miejscu i niech wygra LE. Tak będzie najlepiej chyba

0

ale by Krycha strzelil :D

0

w takiej jak rok temu najlepiej :D

0

Jest brameczka. Brawo :D Dobry snajper z tego Bacci. Wiadomo nie od dziś :D

0

No Bacca może dojdzie do dobrej okazji na gola :D

0

pierwsza połowa:nerwowy, niepewny i chyba najsłabszy z Barcelony
druga połowa: dużo pewniejszy nie popełniający błędów,

7

dla mnie wcale nie jest to przykre że musi robić za pomocnika. Właśnie dlatego widać jego wielkość: drużyna jest najważniejsza a nie ja i moje gole. Odpowiedzialność to jest jego najważniejsza w tym sezonie zaleta. A kilka bramek w tym sezonie jeszcze strzeli. Bez obaw :D:D:D

0

no zgadzam się oczywiście :D

1

i bardzo dobrze. Gdyby grał typowo w ataku jak Neymar czy Suarez to by było źle a tak to Messi odpowiedzialnie przeszedł do rozgrywania i gra jest jak się należy :D

0

co nie oznacza automatycznie że Messi zagrał słabo lub przeciętnie. Jak Xavi wszedł to z Messim taki dali popis kontroli w środku pola. No a Suarez tak zaimponował że MA-SA-KRA :D

2

Kluczem do świetnej gry Barcelony jest wycofanie się Messiego do środka pola. W tej sposób Messi ciągle goli nie będzie strzelał ale wystarczy że Neymar z Suarezem będą skuteczni i praktycznie każdy mecz mamy spokojnie do wygrania. Czuję że jakbyśmy dzisiaj zagrali na 100 % to na luzie 5 bramek byśmy strzelili. A tak to bez przemęczania się z dużą skutecznością mamy awans do półfinału na widelcu. Brawo Barca :D

0

zapytaj się Dantego i Xaviego Alonso

0

Średni mecz w naszym wykonaniu. Szczerze mówiąc...

0

Copa del rey rewanżowy mecz na Camp Nou z Huescą :D

0

o tak. myślałem że z Wieszczyckim się pobiją po meczu :D

2

Ramos po prostu stanął w bezruchu... Nie ma mowy o karnym.

0

gdyby to był Griezmann albo Mandzukic....

0

najbardziej pazerny człowiek na bramki to jest. Dziwisz się?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?