1

boti boti boti, madridista qui no boti !!!

1

wyjdzie, wyjdzie. Mam nadzieję że zagrają tak jak z nami zagrali a w dodatku dopisze im szczęście.

0

no tak się skupili w tamtym sezonie że zostali wywaleni przez Real w LM i prawie pokonani przez Borussię w finale pucharu niemiec (nieuznany gol Hummelsa bodajże)

0

oby przeczucie go nie zawiodło :D

20

mitologia i dzieje starożytne...

0

przecież Mou zawsze mówił że wrogowie CHelsea prowadzą kampanię przeciwko CHelsea. Dziwne...

2

0

no jedno jest pewne. Nasz styl gry już nie pozwoli na kompromitację typu 7-0

0

gwałcić przez uszy haha

2

Już druga głupia strata Busquetsa. Słabszy jego mecz...

0

Czyli Rudy na lewej obronie

0

powraca do formy niewątpliwie :D

3

I o to chodzi. Leo w środku a Neymar i Suarez walić bramki :D :D :D

0

w sumie Wolski to też madridista...

5

w środku tygodnia gramy z Getafe u siebie

0

dla mnie bramki Messiego to miły dodatek. znacznie bardziej przy naszym ataku lubię jak Messi rozgrywa, drybluje, reguluje tempo.

0

no to jest podstawa oczywiście :D

0

hattricka nie strzeli. Może jedną. Na większe zdobycze bramkowe liczę w wykonaniu Neymara i Suareza. No chyba że Messiemu wejdzie jakiś rzut wolny, strzał z dystansu, rzut karny lub zagra jako napastnik ale raczej wątpię :D

0

Co za mecz. Co za emocje :D

0

Brawo Gameiro :D Brawo Sevilla :D

0

Co ten Beto odwala...

0

e tam już teraz w Vigo jest szansa :D

0

no kciuki hehe. Fajnie jakby przeszła dalej

0

Trzymajmy za Sevillę dzisiaj

0

nom fajny ziomek z tego Messiego niewątpliwie. Osobiście chciałbym go kiedyś poznać, spotkać się z nim :D

19

hehe niedawno o Messim mówili że mógłby założyć siatkę syrenie

4

ale są w tym półfinale. Mają bardzo dobry sezon co potwierdzają w lidze, awansowali do półfinału Pucharu Włoch a teraz mają i półfinał Ligi Mistrzów. Może nie mają mega ataku, może nie mają jakiejś finezji w swojej grze ale radzą sobie coraz lepiej. Nie takie drużyny wygrywały puchary.

0

No i po co tak agresywnie z żółtą na koncie? Eh ta agresja Atletico...

0

Atletico im chętnie piłkę odda. Albo co gorsza dla Realu sieknie im bramkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?