no tak się skupili w tamtym sezonie że zostali wywaleni przez Real w LM i prawie pokonani przez Borussię w finale pucharu niemiec (nieuznany gol Hummelsa bodajże)
hattricka nie strzeli. Może jedną. Na większe zdobycze bramkowe liczę w wykonaniu Neymara i Suareza. No chyba że Messiemu wejdzie jakiś rzut wolny, strzał z dystansu, rzut karny lub zagra jako napastnik ale raczej wątpię :D
ale są w tym półfinale. Mają bardzo dobry sezon co potwierdzają w lidze, awansowali do półfinału Pucharu Włoch a teraz mają i półfinał Ligi Mistrzów. Może nie mają mega ataku, może nie mają jakiejś finezji w swojej grze ale radzą sobie coraz lepiej. Nie takie drużyny wygrywały puchary.
1
boti boti boti, madridista qui no boti !!!
1
wyjdzie, wyjdzie. Mam nadzieję że zagrają tak jak z nami zagrali a w dodatku dopisze im szczęście.
0
no tak się skupili w tamtym sezonie że zostali wywaleni przez Real w LM i prawie pokonani przez Borussię w finale pucharu niemiec (nieuznany gol Hummelsa bodajże)
0
oby przeczucie go nie zawiodło :D
20
mitologia i dzieje starożytne...
0
przecież Mou zawsze mówił że wrogowie CHelsea prowadzą kampanię przeciwko CHelsea. Dziwne...
2
https://x.com/J_Krecidlo/status/592329220367511552
Ale beka :D
0
no jedno jest pewne. Nasz styl gry już nie pozwoli na kompromitację typu 7-0
5
http://www.mundodeportivo.com/img/4e44d3a0-eb5e-11e4-9522-2a6ff38e4c5c/lowres/suarez-estaba-en-fuera-de-juego-en-el-0-2.jpg
trochę niesmak :(
0
gwałcić przez uszy haha
2
Już druga głupia strata Busquetsa. Słabszy jego mecz...
0
Czyli Rudy na lewej obronie
0
powraca do formy niewątpliwie :D
3
I o to chodzi. Leo w środku a Neymar i Suarez walić bramki :D :D :D
0
w sumie Wolski to też madridista...
5
w środku tygodnia gramy z Getafe u siebie
0
dla mnie bramki Messiego to miły dodatek. znacznie bardziej przy naszym ataku lubię jak Messi rozgrywa, drybluje, reguluje tempo.
0
no to jest podstawa oczywiście :D
0
hattricka nie strzeli. Może jedną. Na większe zdobycze bramkowe liczę w wykonaniu Neymara i Suareza. No chyba że Messiemu wejdzie jakiś rzut wolny, strzał z dystansu, rzut karny lub zagra jako napastnik ale raczej wątpię :D
0
Co za mecz. Co za emocje :D
0
Brawo Gameiro :D Brawo Sevilla :D
0
Co ten Beto odwala...
0
e tam już teraz w Vigo jest szansa :D
0
no kciuki hehe. Fajnie jakby przeszła dalej
0
Trzymajmy za Sevillę dzisiaj
0
nom fajny ziomek z tego Messiego niewątpliwie. Osobiście chciałbym go kiedyś poznać, spotkać się z nim :D
19
hehe niedawno o Messim mówili że mógłby założyć siatkę syrenie
4
ale są w tym półfinale. Mają bardzo dobry sezon co potwierdzają w lidze, awansowali do półfinału Pucharu Włoch a teraz mają i półfinał Ligi Mistrzów. Może nie mają mega ataku, może nie mają jakiejś finezji w swojej grze ale radzą sobie coraz lepiej. Nie takie drużyny wygrywały puchary.
0
No i po co tak agresywnie z żółtą na koncie? Eh ta agresja Atletico...
0
Atletico im chętnie piłkę odda. Albo co gorsza dla Realu sieknie im bramkę.