1

Pewne cztery drużyny w LM a piąta może dojść po kwalifikacjach. Cudnie po prostu :D

0

O top zmiana Sevilli. Oby Gameiro coś dołożył :D

1

To jest killer z tego Bacci

2

Jose Antonio Reyes :D Ale Krycha też :D

1

Krychowiak to walczak. Do walczącej Sevilli bardzo pasuje. Jak już coś to może do Atletico.

0

ale się cisnął na tą piłkę Sergio Rico :D

2

Reyes jak Messi :D

0

Krychaaaaaaaaaaaaa :D

5

Krychowiak dotknął...

0

Sevilla jakby trochę mieli sparaliżowane nogi.

0

Numerki na koszulkach Sevilli - jak w dawnych czasach :D

2

fizyczność i cechy wolicjonalne - Grzesiek
technika i czytanie gry - Busi

0

ma ktoś z was link do dzisiejszego studia ligi europejskiej które zacznie się o godzinie 19:30? podpowiem że studio będzie w Canal Plus na kanale Canal Plus a nie jak dotąd na Canal Plus Sport

1

no w sumie fakt. Perez to jest człowiek nieobliczalny.

0

Jeszcze do tego dojdzie że Ronaldo sprzedadzą bo on przecież popierał Ancelottiego. Ciekawie się robi.

0

nie no wtedy ligę hiszpańską przecież wygraliśmy. A Perez zwalnia tylko wtedy jak nie ma chociaż jednego z trzech głównych tytułów bo jak z Mou Real wygrał La Ligę to go nie zwolnił.

0



Magic in this video is to damn high :D:D:D

0

ale chciałem błysnąć hehe. Zagalopowałem się. Chodzi oczywiście o piłkarzy z Europy :D

0

Bo Odeegard jest zawodnikiem z Unii Europejskiej a nasi niektorzy" "prawie" przyszli piłkarze niestety byli nie z UE. Jako ciekawostkę można przytoczyć to że taki Messi w dzisiejszych czasach nie trafiłby do Barcelony tylko kisiłby się w Argentynie i nie wiadomo czy by trafił do Barcy.

0

hehe podwoiło się wszystko :D
haha rekord 17 goli w LM to już przeszłość. Messi ma 20 :D
musicie to naprawić :D

0

Ale łzy mi lecą...

23

Wstawi ktoś jak Xavi unosił puchar?

3

117 MSN :D:D:D:D jeszcze dzisiaj padnie rekord :D

1

jak ktoś ma marzenie być najlepszym strzelcem a w jego mniemaniu najlepszy strzelec=najlepszy piłkarz to nic dziwnego że pozostałe umięjętności piłkarskie typu technika schodzą na dalszy plan.

0

Mówiłem że czekanie na piłkę w polu karnym, żeby nawalić gol to nie jest w stylu Messiego. Strzelił jednego gola i już się cofnął do rozegrania.

4

Zabrali gola Messiemu eh...

0

Jak by był rzut karny to fajnie by było jakby Messi oddał go Xaviemu do strzelenia :D

0

No nie. Jeszcze Alves odchodzi. W tym wypadku to Montoya musi się mocno wziąć się ostro za siebie.

0

Godny rywal nam się trafił we finale. Mam nadzieję że z Juve zagramy najlepszy mecz sezonu :D

3

Messi nie pójdzie jak na zabicie po to żeby strzelał gole. To nie w jego stylu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?