ma ktoś z was link do dzisiejszego studia ligi europejskiej które zacznie się o godzinie 19:30? podpowiem że studio będzie w Canal Plus na kanale Canal Plus a nie jak dotąd na Canal Plus Sport
nie no wtedy ligę hiszpańską przecież wygraliśmy. A Perez zwalnia tylko wtedy jak nie ma chociaż jednego z trzech głównych tytułów bo jak z Mou Real wygrał La Ligę to go nie zwolnił.
Bo Odeegard jest zawodnikiem z Unii Europejskiej a nasi niektorzy" "prawie" przyszli piłkarze niestety byli nie z UE. Jako ciekawostkę można przytoczyć to że taki Messi w dzisiejszych czasach nie trafiłby do Barcelony tylko kisiłby się w Argentynie i nie wiadomo czy by trafił do Barcy.
jak ktoś ma marzenie być najlepszym strzelcem a w jego mniemaniu najlepszy strzelec=najlepszy piłkarz to nic dziwnego że pozostałe umięjętności piłkarskie typu technika schodzą na dalszy plan.
1
Pewne cztery drużyny w LM a piąta może dojść po kwalifikacjach. Cudnie po prostu :D
0
O top zmiana Sevilli. Oby Gameiro coś dołożył :D
1
To jest killer z tego Bacci
2
Jose Antonio Reyes :D Ale Krycha też :D
1
Krychowiak to walczak. Do walczącej Sevilli bardzo pasuje. Jak już coś to może do Atletico.
0
ale się cisnął na tą piłkę Sergio Rico :D
2
Reyes jak Messi :D
0
Krychaaaaaaaaaaaaa :D
5
Krychowiak dotknął...
0
Sevilla jakby trochę mieli sparaliżowane nogi.
0
Numerki na koszulkach Sevilli - jak w dawnych czasach :D
2
fizyczność i cechy wolicjonalne - Grzesiek
technika i czytanie gry - Busi
0
ma ktoś z was link do dzisiejszego studia ligi europejskiej które zacznie się o godzinie 19:30? podpowiem że studio będzie w Canal Plus na kanale Canal Plus a nie jak dotąd na Canal Plus Sport
1
no w sumie fakt. Perez to jest człowiek nieobliczalny.
0
Jeszcze do tego dojdzie że Ronaldo sprzedadzą bo on przecież popierał Ancelottiego. Ciekawie się robi.
0
nie no wtedy ligę hiszpańską przecież wygraliśmy. A Perez zwalnia tylko wtedy jak nie ma chociaż jednego z trzech głównych tytułów bo jak z Mou Real wygrał La Ligę to go nie zwolnił.
0
Magic in this video is to damn high :D:D:D
0
ale chciałem błysnąć hehe. Zagalopowałem się. Chodzi oczywiście o piłkarzy z Europy :D
0
Bo Odeegard jest zawodnikiem z Unii Europejskiej a nasi niektorzy" "prawie" przyszli piłkarze niestety byli nie z UE. Jako ciekawostkę można przytoczyć to że taki Messi w dzisiejszych czasach nie trafiłby do Barcelony tylko kisiłby się w Argentynie i nie wiadomo czy by trafił do Barcy.
0
hehe podwoiło się wszystko :D
haha rekord 17 goli w LM to już przeszłość. Messi ma 20 :D
musicie to naprawić :D
0
Ale łzy mi lecą...
23
Wstawi ktoś jak Xavi unosił puchar?
3
117 MSN :D:D:D:D jeszcze dzisiaj padnie rekord :D
1
jak ktoś ma marzenie być najlepszym strzelcem a w jego mniemaniu najlepszy strzelec=najlepszy piłkarz to nic dziwnego że pozostałe umięjętności piłkarskie typu technika schodzą na dalszy plan.
0
Mówiłem że czekanie na piłkę w polu karnym, żeby nawalić gol to nie jest w stylu Messiego. Strzelił jednego gola i już się cofnął do rozegrania.
4
Zabrali gola Messiemu eh...
0
Jak by był rzut karny to fajnie by było jakby Messi oddał go Xaviemu do strzelenia :D
0
No nie. Jeszcze Alves odchodzi. W tym wypadku to Montoya musi się mocno wziąć się ostro za siebie.
0
Godny rywal nam się trafił we finale. Mam nadzieję że z Juve zagramy najlepszy mecz sezonu :D
3
Messi nie pójdzie jak na zabicie po to żeby strzelał gole. To nie w jego stylu.