1

hahaha 5:55 . Ten głos Suareza mnie rozwalił :D

0

w takich chwilach to aż człowiek żałuje że nie jest piłkarzem :D

0

ok. Wiemy co to syndrom Asberberga. Wiemy że ci ludzie mają trudniejszy kontakt z rzeczywistością. Ale to nie znaczy że czasami nie możemy skrytykować Messiego. Musimy się starać być obiektywni. Przynajmniej starać.

4

lepiej żeby w meczu z Depor wystąpił Ter Stegen. Jeden mecz więcej na pewno mu się przyda :D

0

mecze co tydzień gramy więc zdąża się zregenerować. Jakby co trzy dni było to może i by się odpoczynek przydał.

0

no ale to by musieli kompletnie zagrać na Messiego, podawać mu na puste bramki i żeby 5 goli conajmniej strzelił

0

no właśnie o tym mówiłem. Campeones :D

0

Często tak bywało że ten kto nie miał mistrza Hiszpanii to miał Pichichi. Ot taka nagroda pocieszenia :D

0

to była chyba jego czwarta. Z Realem ,z Valencią, z Atletico na Camp Nou i teraz czwarta.

1

115 :D

12

Ale zabawne: Messi i Ronaldo zmarnowali setkę w tej samej minucie gry (w 12-tej) i też obaj po strzale głową.

0

Messi z Ronaldo walą jak wściekli. Po 5 strzałów już mają.

0

Często Messi strzela dzisiaj. Ale brakuje mu skuteczności niestety a tą setkę powinien wykorzystać po strzale głową.

0

0

Oby Messi lub Neymar coś strzelili. Bo rekord 118 goli przy takim tercecie przydałoby się pobić :D

0

Ciekawe co Pedro da dzisiaj Barcelonie :D

1

o wybitnych piłkarzach zawsze warto posłuchać i pooglądać :D

2

I takiego odzewu się spodziewałem. Dziękuję wam bardzo za opinie. Bo przecież nawet i Messiego trzeba ochrzanić za złe zachowanie.

6

2

Kurde czemu Barca dzisiaj nie gra :( Te czekanie na mecz czasami mnie dobija :(

0

Niech odpoczywa w spokoju. Ciśnienia na wygraną z Atletico nie ma więc nie musi koniecznie grać z prawie zaleczonym urazem.

0

faktycznie trochę mało w nim wiary. A co jest najlepsze to gada o innych, że wysnuwają jakieś opinie w trakcie sezonu a sam takie coś robi...

10

Jak to kiedyś powiedział Twarowski: "Z tego Messiego to jest całkiem niezły piłkarz" :D:D:D

1

kluczowe podanie w definicji futbolu to zagranie tuż przed strzałem

1

on bardziej do Realu pasuje. Moim zdaniem

2

ło matko co za karny

0

No i Sevilla pieczętuje awans :D

0

Czo ten Sergio Rico wyczynia na linii :D

0

to pewnie zależy jak gole będziemy strzelać. Bo jak z kontry to Neymar ma wielkie szanse na to.

2

ciekawe tylko czy FIFA i UEFA nie postraszą wykluczeniami. Ale dobrze. 3 mecze Barcy więcej w sezonie to zawsze świetna wiadomość :D:D:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?