18 maja 2015, 18:41
1
hahaha 5:55 . Ten głos Suareza mnie rozwalił :D
18 maja 2015, 18:38
0
w takich chwilach to aż człowiek żałuje że nie jest piłkarzem :D
18 maja 2015, 16:54
ok. Wiemy co to syndrom Asberberga. Wiemy że ci ludzie mają trudniejszy kontakt z rzeczywistością. Ale to nie znaczy że czasami nie możemy skrytykować Messiego. Musimy się starać być obiektywni. Przynajmniej starać.
18 maja 2015, 01:37
4
lepiej żeby w meczu z Depor wystąpił Ter Stegen. Jeden mecz więcej na pewno mu się przyda :D
17 maja 2015, 23:05
mecze co tydzień gramy więc zdąża się zregenerować. Jakby co trzy dni było to może i by się odpoczynek przydał.
17 maja 2015, 23:02
no ale to by musieli kompletnie zagrać na Messiego, podawać mu na puste bramki i żeby 5 goli conajmniej strzelił
17 maja 2015, 21:16
no właśnie o tym mówiłem. Campeones :D
17 maja 2015, 21:11
Często tak bywało że ten kto nie miał mistrza Hiszpanii to miał Pichichi. Ot taka nagroda pocieszenia :D
17 maja 2015, 21:07
to była chyba jego czwarta. Z Realem ,z Valencią, z Atletico na Camp Nou i teraz czwarta.
17 maja 2015, 20:23
115 :D
17 maja 2015, 20:02
12
Ale zabawne: Messi i Ronaldo zmarnowali setkę w tej samej minucie gry (w 12-tej) i też obaj po strzale głową.
17 maja 2015, 19:38
Messi z Ronaldo walą jak wściekli. Po 5 strzałów już mają.
17 maja 2015, 19:34
Często Messi strzela dzisiaj. Ale brakuje mu skuteczności niestety a tą setkę powinien wykorzystać po strzale głową.
17 maja 2015, 18:57
17 maja 2015, 18:16
Oby Messi lub Neymar coś strzelili. Bo rekord 118 goli przy takim tercecie przydałoby się pobić :D
17 maja 2015, 17:44
Ciekawe co Pedro da dzisiaj Barcelonie :D
17 maja 2015, 16:43
o wybitnych piłkarzach zawsze warto posłuchać i pooglądać :D
17 maja 2015, 13:35
2
I takiego odzewu się spodziewałem. Dziękuję wam bardzo za opinie. Bo przecież nawet i Messiego trzeba ochrzanić za złe zachowanie.
17 maja 2015, 12:30
6
https://vine.co/v/eAz9EJF2xLL eh...
16 maja 2015, 17:09
Kurde czemu Barca dzisiaj nie gra :( Te czekanie na mecz czasami mnie dobija :(
15 maja 2015, 14:11
Niech odpoczywa w spokoju. Ciśnienia na wygraną z Atletico nie ma więc nie musi koniecznie grać z prawie zaleczonym urazem.
15 maja 2015, 10:39
faktycznie trochę mało w nim wiary. A co jest najlepsze to gada o innych, że wysnuwają jakieś opinie w trakcie sezonu a sam takie coś robi...
15 maja 2015, 10:36
10
Jak to kiedyś powiedział Twarowski: "Z tego Messiego to jest całkiem niezły piłkarz" :D:D:D
15 maja 2015, 00:34
kluczowe podanie w definicji futbolu to zagranie tuż przed strzałem
14 maja 2015, 23:46
on bardziej do Realu pasuje. Moim zdaniem
14 maja 2015, 22:28
ło matko co za karny
14 maja 2015, 21:28
No i Sevilla pieczętuje awans :D
14 maja 2015, 21:22
Czo ten Sergio Rico wyczynia na linii :D
14 maja 2015, 20:52
to pewnie zależy jak gole będziemy strzelać. Bo jak z kontry to Neymar ma wielkie szanse na to.
14 maja 2015, 12:52
ciekawe tylko czy FIFA i UEFA nie postraszą wykluczeniami. Ale dobrze. 3 mecze Barcy więcej w sezonie to zawsze świetna wiadomość :D:D:D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
hahaha 5:55 . Ten głos Suareza mnie rozwalił :D
0
w takich chwilach to aż człowiek żałuje że nie jest piłkarzem :D
0
ok. Wiemy co to syndrom Asberberga. Wiemy że ci ludzie mają trudniejszy kontakt z rzeczywistością. Ale to nie znaczy że czasami nie możemy skrytykować Messiego. Musimy się starać być obiektywni. Przynajmniej starać.
4
lepiej żeby w meczu z Depor wystąpił Ter Stegen. Jeden mecz więcej na pewno mu się przyda :D
0
mecze co tydzień gramy więc zdąża się zregenerować. Jakby co trzy dni było to może i by się odpoczynek przydał.
0
no ale to by musieli kompletnie zagrać na Messiego, podawać mu na puste bramki i żeby 5 goli conajmniej strzelił
0
no właśnie o tym mówiłem. Campeones :D
0
Często tak bywało że ten kto nie miał mistrza Hiszpanii to miał Pichichi. Ot taka nagroda pocieszenia :D
0
to była chyba jego czwarta. Z Realem ,z Valencią, z Atletico na Camp Nou i teraz czwarta.
1
115 :D
12
Ale zabawne: Messi i Ronaldo zmarnowali setkę w tej samej minucie gry (w 12-tej) i też obaj po strzale głową.
0
Messi z Ronaldo walą jak wściekli. Po 5 strzałów już mają.
0
Często Messi strzela dzisiaj. Ale brakuje mu skuteczności niestety a tą setkę powinien wykorzystać po strzale głową.
0
0
Oby Messi lub Neymar coś strzelili. Bo rekord 118 goli przy takim tercecie przydałoby się pobić :D
0
Ciekawe co Pedro da dzisiaj Barcelonie :D
1
o wybitnych piłkarzach zawsze warto posłuchać i pooglądać :D
2
I takiego odzewu się spodziewałem. Dziękuję wam bardzo za opinie. Bo przecież nawet i Messiego trzeba ochrzanić za złe zachowanie.
6
https://vine.co/v/eAz9EJF2xLL
eh...
2
Kurde czemu Barca dzisiaj nie gra :( Te czekanie na mecz czasami mnie dobija :(
0
Niech odpoczywa w spokoju. Ciśnienia na wygraną z Atletico nie ma więc nie musi koniecznie grać z prawie zaleczonym urazem.
0
faktycznie trochę mało w nim wiary. A co jest najlepsze to gada o innych, że wysnuwają jakieś opinie w trakcie sezonu a sam takie coś robi...
10
Jak to kiedyś powiedział Twarowski: "Z tego Messiego to jest całkiem niezły piłkarz" :D:D:D
1
kluczowe podanie w definicji futbolu to zagranie tuż przed strzałem
1
on bardziej do Realu pasuje. Moim zdaniem
2
ło matko co za karny
0
No i Sevilla pieczętuje awans :D
0
Czo ten Sergio Rico wyczynia na linii :D
0
to pewnie zależy jak gole będziemy strzelać. Bo jak z kontry to Neymar ma wielkie szanse na to.
2
ciekawe tylko czy FIFA i UEFA nie postraszą wykluczeniami. Ale dobrze. 3 mecze Barcy więcej w sezonie to zawsze świetna wiadomość :D:D:D