2

no to dobrze że Messi nie strzelił tego karnego z City. Jak widać my karnych nie potrzebujemy do wygrywania Champions League i to dosłownie :D

0

W sumie Vidal urodzony w Katalonii i jeszcze był w młodzieżówce Barcelony. Co prawda tylko rok ale trochę by można go podciagnąć pod wychowanka :D (tylko ten okres w Realu i Espanyolu za młodu trochę to psuje)

3

Neymar 14, Suarez 8

0

Suarez 7, Neymar 10

5

chodzi ciągle o tą bramkę w kwalifikacji. Jedni liczą ją jako liczącą się a inni nie. Moim zdaniem do Ligi Mistrzów nie powinny się liczyć bramki z kwalifikacji ale do goli strzelonych w rozgrywkach pod egidą UEFA już tak (bo przecież jakoś tą bramkę trzeba klasyfikować a pod egidą Uefa przecież jeszcze gra się np Superpuchar Europy).

31

Neymar powinien być w pierwszej trójce. To już jest ten czas żeby zaczął liczyć się w walce o Złotą Piłkę :D

0

No w końcu to rozstrzygnęliście. Bo ja mówiłem że jest trzech królów a inni że nie bo Neymar. Jak widać miałem rację :D

0

haha aż mi się przypomina świętowanie trypletu 2008/2009. Tak się Messi nachlał że hoho :D

0

Na takie klauzuly nie zgadza się UEFA. Podobnie było z Courtois kiedy rzekomo miał nie grać z Chelsea w półfinale LM 2013/2014. A mimo to zagrał tak więc Aleix Vidal prawdopodobnie też by zagrał z nami w takim przypadku.

0

Kiedy pełne wypowiedzi zawodników z fety?

0

Aleix Vidal w pomocy? No nie wiem moim zdaniem trzech zawodników po jednej stronie to by był zły pomysł. W środku pola byłaby luka i zbyt łatwo rywale mogliby przechodzić akcjami środkiem pola. Fakt faktem - przypominam sobie sytuację w Realu Madryt gdzie spróbowano Di Marii w pomocy po to żeby zrobić tzw. podwojone skrzydło jednak wiemy jak grał wtedy Ronaldo - częściej na środku ataku więc Di Maria grał de facto skrzydłowego. U nas Messi w sumie gra wszędzie bo i w środku i na skrzydle, więc osobiście nie polecałbym Vidala w pomocy. No jak już coś to w ataku na skrzydle jakby Messiemu coś było. :D

0

Oby nauczył się grać skutecznie w obronie bo w ofensywie jest szalenie niebezpieczny. Ale zwykle kiedy Sevilla miała się bronić to Emery zmieniał go na Coke. Jak się nauczy bronić to szybko otrze kibicom łzy po ewentualnym odejściu Alvesa :D

12

Piqué podziękował na fieście Kevinowi Roldanowi - piosenkarzowi, który śpiewał na imprezie u CR7, mówiąc, że od niego wszystko się zaczęło.

Ponoć hehe

0

no pewnie tak. Ale tak po cichu liczyłem że Pique to powie :D

0

Czemu nie było "Madrid cabron....." ?:(

4

Celebracja na miarę "więcej niż klubu" :D

0

http://sport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/liga-mistrzow-messi-neymar-i-ronaldo-krolami-strzelcow,549225.html

A w poprzednich latach było kilku królów strzelców i nie rozstrzygano kto ma mniej minut tylko było kilku i koniec kropka.

0

równie dobrze można powiedzieć że Messi bo najwięcej asyst z tej trójki

0

wszyscy trzej. Nie ma za to jakiegoś złotego buta więc nie ma takich szczegółowych rozstrzygnięć

1

nie nie było bo Neymar startował z własnej połowy :D

2

kiedyś była podobna sytuacja np 1993/1994 i wtedy Ronald Koeman i Wynton Rufer strzelili po 8 bramek i obydwaj zostali królami strzelców. Za tytuł króla strzelców LM nie ma takiej nagrody jak na mistrzostwach świata więc nie ma takich rozstrzygnięć typu najmniej minut.

8

chyba powiedzieli" nie strzelili żadnej głowy bramką" :D

1

Właśnie Messi i jego wpływ na grę. Dopóki będzie grał jak do tej pory to widzę naszą przyszłość w świetlanych barwach. Messi zawsze chce być najlepszy ale nie pod względem strzelanych bramek tylko pod względem brania ciężaru gry na swoje barki. I to jest w nim najlepsze :D

0

A to dobre. Trzech królów strzelców. Niesamowita sprawa :D

3

ta i przy golu Moraty do Szpakowskiego kciuk w górę. No cóż każdy kibicuje komu chce :D

0

Rakitic, Messi albo Pique :D

0

no cóż dla mnie to były obustronne zapasy. Co więcej pierwszy zaatakował Pogba i pracował przy tym ręką


Tutaj to szczególnie widać kiedy lewa ręka Pogby obejmuje Alvesa. Dani robi kontrę i też korzysta z ręki. Tak więc napewno sytuacja kontrowersyjna. Przydałaby się też powtórka z przodu a nie tylko z tyłu zawodników. Ale skoro nawet Włosi nie czują się w 100 % pokrzywdzeni to chyba raczej nie ma co o tym wspominać. Ręka Lichtsteinera wzdłuż tułowia i ona ucieka od zagrania piłki ręką - nie można wtedy karać zawodnika za takie coś. Ręka Neymara to jest dla mnie taka sprawa - nawet jeśli było to przypadkowe zagranie to sam nie chciałem żeby taki gol został dla nas zaliczony. Całe szczęście że tak się stało a my i tak wygraliśmy i bez tego to spotkanie :D

1

Sorry. Przez te emocje (przez które ciężko spać) człowiek się nie kontroluje. :D

3

Piękna sprawa. Znowu jesteśmy najlepsi w Europie a tryplet to jest potwierdzenie naszej wyjątkowości :D Tylko szkoda że niektórzy jak coś wygramy to umniejszają nasze sukcesy. Nawet fani Juventusu po których bym się jednak tego nie spodziewał.

2

haha wyszli z nory :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?