1

nie zgodzę się. Wczoraj zagrał słabo. Z Urugwajem i Paragwajem zagrał bardzo dobrze, z rajdami, podaniami, dynamiką i z chęcią. Wczoraj faktycznie zagrał poniżej oczekiwań.

0

Trochę mogłeś Leo się starać a nie stać jak wczoraj. No a jak już zamierzałeś stać to w strzałach mogłeś być lepszy. Dobra koniec gadania. W fazie pucharowej będzie skupienie na maksa.

0

Szczerze? Nie wierzyłem że Di Maria zagra jakiś dobry mecz na tych mistrzostwach. A zagrał dzisiaj znakomicie. Szarpał i był w tym skuteczny. No i to on asystował przy bramce Higuaina. Świetny występ :D

1

Ale ogólnie po Argentynie to widać jacy są strasznie wolni w graniu. Patrząc na przykład na reprezentację Chile to tak jakbym Barcelonę widział w ataku. Tam jest szybkość, polot, wertykalność a nie to co w Argentynie. Szansa do kontry a ci wolni jak kupa obrońcy podają do siebie zamiast wyprowadzić piłkę i przyspieszyć akcję. No nawet Mascherano: od niego oczekuję takich przerzutów czy szybszych zagrań a też zwalnia grę. Styl gry Argentyny nie porywa ale w podobnym stylu doczołgali się do finału MŚ, więc może i teraz się uda.

1

Ja mam tylko nadzieję że to było celowe oszczędzanie sił ze strony Argentyńczyków i od fazy pucharowej będzie widać staranie się a nie stanie i czekanie aż mecz sam się wygra.

0

ale w poprzednich meczach to dryblował i było widać dynamikę w jego grze i coś się działo. A dzisiaj to jakby zlekceważył rywala.
Tak się nie gra. Bardzo się na Messim zawiodłem dzisiaj bo nawet się nie starał.

0

bo Messi bardzo słabo gra, po prostu stoi. Taki mecz w jego wykonaniu widziałem ostatnio w El Classic jesienią

0

właśnie ja myślałem że torchę będzie chciał postrzelać bramek, pograć dynamicznie a on stoi i stoi

0

Znowu zbijak...

2

Ten mecz w wykonaniu Messiego mi się nie podoba. Brakuje mu trochę dynamiki. No chyba że w drugiej połowie błyśnie. Bo z Paragwajem i Urugwajem lepiej wyglądał.

48

potraktujmy w kategorii dowcipu :D

0

Trochę słabiej Messi do tego momentu...

0

Dobrze grający Di Maria? A to nowość na tych mistrzostwach :D

3

Higuain ty drewniaku...

1

no widzisz. Ty oglądasz Kill Bill po raz 100 a Messi po raz 100 gra w reprezentacji. Różnica :D

0

to już lepiej sam...

4

Do boju Argentyna :D

2

ja to sie dziwię że Higuain jeszcze w piłkę gra. Przecież miał karierę zakończyć po klęsce z Dnipro :D:D:D

0

no i nie do końca piszesz prawdę bo wygrać dwiema bramkami - to może być wynik 4-2, 5-3 itd. a po bilansie bramkowym jest ilość bramek strzelonych, więc jeszcze wiele się może wydarzyć :D

0

dlatego napisałem prawdopodobnie :D

1

i bardzo dobrze bo trochę spokoju się przyda. W przyszłym sezonie się pojawią.

0

jeszcze nie na 100 %. Drugi w kolejności jest bilans bramek a Argentyna przegrywając dzisiaj dwoma bramkami spada na trzecie miejsce.

0

Czyli prawdopodobnie Chile - Urugwaj pierwszą parą ćwierćfinalistów.

0

może jedną :D

1

piękne dzięki :D

0

wie ktoś może jak wygląda drabinka fazy pucharowej Copa America?

17

ogólnie Pepe za Mourinho to był kawał sku*wysyna. Za Ancelottiego zajął się grą.

2

no jasne że Szpakowski. "Jak państwo myślicie, kto to strzelił?" :D

1

ale by była kicha. Czyli to są "tylko" a nie "aż" 4 mecze.

0

Ten Cavani to strzeli w tym turnieju coś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?