0

był artykuł o parametrach fizycznych na stronce. Wystarczy poszukać

0

ale znowu Messi przytył bo waży 72 kg. Zobaczymy czy znowu schudnie :D

1

Crakitic :D

0

no spokojnie Messi nie kopał i był prowokowany jednak. Ronaldo zrobił to ze wściekłości bez prowokacji. Sytuacje odmienne.

0

on naprawdę opluł Messiego?

0

nom za łatwo dał się sprowokować...

11

Właśnie dla takich meczów kocham Barcelonę :D

0

Messi ochłoń trochę

12

Czego ten czarnoskóry chciał?

2

No i jest pierwsza brameczka na Camp Nou :D

0

znaczek to chyba jest ten od triumfu w Klubowych Mistrzostwach Świata.

0

Ale skuteczność... A raczej jej brak... Kilka meczów by można było obdzielić :D

0

jak to nie wpadło ?

6

ale już widać jakość w ataku. MSN to jednak jest potęga :D

0

kocham problemy z obrazem....

0

Już jest na polsacie sport

0

no wrzawę dostał konkretną :D

0

Jest i nasz trójgłowy smok :D

0

o której prezentacja?

0

nie sądziłem że tak szybko Mourinho go przerobi. eh...

1

Ciekawe jak nam pójdzie w tym meczu. I co wymyśli na nas Mourinho. On zawsze będzie chciał nam dokopać. :D

1

aha że będzie "Kevin sam w domu"? to bardzo prawdopodobne :D

3

Fajny meczyk. Strzeliliśmy gola, pokazaliśmy dobrą grę. Wyniki przyjdą wtedy kiedy będzie trzeba. :D

0

szkoda że dzisiaj nie chce wpaść do bramki

0

to się nazywa mieć nosa do zmienników :D rotfl :D

0

Ciekawe kogo zobaczymy po przerwie :D

0

nie zgodzę się. Po Vermaelenie widać jeszcze brak zgrania i rytmu gry. Trochę niecelnych długich piłek a przecież nie trzeba ciągle w ten sposób zagrywać piłkę. Dużo pracy przed nim ale fakt - technikę ma więc można być spokojnym że w przyszłości w sytuacjach ciężkich nie spanikuje :D

0

Jak na drugi mecz to moim zdaniem można być jak narazie zadowolonym. Po piłkarzach widać że coraz lepiej z nimi jeżeli chodzi o przygotowanie fizyczne a przecież o to zwykle chodzi w presezonie, żeby wypracować to co będzie procentowało w sezonie właściwym. Ale przydałaby się również jakaś bramka dla amerykańskiej publiczności bo z pewnością na to przybyli na stadion - zobaczyć dobry futbol :D

3

Uwielbiam wyciąganie wniosków po meczach towarzyskich :D Dajcie spokój :D

1

Aż muszę obejrzeć mecz z Galaxy bo zaspałem. Obejrzeć dobrze grającego Douglasa to niecodzienny widok :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?