nie zgodzę się. Po Vermaelenie widać jeszcze brak zgrania i rytmu gry. Trochę niecelnych długich piłek a przecież nie trzeba ciągle w ten sposób zagrywać piłkę. Dużo pracy przed nim ale fakt - technikę ma więc można być spokojnym że w przyszłości w sytuacjach ciężkich nie spanikuje :D
Jak na drugi mecz to moim zdaniem można być jak narazie zadowolonym. Po piłkarzach widać że coraz lepiej z nimi jeżeli chodzi o przygotowanie fizyczne a przecież o to zwykle chodzi w presezonie, żeby wypracować to co będzie procentowało w sezonie właściwym. Ale przydałaby się również jakaś bramka dla amerykańskiej publiczności bo z pewnością na to przybyli na stadion - zobaczyć dobry futbol :D
0
był artykuł o parametrach fizycznych na stronce. Wystarczy poszukać
0
ale znowu Messi przytył bo waży 72 kg. Zobaczymy czy znowu schudnie :D
1
Crakitic :D
0
no spokojnie Messi nie kopał i był prowokowany jednak. Ronaldo zrobił to ze wściekłości bez prowokacji. Sytuacje odmienne.
0
on naprawdę opluł Messiego?
0
nom za łatwo dał się sprowokować...
11
Właśnie dla takich meczów kocham Barcelonę :D
0
Messi ochłoń trochę
12
Czego ten czarnoskóry chciał?
2
No i jest pierwsza brameczka na Camp Nou :D
0
znaczek to chyba jest ten od triumfu w Klubowych Mistrzostwach Świata.
0
Ale skuteczność... A raczej jej brak... Kilka meczów by można było obdzielić :D
0
jak to nie wpadło ?
6
ale już widać jakość w ataku. MSN to jednak jest potęga :D
0
kocham problemy z obrazem....
0
Już jest na polsacie sport
0
no wrzawę dostał konkretną :D
0
Jest i nasz trójgłowy smok :D
0
o której prezentacja?
0
nie sądziłem że tak szybko Mourinho go przerobi. eh...
1
Ciekawe jak nam pójdzie w tym meczu. I co wymyśli na nas Mourinho. On zawsze będzie chciał nam dokopać. :D
1
aha że będzie "Kevin sam w domu"? to bardzo prawdopodobne :D
3
Fajny meczyk. Strzeliliśmy gola, pokazaliśmy dobrą grę. Wyniki przyjdą wtedy kiedy będzie trzeba. :D
0
szkoda że dzisiaj nie chce wpaść do bramki
0
to się nazywa mieć nosa do zmienników :D rotfl :D
0
Ciekawe kogo zobaczymy po przerwie :D
0
nie zgodzę się. Po Vermaelenie widać jeszcze brak zgrania i rytmu gry. Trochę niecelnych długich piłek a przecież nie trzeba ciągle w ten sposób zagrywać piłkę. Dużo pracy przed nim ale fakt - technikę ma więc można być spokojnym że w przyszłości w sytuacjach ciężkich nie spanikuje :D
0
Jak na drugi mecz to moim zdaniem można być jak narazie zadowolonym. Po piłkarzach widać że coraz lepiej z nimi jeżeli chodzi o przygotowanie fizyczne a przecież o to zwykle chodzi w presezonie, żeby wypracować to co będzie procentowało w sezonie właściwym. Ale przydałaby się również jakaś bramka dla amerykańskiej publiczności bo z pewnością na to przybyli na stadion - zobaczyć dobry futbol :D
3
Uwielbiam wyciąganie wniosków po meczach towarzyskich :D Dajcie spokój :D
1
Aż muszę obejrzeć mecz z Galaxy bo zaspałem. Obejrzeć dobrze grającego Douglasa to niecodzienny widok :D