8

Argentyna od lat ma jeden najpoważniejszy mankament. Tam każdy gra pod siebie. A wiele drużyn pokazuje żę warto skoncentrować ekipę wokół jednego piłkarza i jemu podporządkować grę. W Argentynie bardzo to nie wychodzi i widzimy to co widzimy. Na przykład Messi: robi to co w Barcelonie:drybluje, strzela, świetnie rozgrywa. I co z tego jak w paradę wchodzą mu inni którzy chcą zabłysnąć? No widzę na przykład takiego Di Marię, który chce brać ciężar gry na siebie i tak się zastanawiam: odbija mu czy co? No chłop ewidentnie zamiast napędzać grę to ją zabija swoimi zagraniami. Raz lub może dwa zagrał coś wartego uwagi a po za tym to jest najbardziej irytujący piłkarz na świecie. Jak to się nie zmieni w najbliższym czasie to Argentyna nie ma szans na ugranie czegoś.
No ale jak to często jest z "ekspertami" w internecie czyli g*wno wiedzą, więc zobaczymy co przyniosą kolejne mecze.

0

Tevez tak sprzed dwóch miesięcy to tak. Ale ten ostatnio co gra to niezbyt. No ale od Di Marii lepszy napewno.

0

Tevez nie jest w dobrej formie. Już od ładnego miesiąca lub nawet dwóch. Recenzja oglądającego wszystkie mecze Juventusu mojego kolegi raczej jest wystarczająca.

3

Komentarz usunięty

0

Tylko pogratulować. Tak sobie zepsuć wygrany mecz....

7

Przepraszam że to powiem ale Di Maria się nie nadaje

0

widać że Tata Martino się nadaje ale na selekcjonera reprezentacji. Na trenera klubowego to już niezbyt .

0

właśnie też tego nie rozumiem. Messi zagrywa idzie na klepkę a inni jakby nie potrafili mu w odpowiednim czasie odegrać a co innego Messi - ten zwykle odegra jak się należy. To co mówiłem - Argentyna ma wielu fajnych piłkarzy ale są oni strasznie irytujący. Naprawdę nie wiadomo co zrobią w danym miejscu i czasie. No o Messim też tak można powiedzieć ale to jest u niego bardziej zaleta niż wada.

0

no tu bym się nie zgodził. Na MŚ Ekwador (2006) czy Paragwaj (2010) pokazywały dobry futbol.

2

Banega też jest świetny. Takiego piłkarza brakowało Argentynie na MŚ.

2

Ładnie Messi grał to i szansę swoją dostał na bramkę :D

3

Widać że Messi w formie. Ciekawe czy koledzy pomogą bo coś jak narazie nie chcą pomagać.

1

Di Maria to chyba najbardziej irytujący piłkarz.

0

haha 10 goli w jednym meczu Elhi T. Ronaldo who? :D:D:D:D:D:D
a tak na serio to chyba jakiś rekord guinnesa ten wynik

0

zaraz ci wstawię poczekaj 3 minuty

2

No i kolejny hattrick dzisiaj. Tym razem Schurle :D

1

strasznie się kompromitują w tych kwalifikacjach

1

popularny Cebula :D

1

No cóż poczekamy i zobaczymy.

0

dziwne bo przecież Boniek ma słabość do Ronaldo. Wielokrotnie o tym mówił, że to jego ulubiony piłkarz.

2

Messi jest porównywalnie medialny co Ronaldo a w dodatku jego statystyki strzeleckie i asyst nie odbiegają od Ronaldo. No i zachwyca w ważnych meczach. Tym się zachwyca cały świat a że Messi zachwycał regularnie, więc dyskusję o tym kto ma dostać ZP należy chyba odstawić na półkę :D

0

no nie wiem autobus Mourinho istnieje od długich lat. A MVP Messi to tylko na Mundialu się zdarzyło więc nie podzielam twojej opinii :D

0

"W reprezentacji póki co prowadzi Portugalię do Francji jednak po raz kolejny strzela gola słabej drużynie."
No kurde a co ma robić? Armenia dzisiaj strzeliła 2 gole i Portugalia by przegrała. Niby drużynie z 80. którego miejsca w rankingu FIFA a musiał to zrobić żęby jego drużyna wygrała.

0

no i tyle w temacie :D

0

e to już się trochę przejadło :D

19

A co do Ronaldo. Hejtujecie bo znowu strzelił 3 bramki? Hejtujecie bo walnął piękną bramkę z dystansu? Dajcie spokój. Jak ktoś jest kluczowy dla losów meczu to należą mu się pochwały a nie hejty. Armenia strzeliła 2 bramki i gdyby nie te 3 gole Ronaldo to Portugalia by nie wygrała. A o Złotą Piłkę się nie martwcie :D

3

Podsumowując: brawo Polacy. Kiedyś za cholerę nie wygrali tak wysoko takiego meczu. A dzisiaj nawet grając słabiej potrafią wbić 4 gole. trochę nerwów ale w końcu się udało. A że nie każdy mecz się układa po myśli to trzeba wkalkulować i dobrze że pomimo tego dali radę. Hattrick Lewego ale najlepszy był dzisiaj Milik. To jego odwaga przy tej pierwszej bramce dała spokój. To jego świetna akcja gdzie zwodem oszukał dwóch rywali i podał Lewemu. I na koniec asysta przy 3 golu Lewandowskiego. Oby tak grał jak najczęściej :D

0

no ale chociaż Milikowi dali najwyższą ocenę a nie Lewandowskiemu, więc coś tam się jednak znają. No może nie w pełni ale jednak

1

To jest już stare z tym że napastnika rozlicza się z bramek. Dla mnie napastnik musi grać dobrze na wszystkich płaszczyznach a nie tylko bramki. Bramki często zaciemniają obraz gry i to trzeba w ocenie uwzględnić. Ja nie hejtuję a tylko oceniam. Bo fakt brawo dla niego za hattricka. ale 89 minut słabszej gry nie może być zapomniane. Mimo wszystko brawa - hattrick to zawsze duże wydarzenie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?