Jaro1279
Dołączył/a: listopad 2010
Zabłocie
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
dowiesz się w przyszłym sezonie jak będzie wyglądać:)
1
ostatni sezon Messiego w Barcelonie :) można robić screeny
0
Mówi ci coś ADELTE GROUP?:D jak nie to poczytaj to się dowiesz czemu 40 a nie 20 :P
1
Najlepsze jest to że nawet piłkarze nie zagrzewają do walki tylko słychac głosy nie zadowolenia z zarządu transferów itp :)
1
od miesiąca to samo nic nowego info od sportu nie powinno się tutaj wrzucać
0
Poważnie są informacje ze Barcelona zastanawia się nad dembele?
18
słowo klucz "spróbuje"
2
I odejdzie jeżeli wolą 29 letni szrot z chin to na co ma czekać?
2
A dlaczego nie ma już z nami bravo?;) z tego samego powodu żeby się nie obraził
0
Oficjalka paulinho będzie gwoździem do trumny zarządu już ich żaden Dembele nie uratuje
0
Na rewanż jest paulinho będzie dobrze
29
Po tej połowie widać jak bardzo potrzebni są cou i dembele
0
To nie Neymar .....
1
Wystarczyły jego mierne statystki w miernej lidze :)
0
Ja w grecji aktualnie używam Internetu który mam normalnie w Polsce
0
Ponoć cou i Dembele zaklepani a nagle eriksen?
1
Czyli kolejny wałek tak samo jak z naszym "daglasem"
1
Zauważ różnice gdzie grał arda przed przejściem do nas a gdzie gra ten wynalazek :)
1
Jeżeli w klubie zostanie Roberto Semper alena pójdą na wypożyczenie gdzieś do la liga turan odejdzie to niech już sobie ten dziadek gra przynajmniej dzięki temu zarząd się zmieni :) coś kosztem czegos.Ale jeżeli Roberto zdecyduje się odejść a zostawia w klubie gomesa to goście są skonczeni totalnie.
2
Jeżeli oddadzą Roberto kosztem paulinho to będzie najgorszy transfer ostatnich 10 lat podejrzewam:)
0
Real go przygarnie chętnie podejrzewam :)
13
Smutno będzie jak Dembele odwalil cała tą szopkę na darmo no Barcelona zdecydowała kupić Paulinho i cou a na niego nie będzie kasy xD
2
Komentarze na różnych forach internetowych dają tylko potwierdzenie że to nie tylko my mamy taki ból dupy :)
0
Perez może i by kupił ale tutaj mamy do czynienia z bartomeu :)
0
No faktycznie promocja życia 40 milionów za gościa który jest mierny i bez sukcesów w Europie a gra w chinach xD
1
Nie mogę wiele powiedzieć na temat transferu jestem odpowiedzialny za całą drużynę muszę być skupiony na piłkarzach którzy są dostępni nie mam wpływu na piłkarzy ktorzy są nie dostępni
0
To pokaż mi cokolwiek związanego ze Barcelona chce kupić seriego;) oprócz pojedynczych newsow
0
Ponieważ kupili paulinho ?
0
Nie rozumiesz że i tak go nie kupią?
0
Biali obiecali mu stołek w Madryckich biurach to kupuje:)