3

dowiesz się w przyszłym sezonie jak będzie wyglądać:)

1

ostatni sezon Messiego w Barcelonie :) można robić screeny

0

Mówi ci coś ADELTE GROUP?:D jak nie to poczytaj to się dowiesz czemu 40 a nie 20 :P

1

Najlepsze jest to że nawet piłkarze nie zagrzewają do walki tylko słychac głosy nie zadowolenia z zarządu transferów itp :)

1

od miesiąca to samo nic nowego info od sportu nie powinno się tutaj wrzucać

0

Poważnie są informacje ze Barcelona zastanawia się nad dembele?

18

słowo klucz "spróbuje"

2

I odejdzie jeżeli wolą 29 letni szrot z chin to na co ma czekać?

2

A dlaczego nie ma już z nami bravo?;) z tego samego powodu żeby się nie obraził

0

Oficjalka paulinho będzie gwoździem do trumny zarządu już ich żaden Dembele nie uratuje

0

Na rewanż jest paulinho będzie dobrze

29

Po tej połowie widać jak bardzo potrzebni są cou i dembele

0

To nie Neymar .....

1

Wystarczyły jego mierne statystki w miernej lidze :)

0

Ja w grecji aktualnie używam Internetu który mam normalnie w Polsce

0

Ponoć cou i Dembele zaklepani a nagle eriksen?

1

Czyli kolejny wałek tak samo jak z naszym "daglasem"

1

Zauważ różnice gdzie grał arda przed przejściem do nas a gdzie gra ten wynalazek :)

1

Jeżeli w klubie zostanie Roberto Semper alena pójdą na wypożyczenie gdzieś do la liga turan odejdzie to niech już sobie ten dziadek gra przynajmniej dzięki temu zarząd się zmieni :) coś kosztem czegos.Ale jeżeli Roberto zdecyduje się odejść a zostawia w klubie gomesa to goście są skonczeni totalnie.

2

Jeżeli oddadzą Roberto kosztem paulinho to będzie najgorszy transfer ostatnich 10 lat podejrzewam:)

0

Real go przygarnie chętnie podejrzewam :)

13

Smutno będzie jak Dembele odwalil cała tą szopkę na darmo no Barcelona zdecydowała kupić Paulinho i cou a na niego nie będzie kasy xD

2

Komentarze na różnych forach internetowych dają tylko potwierdzenie że to nie tylko my mamy taki ból dupy :)

0

Perez może i by kupił ale tutaj mamy do czynienia z bartomeu :)

0

No faktycznie promocja życia 40 milionów za gościa który jest mierny i bez sukcesów w Europie a gra w chinach xD

1

Nie mogę wiele powiedzieć na temat transferu jestem odpowiedzialny za całą drużynę muszę być skupiony na piłkarzach którzy są dostępni nie mam wpływu na piłkarzy ktorzy są nie dostępni

0

To pokaż mi cokolwiek związanego ze Barcelona chce kupić seriego;) oprócz pojedynczych newsow

0

Ponieważ kupili paulinho ?

0

Nie rozumiesz że i tak go nie kupią?

0

Biali obiecali mu stołek w Madryckich biurach to kupuje:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?