Jaro88
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kostrzyn n.O
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Villas-Boas stawia na mlodych wiec jestem dobrej mysli aczkolwiek co do jego talentu mam watpliwosci
0
nierozumiem...dostali mlodego gracza praktycznie gotowego do gry w pierwszym skladzie za darmo a chca miliony!on chce tu wrocic i walczyc o cos wiecej niz 4 czy 5 miejsce w anglii...tu jest jego dom....!
Ze wspanialemu Wengerowi nie zalezy na dobru zawodnika to sie dziwie...
0
nie dziwie sie ze mowi to zawodnik na ktorego Barca by palcem nie kiwnela...jakos swoj zal musi wyladowac
0
Byc dzisiaj na miejscu Dudka...bezcenne:)zaplacili mu za to ze ogladal porazke swojego zespolu:) dla ramosa nie ma miejsca w pilce noznej do piachu z nim...
0
hańbaaa,hańbaaa...powolac wszystkich hiszpanów z Barcy.
Ale zawodnik chyba moze odmowic powolania...Kuszczak tak zrobil bo po co ma jechac jako turysta?Valdes tez powinien niech pokaze ze ma yaya
0
bardzo dobry news...do dyskusji...ale fakt po co wydawac 40mln na swojego zawodnika,cesc pokazal swoje przywiazanie do Barcy odchodzac do Arsenalu...mi to wystarczy albo przyjdzie za free albo dajmy sobie spokuj...
0
Kazdy kiedys odejdzie od futbolu ale dzieki temu jacy byli w pamieci zostana,Gio to przyklad profesjonalisty dla wielu...my mielismy tego przyklad gdy gral u nas...RESPEKT!!!!!!!
0
sprzedac za 1mln euro moze jakis polski klub sie polasi...
0
smola91
u mnie slowo drozsze pieniedzy...bedzie na tace...
0
Wlasnie licze na to ze wkoncu minie czas tego fuksiarza mourinho...niech wkoncu wygra pilka nozna a nie styl mourinho...blagam dam na tace 10zl byle Pep byl ponad tym frajerem....
0
A tam sensacja ..normalne ze real 3 rok z rzedu nawet do 1/4 nie doszedl:)
0
o prosze wszedl i juz jest remis!!hehe
0
sie nie dziwie ze wszedl na boisko bo szachtar nadal przegrywa!!
no wiec temu panu juz dziekujemy....moze za rok??
0
Dino moim zdaniem dmytro by sie przydal...nie zgodze sie z tym ze jest niedoswiadczony...gra w reprezentacji i gra w klubie w pucharach w kazdym sezonie i jak na swoj wiek to zagral sporo w doroslej pilce!!przeciez zdobyl puchar UEFA w zeszlym sezonie!!!
0
Szachtar przegrywa 0:1
0
Ja za gre w klubie ktory zdobyl trzy trofea w tym sezonie to sam byl zaplacil!!za gre w najlepszym klubie na swiecie!! ale krasc grube miliony to przesada!!swoja wyplate pewnie dostal z tytulu kontraktu wiec niech nie marudzi!
0
nie zapominajmy ze Henry ma 31 lat...wiec musi przyjsc ktos nowy wlasnie taki jak Zlatan!!tez do mlodych nie nalezy ale chce grac dla Barcy i zdobyc kolejne trofea...ma zawziety charakter tak jak eto'o wiec barca pozbywajac sie samu straci tylko 46 mln euro ale zyska lepszego napastnika...ktory bez problemu zalata luke po pazernym kamerunczyku!!
0
ja zarabiam marne 6000 euro rocznie a ten chce 11 mln!!
biedny bogatego nigdy nie zrozumie....eto'o won!!
0
kocham klub ponad wszystko i musze z niego wycisnac jak najwiecej kasy...to rozumiem...ble:/
0
ja jestem za Pep'em pep zdecydowal o sprzedazy eto'o wie co robi!!
0
eto'o won!!!!
0
płacić za to żeby odszedł?? to chore!! Niech ten murzyn(nie obrażając czarnoskórych) sie opamięta!
0
no baa wiadomo:)
0
A co z Olazabalem??
0
oo wygrali...szok...ale brawo moze to dobry znak:)oby...
0
Kazdy zawodnik ma guardiole gleboko w d.... bo to tylko kukielka w rekach zarzadu po to zostal zatrudniony!
0
matias88fr
wierzyc zawsze?nawet w to ze ktos robi z klubu kpiny,jest zle i nadal dopingujecie ze "jest super,robicie dobrze"?tak polac mu ale z buta w czache!wiecej sie dzieje w zarzadzie niz w druzynie:/
0
przewidywuje sezon taki jak milan...5 miejsce w tabeli...i to max na jaki stac ta druzyne!zero kreatywnosci w srodku zero podan ktore otworzylo by droge do bramki!na tym pozomie rozgrywek dla mnie to szok!guardiola to amator!!!!!!!!!
0
ale pieprzenie glupot masakra!
wiekszych banalow nie czytalem tutaj!!
0
Pepowi pochwala?za to ze ma jaja??chyba ma Yaya Toure w skladzie...bo o tych w kroku to nie ma mowy!!
Tak poustawial druzyne ze ta apogeum formy ma juz za soba...miala ją w meczach przedsezonowych!
Odpuszczajac mecz z Andreu dal pilkarza rozbrat z pilką 2 tygodnie!a jak kazdy wie ze zeby utrzymac forme trzeba grac regularnie...a ten juz w pierwszch meczach daje odpoczac gracza pierwszego skladu,co??przemeczeni juz są?no nie dziwie sie jak w meczach towarzyskich kazal im grac na maxa...szkoda gadac!