Jaro88
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kostrzyn n.O
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wedlug mnie Pedro to przecietniak(niestety)Guardiola cos w nim widzi ale nie sadze zeby pep znal sie na pilkarzach...obym sie mylil...nie wroze mu kariery tak jak i guardioli...wiekszosc mysli inacej i sie nie zdziwie jak poleca na mnie gromy..
0
wroci za 25mln euro...nie ma co plakac
A tak serio to..kurde szkoda ale mam nadzieje ze zanim on dojrzeje pilkarsko to w La
0
Wisla moze wkoncu uwierzy w siebie i nie bedzie juz grala tak jak na Camp Nou...a co do barcy to bardzo slaby mesz,zero ambicji,ciekawe czy w lidze slabiakom tez odpuszcza i oddadza punkty
0
Jego sprawa co wybierze,obojetnie w jakiej reprezentacji zagra wazne zeby w Barcelonie zostal
0
chlopak zrobil jeden blad a wy juz go ze spoleczenstwa wyrzucacie!zal...
0
zdecydowanie jestem za Van Pierśim:)chociaz Capelem bym nie pogaedzil
0
Pyrzo_Barca
moge ci dac swoje kompilacje i tez mi powiesz ze jestem wspanialy?
widzialem hleba w arsenalu i nic do gry nie wnosi...a jak ty oceniasz gracza po kompilacjach to gratuluje(i mi zarzucasz ze sie nie znam)hehe
co do jeffrena to znajac Barce to opchna go za 3 mln euro jak sie kupiec znajdzie...
0
Ja go wogole na skrzydle nie widze!jest za wolny i ma slabe dosrodkowania,drybling tez pozostawia wiele do zyczenia a Capel ma te cechy....typowy skrzydlowy
0
zakillasek moze my sie znamy?hehe
Hleb to drewno ale za to lepszego gatunku niz Rasiak...Hleb na lawe i sie przyda a nie na lewa pomoc!Nie mamy zadnego lewego pomocnika co z tego ze 3 zawodnikow moze grac na skrzydle!
0
Niech tottenham go bierze!a barca niech jeszcze dolozy Anglikom 5 mln euro zeby tylko nie przyszedl do nas...za pilkarza w tym wieku placic wiecej niz 20 mln?kpina!
0
nie rozumiem dlaczego narzekacie na nadmiar pomocnikow!od przybytku glowa nie boli!a jak dziadek Henry usiadzie na lawke zeby odpoczac to Capel doskonale go zastapi!Nominalnego lewego pomocnika nie mamy zadnego wiec nie rozumiem skad sprzeciwy dla tego transferu!
0
goal to bez sensu on nie jest w stanie strzelic bramki Barcelonie a jezeli barca miala by go wypozyczyc to lepiej zeby gral przeciwko bo kazdy mecz jest wazny...heh a skoro barca ma sie bac Pedrito to lepiej niech zrezygnuje ze startu w lidze i gra w jakiejs lokalnej lidze
0
goal to bez sensu takie wypozyczenie jak mialby mecz z barca mial ogladac z trybun!po to idzie na wypozyczenie zeby sie ograc i najlepiej z tak klasowa druzyna jak barca!a ty go na lawe chcesz wyslac!to niech zostanie
0
juz dawno wiedzialem ze z chlopaka cos wyrosnie,widzialem go na jakis mistrzostwach chyba europy do lat 17 zdaje sie oj jakis czas temu to bylo
0
gdyby wiecej wzieli za niego to wieksza cena odkupu by byla...a tak to wyszli na zero i git:)
0
Naprawde jestem bardzo zaskoczony tym ile osob wierzy w Wisle!!!Przeciez slabszej druzyny niz teraz Wisla nigdy nie mielismy w el. LM! W dodatku Wisla oslabiona brakiem Glowackiego i Zienczuka no i brakiem jakiegokolwiek dobrego napastnika! Wiec z czym do ludzi?
0
hehe przeciez Wisełka żegna się z pucharami. Nie da rady Beitarowi, bo w tym skladzie Wisla to sredniak ekstraklasy, a Lech bije ich na glowe!