26 października 2008, 22:47
0
Tak czy siak namęczyli się dwa razy bardziej niż my. ;)
26 października 2008, 22:28
Wydaje mi się, że z Real przystopujemy dopiero my. Tak jak dzisiaj L'pool Chelsea.
26 października 2008, 22:25
Jeszcze dużo czasu.
26 października 2008, 21:03
wejdź tam. Tam są linki do oglądanie na przeglądarce.
26 października 2008, 20:57
na kuszo tv jest pełno linków
26 października 2008, 14:19
po dwóch chudych sezonach czas na potrójną koronę!!! VeB
26 października 2008, 14:20
Ja obstawiam, że po zakończeniu kolejki będziemy na 3
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Tak czy siak namęczyli się dwa razy bardziej niż my. ;)
0
Wydaje mi się, że z Real przystopujemy dopiero my. Tak jak dzisiaj L'pool Chelsea.
0
Jeszcze dużo czasu.
0
wejdź tam. Tam są linki do oglądanie na przeglądarce.
0
na kuszo tv jest pełno linków
0
Jeszcze dużo czasu.
0
Wydaje mi się, że z Real przystopujemy dopiero my. Tak jak dzisiaj L'pool Chelsea.
0
Tak czy siak namęczyli się dwa razy bardziej niż my. ;)
0
po dwóch chudych sezonach czas na potrójną koronę!!! VeB
0
Ja obstawiam, że po zakończeniu kolejki będziemy na 3