Jaxus
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sejny
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak czy siak namęczyli się dwa razy bardziej niż my. ;)
0
Wydaje mi się, że z Real przystopujemy dopiero my. Tak jak dzisiaj L'pool Chelsea.
0
Jeszcze dużo czasu.
0
wejdź tam. Tam są linki do oglądanie na przeglądarce.
0
na kuszo tv jest pełno linków
0
robertinho: w takim razie można banować konta tym spamerom i kłopot z głowy. :)
0
Trudno. Trzeba grać swoje i nie oglądać się za siebie, a w końcu i tak ich wyprzedzimy.
0
Pep musi dobrze sobie radzić, bo całe życie spędził w Barcelonie, więc zna jej mentalność i tradycje. Poza tym jest po prostu dobrym trenerem.
0
Wszystko układa się po naszej myśli. Jedna wpadka Valencii i przy naszej skuteczności ostatnimi czasy, jesteśmy liderem.
0
Dziękujemy bardzo Redakcjo! :)
0
Chciałbym, żeby pojawił się tak zwany ranking komentatorów. Czyli kto ile zostawił komentarzy na stronie. I im więcej komentarzy tym wyższe miejsce w rankingu. Można by np. przewidzieć za to jakieś np. jakieś nagrody czy coś. Mała rzecz a cieszy. Naprawdę.
0
matej - można. Tylko trzeba by było rozpowszechnić hasło i każdy by mogł włazić. Gorzej, jakby kilka osób weszło. :)
0
Bardzo dziękujemy! Ale to nie zmienia faktu, że RS jest do pupy. :)
0
Nie ma za co GloberFCB. ;)
0
GloberFCB jeśli masz jakieś osiedlowe łącze, to np. jeśli jakiś Twój sąsiad ściąga, czy jakikolwiek inny użytkownik z tym samym IP to automatycznie blokuje Twoje ściąganie. Dlatego RS jest bezsensu jeśli nie masz Neostrady
0
Szkoda, że na RS. Nienawidzę tych ich limitów.... a na premium nie za bardzo mnie stać:)
0
Ja obstawiam, że po zakończeniu kolejki będziemy na 3
0
po dwóch chudych sezonach czas na potrójną koronę!!! VeB
0
Valencia nie ma pieniędzy, żeby dać Silvie podwyzke.