0

Tak czy siak namęczyli się dwa razy bardziej niż my. ;)

0

Wydaje mi się, że z Real przystopujemy dopiero my. Tak jak dzisiaj L'pool Chelsea.

0

Jeszcze dużo czasu.

0

wejdź tam. Tam są linki do oglądanie na przeglądarce.

0

na kuszo tv jest pełno linków

0

robertinho: w takim razie można banować konta tym spamerom i kłopot z głowy. :)

0

Trudno. Trzeba grać swoje i nie oglądać się za siebie, a w końcu i tak ich wyprzedzimy.

0

Pep musi dobrze sobie radzić, bo całe życie spędził w Barcelonie, więc zna jej mentalność i tradycje. Poza tym jest po prostu dobrym trenerem.

0

Wszystko układa się po naszej myśli. Jedna wpadka Valencii i przy naszej skuteczności ostatnimi czasy, jesteśmy liderem.

0

Dziękujemy bardzo Redakcjo! :)

0

Chciałbym, żeby pojawił się tak zwany ranking komentatorów. Czyli kto ile zostawił komentarzy na stronie. I im więcej komentarzy tym wyższe miejsce w rankingu. Można by np. przewidzieć za to jakieś np. jakieś nagrody czy coś. Mała rzecz a cieszy. Naprawdę.

0

matej - można. Tylko trzeba by było rozpowszechnić hasło i każdy by mogł włazić. Gorzej, jakby kilka osób weszło. :)

0

Bardzo dziękujemy! Ale to nie zmienia faktu, że RS jest do pupy. :)

0

Nie ma za co GloberFCB. ;)

0

GloberFCB jeśli masz jakieś osiedlowe łącze, to np. jeśli jakiś Twój sąsiad ściąga, czy jakikolwiek inny użytkownik z tym samym IP to automatycznie blokuje Twoje ściąganie. Dlatego RS jest bezsensu jeśli nie masz Neostrady

0

Szkoda, że na RS. Nienawidzę tych ich limitów.... a na premium nie za bardzo mnie stać:)

0

Ja obstawiam, że po zakończeniu kolejki będziemy na 3

0

po dwóch chudych sezonach czas na potrójną koronę!!! VeB

0

Valencia nie ma pieniędzy, żeby dać Silvie podwyzke.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?