Kupić to se możecie Ter Stegena w FM 2013. Ludzie, dajcie spokój.
"Pinto by żadnej nie wpuścił" - śmiać się czy płakać? A pamiętasz bramkę, którą puścił Pinto w 1/2 CdR na SB, po strzale z lewej nogi Ronaldo? Victor nie miał swojego dnia i tyle, jeszcze nie raz nam dupe uratuje.
Hah, niektórzy są niesamowicie śmieszni. Jesteście zbyt wpatrzeni w Messiego. Jak Keita zacznie zamiatać Premiership tak jak teraz Yaya Toure to zrozumiecie, że Keita jest kapitalnym zawodnikiem.
Wszyscy co narzekają niech się palną w łeb. Takie mecze muszą się zdarzać. No ale jak się naoglądały dzieci meczów z pięcioma bramkami to tak jest. I krytyka zmienników również zasługuje na potępienie. Idźcie dzieci pograć w PES i grajcie jednym składem cały sezon. Zapamiętajcie sobie, że rotacja musi być i Pep wie najlepiej co robić.
Nie wiem co wiele osób ma do Keity. Koleś gra zawsze na solidnym poziomie, bez niego Xavi z Iniestą by "zdechli" w połowie sezonu. Keita odgrywa swoją rolę w zespole wzorcowo.
Przepraszam bardzo. Wiele osób chyba zapadło na jakiś przesadny otpymizm. Na prawdę chcecie Inter lub Milan? Oczywiście. "Rewanż", "zemsta". Niestety, dla was to może i byłoby fajne, dla Pepa i zawodników raczej nie. Jest szansa trafić na Marsylię czy Lyon, drużyny teoretycznie słabsze i trzeba być za tym, żeby mierzyć się właśnie ze słabszymi. Kto będzie pamiętał o tym kogo wyeliminowała Barca w 1/8 gdy potem wygra rozgrywki? A hipoteza, że "jeśli chce się wygrać LM, to trzeba pokonać najsilniejszych" często się nie sprawdza. Tak więc zejdźcie na ziemię.
Przepraszam bardzo. Wiele osób chyba zapadło na jakiś przesadny otpymizm. Na prawdę chcecie Inter lub Milan? Oczywiście. "Rewanż", "zemsta". Niestety, dla was to może i byłoby fajne, dla Pepa i zawodników raczej nie. Jest szansa trafić na Marsylię czy Lyon, drużyny teoretycznie słabsze i trzeba być za tym, żeby mierzyć się właśnie ze słabszymi. Kto będzie pamiętał o tym kogo wyeliminowała Barca w 1/8 gdy potem wygra rozgrywki? A hipoteza, że "jeśli chce się wygrać LM, to trzeba pokonać najsilniejszych" często się nie sprawdza. Tak więc zejdźcie na ziemię.
Komentarze
0
Kupić to se możecie Ter Stegena w FM 2013. Ludzie, dajcie spokój.
"Pinto by żadnej nie wpuścił" - śmiać się czy płakać? A pamiętasz bramkę, którą puścił Pinto w 1/2 CdR na SB, po strzale z lewej nogi Ronaldo? Victor nie miał swojego dnia i tyle, jeszcze nie raz nam dupe uratuje.
0
Mascherano był wczoraj znakomity. Sergio też, ale niestety przytafił się błąd przy bramce.
0
"nelson25". W pierwszym meczu eliminacyjnym do Ligi Mistrzów w roku 2008, Barca zagrała u siebie z Wisłą w strojach wyjazdowych.
0
Szkoda, że w finale z Arsenalem sędzia przerwał grę po faulu Lehmanna. Po golu Ludovica byłoby 1:0 i względny spokój do końca meczu. :)
0
Hah, niektórzy są niesamowicie śmieszni. Jesteście zbyt wpatrzeni w Messiego. Jak Keita zacznie zamiatać Premiership tak jak teraz Yaya Toure to zrozumiecie, że Keita jest kapitalnym zawodnikiem.
0
Żadne "Pep strzela sobie w kolano". On nas jeszcze nie zawiódł, pamiętajcie. Zaufajmy Pepowi, wie co robi.
0
Wszyscy co narzekają niech się palną w łeb. Takie mecze muszą się zdarzać. No ale jak się naoglądały dzieci meczów z pięcioma bramkami to tak jest. I krytyka zmienników również zasługuje na potępienie. Idźcie dzieci pograć w PES i grajcie jednym składem cały sezon. Zapamiętajcie sobie, że rotacja musi być i Pep wie najlepiej co robić.
0
Nie wiem co wiele osób ma do Keity. Koleś gra zawsze na solidnym poziomie, bez niego Xavi z Iniestą by "zdechli" w połowie sezonu. Keita odgrywa swoją rolę w zespole wzorcowo.
0
Przepraszam bardzo. Wiele osób chyba zapadło na jakiś przesadny otpymizm. Na prawdę chcecie Inter lub Milan? Oczywiście. "Rewanż", "zemsta". Niestety, dla was to może i byłoby fajne, dla Pepa i zawodników raczej nie. Jest szansa trafić na Marsylię czy Lyon, drużyny teoretycznie słabsze i trzeba być za tym, żeby mierzyć się właśnie ze słabszymi. Kto będzie pamiętał o tym kogo wyeliminowała Barca w 1/8 gdy potem wygra rozgrywki? A hipoteza, że "jeśli chce się wygrać LM, to trzeba pokonać najsilniejszych" często się nie sprawdza. Tak więc zejdźcie na ziemię.
0
Przepraszam bardzo. Wiele osób chyba zapadło na jakiś przesadny otpymizm. Na prawdę chcecie Inter lub Milan? Oczywiście. "Rewanż", "zemsta". Niestety, dla was to może i byłoby fajne, dla Pepa i zawodników raczej nie. Jest szansa trafić na Marsylię czy Lyon, drużyny teoretycznie słabsze i trzeba być za tym, żeby mierzyć się właśnie ze słabszymi. Kto będzie pamiętał o tym kogo wyeliminowała Barca w 1/8 gdy potem wygra rozgrywki? A hipoteza, że "jeśli chce się wygrać LM, to trzeba pokonać najsilniejszych" często się nie sprawdza. Tak więc zejdźcie na ziemię.