O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 73
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Kupić to se możecie Ter Stegena w FM 2013. Ludzie, dajcie spokój.
"Pinto by żadnej nie wpuścił" - śmiać się czy płakać? A pamiętasz bramkę, którą puścił Pinto w 1/2 CdR na SB, po strzale z lewej nogi Ronaldo? Victor nie miał swojego dnia i tyle, jeszcze nie raz nam dupe uratuje.

0

Mascherano był wczoraj znakomity. Sergio też, ale niestety przytafił się błąd przy bramce.

0

"nelson25". W pierwszym meczu eliminacyjnym do Ligi Mistrzów w roku 2008, Barca zagrała u siebie z Wisłą w strojach wyjazdowych.

0

Szkoda, że w finale z Arsenalem sędzia przerwał grę po faulu Lehmanna. Po golu Ludovica byłoby 1:0 i względny spokój do końca meczu. :)

0

Hah, niektórzy są niesamowicie śmieszni. Jesteście zbyt wpatrzeni w Messiego. Jak Keita zacznie zamiatać Premiership tak jak teraz Yaya Toure to zrozumiecie, że Keita jest kapitalnym zawodnikiem.

Zobacz wszystkie

0

Żadne "Pep strzela sobie w kolano". On nas jeszcze nie zawiódł, pamiętajcie. Zaufajmy Pepowi, wie co robi.

0

Wszyscy co narzekają niech się palną w łeb. Takie mecze muszą się zdarzać. No ale jak się naoglądały dzieci meczów z pięcioma bramkami to tak jest. I krytyka zmienników również zasługuje na potępienie. Idźcie dzieci pograć w PES i grajcie jednym składem cały sezon. Zapamiętajcie sobie, że rotacja musi być i Pep wie najlepiej co robić.

0

Nie wiem co wiele osób ma do Keity. Koleś gra zawsze na solidnym poziomie, bez niego Xavi z Iniestą by "zdechli" w połowie sezonu. Keita odgrywa swoją rolę w zespole wzorcowo.

0

Przepraszam bardzo. Wiele osób chyba zapadło na jakiś przesadny otpymizm. Na prawdę chcecie Inter lub Milan? Oczywiście. "Rewanż", "zemsta". Niestety, dla was to może i byłoby fajne, dla Pepa i zawodników raczej nie. Jest szansa trafić na Marsylię czy Lyon, drużyny teoretycznie słabsze i trzeba być za tym, żeby mierzyć się właśnie ze słabszymi. Kto będzie pamiętał o tym kogo wyeliminowała Barca w 1/8 gdy potem wygra rozgrywki? A hipoteza, że "jeśli chce się wygrać LM, to trzeba pokonać najsilniejszych" często się nie sprawdza. Tak więc zejdźcie na ziemię.

0

Przepraszam bardzo. Wiele osób chyba zapadło na jakiś przesadny otpymizm. Na prawdę chcecie Inter lub Milan? Oczywiście. "Rewanż", "zemsta". Niestety, dla was to może i byłoby fajne, dla Pepa i zawodników raczej nie. Jest szansa trafić na Marsylię czy Lyon, drużyny teoretycznie słabsze i trzeba być za tym, żeby mierzyć się właśnie ze słabszymi. Kto będzie pamiętał o tym kogo wyeliminowała Barca w 1/8 gdy potem wygra rozgrywki? A hipoteza, że "jeśli chce się wygrać LM, to trzeba pokonać najsilniejszych" często się nie sprawdza. Tak więc zejdźcie na ziemię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?