0

Kupić to se możecie Ter Stegena w FM 2013. Ludzie, dajcie spokój.
"Pinto by żadnej nie wpuścił" - śmiać się czy płakać? A pamiętasz bramkę, którą puścił Pinto w 1/2 CdR na SB, po strzale z lewej nogi Ronaldo? Victor nie miał swojego dnia i tyle, jeszcze nie raz nam dupe uratuje.

0

Mascherano był wczoraj znakomity. Sergio też, ale niestety przytafił się błąd przy bramce.

0

"nelson25". W pierwszym meczu eliminacyjnym do Ligi Mistrzów w roku 2008, Barca zagrała u siebie z Wisłą w strojach wyjazdowych.

0

Szkoda, że w finale z Arsenalem sędzia przerwał grę po faulu Lehmanna. Po golu Ludovica byłoby 1:0 i względny spokój do końca meczu. :)

0

Hah, niektórzy są niesamowicie śmieszni. Jesteście zbyt wpatrzeni w Messiego. Jak Keita zacznie zamiatać Premiership tak jak teraz Yaya Toure to zrozumiecie, że Keita jest kapitalnym zawodnikiem.

0

Ahahahahha, no nie. To przechodzi ludzkie pojęcie. Co drugi tutaj pisze: "Guardiola nie potrafi zareagować". Ciekawe co pisaliście po grudniowym Gran Derbi. I przestańcie z porównywaniem Pepa do Mourinho, bo to nie ma żadnego sensu. Czemu? Bo zaraz wyskoczy jakiś zaślepieniec wpatrzony w Portugalczyka z tekstem: "niech Guardiola potrenuje inny zespół to zobaczymy". Opamiętajcie się. Ten zespół przyniósł nam tyle radości i tyle pucharów, a wy już go przekreślacie. Nie zawsze wygra się wszystko. I GDYBY NIE GUARDIOLA, TO WIELU Z WAS NIE KIBICOWAŁOBY BARCELONIE zapewne. Żal mi was, geniusze taktyczni Football Managera.

0

Dzięki Maxwell! Twoja asysta w meczu z Interem i występ od pierwszych minut na Santiago Bernabeu dały nam - sympatykom Barcy, wiele radości.

0

0

Hah, niesamowicie mnie śmieszą wszystkie wpisy z serii: "Busquets? Za co? Yaya albo Xabi Alonso za niego". Zastanówcie się: chłopak wszedł do pierwszej drużyny w 2008 roku będąc zupełnie nieznanym. Konsekwencją jego ZNAKOMITEJ gry było powołanie na MŚ 2010, gra w pierwszym składzie reprezentacji, złoty medal, a także odejście Toure, który czuł, że jest słabszy. Proponuję wam kilka meczów przeznaczyć na obserwację Sergio. To naprawdę znakomity zawodnik. Idealnie uzupełnia Xaviego i Iniestę. Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że dzięki obecności Busquetsa, właśnie Xavi i Iniesta prezentują maksimum umiejętności.

0

Przecież Barca gra 4-3-3. Komentatorzy też błysnęli inteligencją: "Abidal bardzo czesto zapuszcza się do przodu, mimo, że jest jednym z trzech obrońców". Ewidentnie 4-3-3.

0

Proszę, przestańmy skupiać się na Mourinho. Zachował się skandalicznie i tyle. Popatrzcie na to z drugiej strony. Czy nie cieszy was taki widok na koniec meczu? Znów Barca pokonuje największego rywala, który okazuje swoją frustrację i słabość w haniebny sposób. Real płaci wysoką cenę za chęć wygrywania. Wizerunek tego klubu po wczorajszym meczu bardzo się pogorszy. Za to mają drużynę, która zagrała bardzo dobry dwumecz. Jednak pamiętajmy, że Barca była zupełnie nieprzygotowana. Real był w tym meczu bardzo podobnie usposobiony jak w pamiętnym "5:0". Tylko, że Barca wtedy była w pełni formy i wykorzystała bardzo wysoki pressing i linię obrony Realu ustawioną na 30 - 35 metrze. Wczoraj było ciężko. Dlatego ja nie podzielam tych wszystkich wypowiedzi ekspertów typu: "Real bardzo się zbliżył do Barcy". Real może powalczyć z Barcą w pełni formy tylko grając tak jak w kwietniowych meczach. Z taką grą jak w tegorocznym superpucharze nie mają szans z Barcą, która będzie w gazie. Więc proponuję delektować się wygraną i frustracją Madrytu, a także skupić się na geniuszu Messiego a nie nad chamstwem Mourinho.

0

Daliście się sprowokować gówniarzom, którzy całe dnie spędzają na grze w Football Managera lub Fifę. Ale cieszy mnie tak szeroki odzew. Fakt jest jeden: Seydou jest bardzo ważnym elementem tej układanki. Dziękuję, dobranoc.

0

Weźcie sobie odpalcie FM i tam kupcie Fabregasa, cieszcie się rozwojem talentu Thiago i tak dalej. Zrozumcie, że to jest prawdziwy świat i nie macie nic do gadania. Keita to bardzo ważny element układanki, zwanej obecnie Barcą. Zdajcie sobie sprawę, że piłka nożna to nie tylko umiejętności czysto piłkarskie, ale również charakter, wpływ na zespół danego zawodnika i wiele innych czynników, których my jako "niedzielni kibice" przed telewizorem nie widzimy.

0

Bardzo dobra informacja? Żartujecie? Plan przygotowań do finału był opracowany zapewne znakomicie, w najmniejszych szczegółach. Ta cała erupcja zupełnie pokrzyżowała plany. Zresztą lepiej, żeby zawodnicy byli dłużej u siebie, jak najwięcej w domach. Cóż, trudno.

0

Tego nie podważam. Sama obecność Puyola daje drużynie ogromną pewność w defensywie. Faktem jest jednak to, że sposób gry Abidala wnosi wiele do ofensywy. Puyol z boku obrony gra dość asekuracyjnie. Biorąc to pod uwagę uważam, że Abidal to lepsze wyjście. Barca ma wygrać ten mecz atakując, to Anglicy muszą się martwić, żeby ją powstrzymać, nie na odwrót. Jest to jednak ryzykowne, jeśli uda się wygrać to nie będzie tematu. Ale jak Barca przegra, to już widzę te głosy: "nie było Puyola, pogubili się". Każdy z nas ma swoje zdanie, jednak jesteśmy bardzo daleko, musimy zaufać Pepowi. On podejmie na pewno najlepszą decyzję.

0

Prawda jest taka, że Manchester ma jakiekolwiek atuty w tym meczu na skrzydłach. Barca będzie mieć cały czas inicjatywę, Manchester będzie liczył na bezbłędny mecz w obronie i indywidualne akcje Valencii czy Naniego. Rooney będzie odcięty od podań zupełnie. Puyol czy Abidal? Szczerze, to chciałbym, żeby zagrał Eric. Głupio by było, jeśli ominie go drugi finał.

0

Gratulacje wojpie. Podbijać piłkę to sobie Afellay może w Madrycie, tutaj najważniejsze żeby szybko wpasował się w zespół. Mocne, dokładne podanie po ziemii jest lepsze od miliona sztuczek na sekunde, pamiętaj.

0

Wszyscy co narzekają niech się palną w łeb. Takie mecze muszą się zdarzać. No ale jak się naoglądały dzieci meczów z pięcioma bramkami to tak jest. I krytyka zmienników również zasługuje na potępienie. Idźcie dzieci pograć w PES i grajcie jednym składem cały sezon. Zapamiętajcie sobie, że rotacja musi być i Pep wie najlepiej co robić.

0

Ja się wypowiem jako bramkarz. Valdes nie zachował się dobrze przy tej bramce. Fakt jest taki, że był moment, gdzie mógł wyjść do piłki. Podjął jednak decyzję, że zostaje, okej. Najważniejsze, że nie wyszedł "do połowy". Przy samym strzale też mały błąd, piłka była do obrony, poszła pod ręką. Ale wynik był już spokojny, w najważniejszym momencie w meczu w pierwszej połowie Victor obronił strzał Callejona fantastycznie.

0

Przepraszam bardzo. Wiele osób chyba zapadło na jakiś przesadny otpymizm. Na prawdę chcecie Inter lub Milan? Oczywiście. "Rewanż", "zemsta". Niestety, dla was to może i byłoby fajne, dla Pepa i zawodników raczej nie. Jest szansa trafić na Marsylię czy Lyon, drużyny teoretycznie słabsze i trzeba być za tym, żeby mierzyć się właśnie ze słabszymi. Kto będzie pamiętał o tym kogo wyeliminowała Barca w 1/8 gdy potem wygra rozgrywki? A hipoteza, że "jeśli chce się wygrać LM, to trzeba pokonać najsilniejszych" często się nie sprawdza. Tak więc zejdźcie na ziemię.

0

Przepraszam bardzo. Wiele osób chyba zapadło na jakiś przesadny otpymizm. Na prawdę chcecie Inter lub Milan? Oczywiście. "Rewanż", "zemsta". Niestety, dla was to może i byłoby fajne, dla Pepa i zawodników raczej nie. Jest szansa trafić na Marsylię czy Lyon, drużyny teoretycznie słabsze i trzeba być za tym, żeby mierzyć się właśnie ze słabszymi. Kto będzie pamiętał o tym kogo wyeliminowała Barca w 1/8 gdy potem wygra rozgrywki? A hipoteza, że "jeśli chce się wygrać LM, to trzeba pokonać najsilniejszych" często się nie sprawdza. Tak więc zejdźcie na ziemię.

0

Zaliczając Xaviemu asystę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przy pierwszym golu w grudniu 2008, to Hernandez uzbierał w ostatnich czterech Gran Derbi 6 asyst. ;]

0

O, widzę, że przeszła już moda na chwalenie Busquetsa i po kilku dobrych meczach to Masche jest idolem. Javier gra dobrze, ale Sergio jest po prostu lepszy i to są fakty.

0

Skończcie. Trudno, skuteczność zawiodła.

0

Byłem jednym z niewielu tutaj, którzy przyznawali rację Pepowi i nie byli wielce rozczarowani tym, że Sergio grał więcej od Toure. Teraz potwierdza swoją klasę. Następca Guardioli rośnie na naszych oczach.

0

90% komentarzy kładzie na łopatki. W sumie to 95%, bo my nic nie wiemy o tym co się dzieje wewnątrz zespołu.

0

Nie wiem co wiele osób ma do Keity. Koleś gra zawsze na solidnym poziomie, bez niego Xavi z Iniestą by "zdechli" w połowie sezonu. Keita odgrywa swoją rolę w zespole wzorcowo.

0

Obrona Częstochowy przez ostatnie dwie minuty.

0

Asystującym był Nolito? Kapitalna akcja.

0

Technika to nie tylko wymachowanie nad piłką nogami drodzy użytkownicy. Messi to zawodnik lepszy technicznie od Ronaldinho w formie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?