0

No co Wy, Rafa nie odda 4, niby dlaczego?:D Cesc 7.

0

"Cesc" - jak to Pique się nie popisał? Gdzie się zapędził przy 1 bramce? Wiesz o czymś takim jak przesuwanie w obronie? Capdevila poprostu dał się ograć. A to drugie to już w ogóle śmieszne: "zamiast zostawić strzał, który Casillas miał w rękach wyp(b?)ił pod nogi Ramosa". Bez komentarza.

0

Jak czytam tutaj wypowiedzi typu: "Eeeee a tak w ogóle to po co on nam bo nie bardzo wiem", "Błagam tylko nie on. Gość nie nadaje się do naszego zespołu" to naprawdę nie wiem czy śmiać się, czy płakać. Javier Mascherano to obecnie chyba najlepszy defensywny pomocnik na świecie (po Toure ;]). Mogę zrozumieć to, że każdy ma inne zdanie, według mnie jest znakomity, ktoś inny uważa inaczej, ale pisanie: "po co on?" to już naprawdę jaja. Chyba zapomnieliście, że czeka nas kolejny długi sezon, a w tym były już jaja i Toure musiał grać na obronie. Im więcej takich zawodników jak Mascherano tym lepiej.

0

Prawie jak Vito Corleone :D Visca el Laporta ;)

0

Dodano: 2009-05-13 21:43:21, autor: kemot_4_slash

znow Busquets ...najchetniej to bym go sprzedal...nic nie wnosi do druzyny.i jeszcze partaczy.

Mam nadzieję, że to prowokacja, marna zresztą. Chyba, że kemot_4_slash to sam Pep Guardiola i wie ile jaki gracz wnosi do zespołu. Ludzie...

0

Rafa to naprawde znakomity zawodnik.

0

Kilka spostrzeżeń po pierwszej połowie:

1. Dobra gra Hleba, wziął ciężar gry na siebie, naprawde się stara.

2. Dobra gra bocznych obrońców, często podłączają się do akcji ofensywnych, brawo.

3. Widać braki fizyczne u Pedro i Bojana, chociaż ten pierwszy zachwycił wszystkich akcją około 40 minuty, gdyby jeszcze gola strzelił, ah.

4. Przy golu zabrakło Busquetsa, Keity lub Victora Vazqueza. Najpierw Willian wbiegł niepilnowany za Caceresa, później jeszcze ten Gładkyij się znalazł sam, szkoda.

5. Więcej w takim meczu oczekiwałem od Keity i Bojana, chociaż ten drugi pewnie strzeli dzisiaj gola.

6. Nie ma się co przejmować, poza tym wygramy.

0

enzodk to wzorcowy przykład kibica Barcelony. Jestem dumny, że mamy w szeregach sympatków Barcelony takiego człowieka jak on!

... tymczasem enzodk proponuję długi rozpęd korytarzem i uderzenie głową w coś twardego.

0

Dajcie spokój, wbrew pozorom to może się okazać CENNY remis w ostatecznym rozrachunku. Nie zgodzę się tutaj, że słabo zagrał Hleb. Jest to gracz kreatywny, tylko brak mu jeszcze zgrania. Najsłabszy na boisku był Bojan, jednakże on będzie stanowił o sile Barçy w przyszłości.

Może by spróbować Keitę na lewą obronę? Jego gra wygląda całkiem ciekawie, Sylvinho nie tknie nawet piłki prawą nogą i trochę to jest irytujące.

0

Scala81, Pique nie grał dobrze w poprzednich meczach? Acha, fajnie wiedzieć. Jeszcze raz zalecam wielkim krytykom, płaczkom i uzdrowicielom gry Barcelony, rozpęd i uderzenie głową w coś twardego. Pisanie, że porażka w tym meczu to wina Pepa to przesada.

0

Chcę jeszcze jedno dodać. Ci, którzy piszą, że "seria się zakończy bo przegrywamy" to neich się zastanowią nad uderzeniem w głowę patelnią. Widać, że udajecie wielkich kibiców, a gówno o futbolu wiecie, skoro przesądzacie w takim meczu o porażce. Z Espanyolem też przegrywaliśmy do przerwy, a udało się odrobić. Ludzie, trochę myślenia nie boli, naprawde.

0

Ludzie, dla niektórych jedynym ratunkiem jest porządny rozpęd i uderzenie głową o ścianę. Jaka wina Pepa? Z Athleticiem bez Messiego wygraliśmy, a grał wtedy nawet Victor Sanchez. Tak, oczywiście, wyrzućcie Pique i Bojana z drużyny najlepiej. Wygraliśmy BARDZO DUŻO meczów z rzędu i nie narzekaliście, a po 45 minutach gry już lament ekspertów i uzdrowicieli. Bojan fakt, gra w tym meczu katastrofalnie, ale zauważcie, że ten chłopak ma stanowić o sile drużyny nie teraz, a w przyszłości. Pique wyżerał przez 10 spotkań, trafił mu się słabszy dzień i od razu ma za przeproszeniem, wy...? A ten kto napisał, że wina Pepa to w ogóle, dla niego nie ma ratunku. Zastanówcie się co piszecie czasami przegrańcy, bo jak czytam wasze wypowiedzi to jest mi wstyd, że Barcelonie kibicują tacy życiowi przegrańcy.

0

Wygramy 2:1 po ciężkim meczu.

Valdes - Alves, Puyol, Caceres, Abidal - Yaya, Xavi, Keita - Messi, Bojan, Iniesta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?