co myslicie o pomysle ktory kiedys widzialem na stronie jednego z europejskich klubow...
mianowicie na jego stronie zorganizowano sondę i po kolei wybierano z kazdej pozycji najlepszego gracza wszechczasów tworząc tym samym JEDENASTKĘ WSZECHCZASÓW.. co Wy na to żeby takie coś zorganizować i u nas ?
Komentarze
0
a ja tak z innej beczki...
co myslicie o pomysle ktory kiedys widzialem na stronie jednego z europejskich klubow...
mianowicie na jego stronie zorganizowano sondę i po kolei wybierano z kazdej pozycji najlepszego gracza wszechczasów tworząc tym samym JEDENASTKĘ WSZECHCZASÓW.. co Wy na to żeby takie coś zorganizować i u nas ?
0
co wy gadacie :/ ? on MA nie tylko polski ale tez wloski paszport
0
całą polską ligę do diabła !
0
a ochroniarz jep w garniturze na tą mączke :D
0
oho widze ze kibice barcy juz zgapili haslo fanow gornika- (...) trzeba zapier****ć
0
hehehehe kazior dokladnie ;D
0
a ochroniarz jep w garniturze na tą mączke :D
0
czemu pep bedzie siedzial na trybunach podczas meczu z bayernem?
przeciez to dopiero jego pierwsza zolta kartka w tych rozgrywkach ;]
0
w tekscie jest błąd- przeciez walencja nie lezy na balearach
0
ja tez zamiast sergiego chetnie zobaczylbym yaye ew. hleba