Jefferson_KSG
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a ja tak z innej beczki...
co myslicie o pomysle ktory kiedys widzialem na stronie jednego z europejskich klubow...
mianowicie na jego stronie zorganizowano sondę i po kolei wybierano z kazdej pozycji najlepszego gracza wszechczasów tworząc tym samym JEDENASTKĘ WSZECHCZASÓW.. co Wy na to żeby takie coś zorganizować i u nas ?
0
co wy gadacie :/ ? on MA nie tylko polski ale tez wloski paszport
0
całą polską ligę do diabła !
0
a ochroniarz jep w garniturze na tą mączke :D
0
oho widze ze kibice barcy juz zgapili haslo fanow gornika- (...) trzeba zapier****ć
0
moge sie zgodzic z tym ze spadek formy jest widoczny bo nie strzela bramki co mecz (jak przedtem) tylko co ok. 3 mecze
ale czy to jest powod zeby nawolywac do sprzedazy? villa tez nie jest cyborgiem i nie bedzie strzelal bramek co mecz, zreszta nikt tego nie zrobi dopoki beda grali ludzie a nie roboty
0
a henry to druga strona medalu, tak na niego psioczą a sporo bramek nastrzelal
a ile pracy wykonuje w kazdym meczu.. no ale skad moga to wiedziec "znawcy: ktorzy oceniaja gre barcy tylko na podstawie livescora i suchych statystyk
0
krytycy eto'o ... po prostu sprawiacie ze odechciewa mi sie czytac wasze wypociny
jak po 9 meczach mial 10 czy 11 goli to pialiscie z zachwytu, ze wrocil do formy, ze dobrze ze nie odszedl...
teraz ma okolo 30 bramek we wszystkich rozgrywkach i to jest normalne ze nie wykorzystuje KAZDEJ okazji tak jak wy byscie tego chcieli (pseudo)fachowcy...
jak tacy madrzy to brac pilke i do klubu i pokazac jak sie gra w pilka na swiatowym poziomie przez 5,6 lat bez przerwy
nie musze wspominac o tym ze jak strzeli bramke MU to znowu mu "wybaczycie"
wybaczcie ale niektorzy z was to po prostu... żenada :/
dziekuje
0
w tekscie jest błąd- przeciez walencja nie lezy na balearach
0
hehehehe kazior dokladnie ;D
0
co znaczy to SAN przed nazwiskiem iniesty ?
0
TRZEba przyznac ze komentatorzy hiszpanscy wymiataja , tak sie drą ze niemal gardlo zdarli ;]
nawet szpaq sie chowa
0
matt chyba brakuje ci troche obiektywizmu
iniesta-9 swietny mecz no ale przeciez perfekcja to to nie byla wiec chyba nie masz sie nad czym spuszcza
natomiast hleb zagral calkiem fajnie biorac pod uwage jak malo mial czasu na to by sie pokazac, kilka fajnych dryblingow, podania praktycznie wszystkie dokladne a co do strzalu- uwazasz ze byl na pusta bramke? a to ze strzelal z szybkiej pilki a po drodze stal obronca i bramkarz to tego nie zauwazasz. takze etoo nie zasluzyl mimo wszystko na tak surowa ocene. co do reszty moglbym sie zgodzic
0
powiem wiecej, real zawsze gra z druzyna z ktora barca grala w poprzedniej kolejce i to juz od dluzszego czasu
0
czemu pep bedzie siedzial na trybunach podczas meczu z bayernem?
przeciez to dopiero jego pierwsza zolta kartka w tych rozgrywkach ;]
0
panowie jedno ale: jak łatwo (a wiec chyba jednak dla niektorych -trudno) policzyc jego srednia to pół gola na mecz a nie jeden
0
ale żenada :/ real odrabia , jak za tydzien nie bedzie wygranej to nie wiem, do roboty panowie!!
0
wypadek przy pracy ;] za tydzień znowu bedzie 13
0
ja tez zamiast sergiego chetnie zobaczylbym yaye ew. hleba