0

Jaki mecz dziś warto obejrzeć? Proszę bez głupich pomysłów że Hiszpanie

21

https://x.com/gr3gor_g3/status/1535723522890379268
Celnie Romku. Myślę że Jezus na krzyżu miał więcej życia w sobie niż Krychowiak.

1

@Derean xDDDDDD

1

Jeżeli zespół się głęboko broni to frenkie de Jong jest tak bezużyteczny...on z tą charakterystyka to lepiej niech idzie do premier league.

0

Depay gra bez ochraniaczy tylko nie mówcie tego Jacy...

1

De Jong i depay jak w Barcelonie dzisiaj. Panowie pracują na transfer i to nie do lepszego klubu

0

Ja zapomniałem ze piątek gra haha on go będzie do emerytury z sezonu w Milanie się ślizgać

0

Jezu krycha mam nadzieję że to twój ostatni mecz

0

Proszę jest jeszcze czas żeby wywalić kryche jeszcze nie jest za późno

0

Var na monitorze nie widzi nadepnięcia XDDDDDDDD

4

Wiecie dlaczego blind nie interweniował przy golu Polaków? Bo jest blind hehe

3

Najlepszymi Polakami są Polacy nie urodzeni w Polsce. Wymowne xD

2

@urbie999 zaraz załączy mu się szok pourazowy i zejdzie do szatni w związku ze złym stanem psychicznym.

0

Eintracht vibes. Kot z tłem nalotu helikopterów z vietanamu*

0

7 minuta a już 3:0 mogłoby być xD idziemy po rekord

3

Góral nawet nie udaje że nie umie grać w piłkę xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Hosh panie ale popatrz pan jak on super presuje, jak schodzi do głębi pola. Bramki? Ale on nie jest od tego...

0

Ciekawe czy jak dziś dostaniemy w jaja to KS znów będą bronić biednego Michniewicza. Może im na tablicy coś flamastrem narysuje, jakieś strzałeczki, powie jakie są rolę bramkarza, posmieją się i będzie git. A jak Paulo sousa był hur dur Borkom się nie podobało.

0

40 milionowy kraj a my wystawiamy w reprezentacji jakiegoś góralskiego z piździchowa.

1

Kaiky jak najbardziej ale mieć pogra jeszcze z dwa lata o ile mu się kontrakt nie kończy

0

@escarabajo ale ja mówię raczej ogólnohistorycznie

0

@Survier no właśnie tak samo jak modric na ataku...a nie czekaj.

1

@don'T.R.I.P.e w sumie też by mogli być

1

Jeżeli miałbym ułożyć atak z narodowości to byłby taki:
Atak: Brazylia
Pomoc: Hiszpania
Obrona: Urugwaj/Brazylia
Bramkarz: Niemcy/Włosi

1

@Hosh patrzę w komentarze a ludzie mówią o modriciu haha. Chodziło mi o jovicia. Kukelsi jak zwykle pijani xD

22


Mamy derby

0

Piłkarz którego mógłbym kiedyś przygarnąć z realu do Barcelony to luka. Tego gościa nie da się nie lubić.

2

@Joe_Pesci w sumie tak. Logiczne.

3

@Joe_Pesci ciekawe co będzie jak jednemu pęknie gałka oczna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?