Jestjakjest
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2021
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaki mecz dziś warto obejrzeć? Proszę bez głupich pomysłów że Hiszpanie
21
https://x.com/gr3gor_g3/status/1535723522890379268
Celnie Romku. Myślę że Jezus na krzyżu miał więcej życia w sobie niż Krychowiak.
1
@Derean xDDDDDD
1
Jeżeli zespół się głęboko broni to frenkie de Jong jest tak bezużyteczny...on z tą charakterystyka to lepiej niech idzie do premier league.
0
Depay gra bez ochraniaczy tylko nie mówcie tego Jacy...
1
De Jong i depay jak w Barcelonie dzisiaj. Panowie pracują na transfer i to nie do lepszego klubu
0
Ja zapomniałem ze piątek gra haha on go będzie do emerytury z sezonu w Milanie się ślizgać
0
Jezu krycha mam nadzieję że to twój ostatni mecz
0
Proszę jest jeszcze czas żeby wywalić kryche jeszcze nie jest za późno
0
Var na monitorze nie widzi nadepnięcia XDDDDDDDD
4
Wiecie dlaczego blind nie interweniował przy golu Polaków? Bo jest blind hehe
3
Najlepszymi Polakami są Polacy nie urodzeni w Polsce. Wymowne xD
2
@urbie999 zaraz załączy mu się szok pourazowy i zejdzie do szatni w związku ze złym stanem psychicznym.
0
Eintracht vibes. Kot z tłem nalotu helikopterów z vietanamu*
0
7 minuta a już 3:0 mogłoby być xD idziemy po rekord
3
Góral nawet nie udaje że nie umie grać w piłkę xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Hosh panie ale popatrz pan jak on super presuje, jak schodzi do głębi pola. Bramki? Ale on nie jest od tego...
0
Ciekawe czy jak dziś dostaniemy w jaja to KS znów będą bronić biednego Michniewicza. Może im na tablicy coś flamastrem narysuje, jakieś strzałeczki, powie jakie są rolę bramkarza, posmieją się i będzie git. A jak Paulo sousa był hur dur Borkom się nie podobało.
0
40 milionowy kraj a my wystawiamy w reprezentacji jakiegoś góralskiego z piździchowa.
1
Kaiky jak najbardziej ale mieć pogra jeszcze z dwa lata o ile mu się kontrakt nie kończy
0
@escarabajo ale ja mówię raczej ogólnohistorycznie
0
@Survier no właśnie tak samo jak modric na ataku...a nie czekaj.
1
@don'T.R.I.P.e w sumie też by mogli być
1
Jeżeli miałbym ułożyć atak z narodowości to byłby taki:
Atak: Brazylia
Pomoc: Hiszpania
Obrona: Urugwaj/Brazylia
Bramkarz: Niemcy/Włosi
1
@Hosh patrzę w komentarze a ludzie mówią o modriciu haha. Chodziło mi o jovicia. Kukelsi jak zwykle pijani xD
22
Mamy derby
0
Piłkarz którego mógłbym kiedyś przygarnąć z realu do Barcelony to luka. Tego gościa nie da się nie lubić.
2
@Joe_Pesci w sumie tak. Logiczne.
3
@Joe_Pesci ciekawe co będzie jak jednemu pęknie gałka oczna