Jestjakjest
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2021
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Orki "wyzwalają" pluć na twarz każdemu rosjanowi
1
@Krzychuuuu14 wiem ale ten transfer trochę z dupy
2
?
1
@Edoss hm ciekawe, bo kiedyś mówiono o nim w samych superlatywach.
1
Ciekawe czemu nie było jeszcze tematu Fabiana ruiza. W sumie mógłby przyjść za De Jonga.
1
Video przypominające że Nico to nie żaden leszcz czy płoć
9
Ciekawa oferta. Za ile ten Soler to ważna kwestia ale jakoś wgl nie jestem do niego przekonany. Jeżeli on ma rok to 20mln i danie tych dzieciaków na wypożyczenie to W imo. Dobrze że mamy dobre kontakty z Mendesa m warto byłoby z nim nawiązać lepsza współpracę.
1
@AllBundy podobno w Łodzi też ale to wiem od znajomego który ma kolegę co widział
1
@PatrychoO big brain time..i mamy mane prawie za darmo
0
@Sulimo tracisz czas na pytanie gdzie w tym czasie mógłbyś już iść po piwo
0
Pedri, gavik, Torres bez S, dani Rodriguez...world ain't ready.
2
@FCB_dimiC dokładnie tak
1
Ej a może opcja gdzie oferujemy Milanowi kessiego i gotówkę za Leao. Myślicie że dobry pomysł?
0
@Emhyr o chuju złoty tam jest jeszcze guedes. Miej nas w opiece..
0
@Antimadridista_WR nk
0
Powiedzcie że a stajni jorge mendesa nie ma Andre silvy proszę :'(
0
@Yoshi94 no nie co nie zmienia postaci rzeczy że jest to bezpośrednią przyczyną tych chorób. Co tu mam ci jeszcze wyjaśnić?
0
@Yoshi94 ale ja nie mówię narazie o alkoholikach. A jeżeli już chcesz pójść dalej to przeszczep wątroby dla alkoholików nie powinien być refundowany. Bulisz 100k albo twój problem, są inni którzy nie mieli wyboru i czekają.
0
@Yoshi94 czy ty właśnie powiedziałeś że otyłość nie jest powiązana z chorobami serca? XD
1
@Kwiatek67 to długo musiałeś nad tym myśleć
0
@Emhyr las Palmas ostatnio biło się o lalige więc można było go śledzić. Podobno dobry, ale jeszcze nie przygotowany na taki przeskok w odróżnieniu od torre
0
@Yoshi94 go sprawdż sobie statystki ile osób szczupłych ma choroby serca a ile procent osób grubych xd co to za argument
0
@Rust_Cohle jasne że nie widziałem go w żadnym pełnym meczu bo nie oglądam piłki ukraińskiej. Narazie tylko zobaczyłem jego analizy z meczów i wygląda całkiem przyzwoicie, a mój zachwyt wynika bardziej z tego że nie mamy żadnego prawego obrońcy i każdy gracz na tą pozycję się przyda tym bardziej że mógłby on przyjść na zasadzie wypożyczenia więc nie naruszy to naszych finansów w tym sezonie. Nie rozumiem co tu jest śmiesznego.
1
Jeżeli udałoby się wypożyczyć na rok tego dodo z opcją wykupu to takie W by to było. Na takie ruchy właśnie czekałem.
10
Dziś Dodo jutro inne wymarłe gatunki.
6
Porto prankuje jak nic.
1
W dwumeczu byśmy wygrali tak myślę
3
Ej czemu on to chciał prawą ręką wyjąć? Xd
0
Nie no proszę panów Blegow jak my tu jakimś drugim skaldem na was wyszliśmy bez Mateusza gotówki.
2
@qwer123 a ty myślałeś inaczej? XD