- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1486 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
GreenNinja55555
19
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1486 Culés
0
Powiedzcie że a stajni jorge mendesa nie ma Andre silvy proszę :'(
0
@Jestjakjest Jest tam Andre Silva ale to o Guedesa chodzi i daje tak z 90%.
0
@Emhyr o chuju złoty tam jest jeszcze guedes. Miej nas w opiece..
0
@Jestjakjest To nie jest zły zawodnik ale nie na Barcelonę a zwłaszcza że to jest lewy skrzydłowy a my potrzebujemy prawą stronę.
0
@Jestjakjest Walka o Ligę Konferencji sie szykuje, coś Ci sie nie podoba? ;)
0
@Kondziubarca To niezła walka o Ligę Konferencji. W tym roku wicemistrzostwo a ty chcesz jakieś LK ja wiem że jesteś ultra pesymistą bo obserwuje twoje posty ale spójrz chociaż raz realnie. W LaLiga się nie da spaść poza top4 bo ta liga jest za słaba.
0
@Emhyr W kwestii Barcelony jestem pesymistą, bo nauczyły mnie ostatnie lata, póki co nie wierze w żaden porządny transfer i wole się tego trzymać. Ostatni raz chyba pozytywnie na transfery byłem nastawiony w 2019 jak liczyłem na powrót Neymara :D a później chyba tylko Pedri mnie ucieszył z transferów, o i Auba teraz w styczniu bo do niego byłem też źle nastawiony na początku.
A z tym top4 to nie wiem czy za Koemana byśmy się załapali w tym roku.
0
@Kondziubarca W styczniu było złe okienko? Auba zaliczył najlepszy start w historii zawodników Barcelony z tego co pamiętam Ibra był najlepszy a on go wyprzedził
0
@Emhyr No właśnie tak jak napisałem Auba mnie ucieszył mimo ze byłem źle nastawiony do niego na początku, więc wole się tak pozytywnie zaskoczyć również tego lata, oby przyszedł Lewy i wtedy mój pesymizm do transferów Barcy powinien na dłużej zniknąć ;p