JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Było już podbijanie piłki i inne kuglarskie sztuczki?
2
Tylko, że nie każdy młody chciałby siedzieć przez większość sezonu na ławce tak jak np. Munir, a nie wierzę, że taki Vietto będzie nagle dostawał nie wiadomo ile minut, dlatego priorytetem było kupno kogoś starszego o odpowiednim poziomie umiejętności. Niestety faktycznie Gameiro jest za drogi bo 40 mln EUR za niego to gruba przesada.
1
Akurat Gameiro gra na równym poziomie od początku swojego pobytu w Hiszpanii, wystarczy spojrzeć na jego statystyki.
3
Bielsa odpada, dopiero co objął stanowisko trenera Lazio.
1
Nic dziwnego, pogrzeb bliskiej osoby to zawsze jest smutna chwila.
2
Wczoraj tutaj się komuś urodziła córeczka, dzisiaj syn - ładny wysyp :) Gratulacje!
11
Niech Real bierze Gomesa, gość nie jest wart nawet połowę kwoty jakiej woła za niego Valencia.
3
Też tak czasem mam,
4
Bardzo ładne imię, nieporównywalnie ładniejsze od tych wszystkich dziwacznie brzmiących wynalazków :)
5
Gratulacje! Jak daliście jej na imię? :)
2
Zapewne zostanie sprzedany, mam tylko nadzieję, że za jakąś przyzwoitą kwotę.
1
Nie sugeruję się Euro tylko jego grą kiedy jest zdrowy. Wiem, ze dużo pauzował, ale zasługuje żeby dać mu szansę.
6
Jest starszy, na lewej obronie i tak gra raczej z przymusu i zdarzają mu się błędy. Nie mówię, że jest zły, ale wyżej cenię Belga.
9
Denis ma być w środę zaprezentowany. Trochę mi szkoda Vermaelena, bo chyba jednak wolałbym żeby to on został kosztem Mathieu.
2
Moja ulubiona poniedziałkowa piosenka:
3
Jak znam życie to będzie finał Portugalia - Niemcy... Zastanawiam się tylko której z tych reprezentacji nie lubię bardziej.
1
PR-owy transfer. Japiszony będą tuzinami kupować koszulki - czysty zysk.
2
No proszę, czyli dobrze mi się wydawało, że ładnie gra.
8
Idiotyczna decyzja o zdjęciu Carrasco i wpuszczeniu drewnianego Fellainiego jako trzeciego środkowego pomocnika - to się musiało tak skończyć. Belgia przypomina Hiszpanię z przełomu wieku - grają jak nigdy, przegrywają jak zawsze. Mimo przegranej bardzo mi się podobała gra Meuniera na prawej obronie, chłopak ma potencjał, ciekawe czy zgłosi się po niego jakiś ciekawy klub.
18
"Jest szczęśliwy dopóki nie pojawi się oferta z odpowiednim wynagrodzeniem" - to już nie te czasy, kiedy Mascherano dokładał ze swoich żeby przejść z Liverpoolu do Barcelony, teraz niestety to pieniądz rządzi światem, a przywiązanie do barw klubowych liczy się co raz mniej.
4
Swego czasu grałem na ś. 15 do końca świata - na koniec miałem jakoś niecałe 9 mln pkt. Miłe czasy to były, poznałem kilka fajnych osób z którymi do dziś mam kontakt. Później jeszcze próbowałem na innych światach, ale z reguły nie przekraczałem już miliona pkt. bo nie było już tego klimatu co na św. 15 i niestety co raz więcej oszustw się zaczęło (boty, programy kalibrujące wysyłanie wojsk w tej samej setnej sekundy itp.).
2
No nie mogę się na niczym skupić dzisiaj, niech już będzie 21.
3
Zazdroszczę, też chciałem się wybrać, ale niestety plany urlopowe inaczej się ułożyły. Na pewno nie będziesz żałował :)
1
Umtiti jest gorszy od wszystkich zawodników, których wymieniłeś oprócz Songa i Fontasa (porównywalny poziom do Bartry jak dla mnie na chwilę obecną).
1
Nie do końca przekonuje mnie ten transfer, ale mam nadzieję, że młody Francuz odpowiednio się u nas rozwinie.
0
*zastrzegł.
No skoro numer 3 jest zastrzeżony to nikt nie może z nim występować w seniorskiej drużynie.
4
Ma iść do Crystal Palace podobno.
0
Jakich cennych wskazówek?
17
Jakoś zupełnie nie przekonuje mnie ten Andre Gomes... Widziałem jego mecze na Euro, widziałem kilka jego spotkań w Valencii i wydaje mi się, że trochę na siłę robi się z niego gwiazdę. Mam nadzieję, że do nas nie przyjdzie.
0
Nie mówiłem o sobie, mówiłem o innych ;)