2

Moi drodzy, mam problem z przeglądaniem strony na przeglądarce Internet Explorer (taką niestety mam w miejscu pracy). Do wczoraj wszystko było dobrze, ale niestety kiedy wczoraj rano wszedłem na stronę, po jej załadowaniu znika cały interfejs i zostaje jedynie tło z pucharami i napisem Campions. Jak można temu zaradzić?

0

0

Spoko, taka mała złośliwość z mojej strony :)

5

Zapomniałeś o Neymarze, Pique i Messim.

0

Bakambu

6

*Podatny na kontuzje - nauczcie się wreszcie poprawnie używać tego terminu.

0

Zależy od czego one zależą.

0

Kwota, która zostanie zapłacona (Valencii przez Barcelonę) w przypadku spełnienia określonych warunków, np. 5 mln EUR za rozegranie określonej liczby meczów w sezonie, 5 mln EUR za miejsce w 11 sezonu itp.

0

Tak.

1

Nie ma to jak stare dobre K Rose!

0

A jakie ma Sanches? Tam nie było coś o zdobyciu złotej piłki w ciągu kilku sezonów?

0

Gdy emocje związane z transferem Gomesa już trochę opadły (jak po wielkiej bitwie kurz), to stwierdzam, że może ten transfer nie jest aż taki zły jak początkowo sądziłem. Ciekawi mnie jeszcze kwestia tych zmiennych: jakie są kryteria dla ich uaktywnienia.

2

55 mln to przyzwoita cena?

0

PS: nic nie mam do Ciebie, tylko strasznie denerwuje mnie ten transfer.

0

To jak tak bardzo im ufasz to idź i podziękuj im za transfery o których napisałem powyżej. Przy okazji pozdrów Bartomeu i pogratuluj mu udanych negocjacji ze sponsorami.

0

Po co kolejny pomocnik, i to za takie pieniądze, skoro jest Iniesta, Rakitić, Busi, Denis, Roberto, Arda, Rafinha... 7 nominalnych pomocników.

0

To super, mam nadzieję, że nie ufałeś również transferom Hleba, Czyhryńskiego, Keirrisona, Caceresa i Songa. Dobrze jest mieć nieomylnego trenera, który nigdy nie popełnia błędów i jest transferową wyrocznią.

7

Nie wierzę, że kupili następnego pomocnika, i do tego za takie pieniądze... co się dzieje z tym klubem...

0

Za 150 złotych to możesz sobie kupić znaczek za wygranie KMŚ ;)

0

Nie, chodziło mi o to, że kwiaty można podlewać też rano, a nie o to że 12:00 to rano :)

2

Łoo, Ty żyjesz! Dawno nie widziałem tutaj Twoich komentarzy :)

0

albo rano :)

1

Ale przynajmniej nie musimy płacić mu pensji.

1

Dyskusja zaczęła się od Fergusona i tego tematu się trzymałem, nie wiem o co Tobie chodzi.

1

Na MŚ prezentował się wybornie, zresztą śledzę jego karierę i już dużo wcześniej zapowiadał się na świetnego bramkarza, niestety nie było mu dane zagrać w jakimś lepszym klubie.

0

Głupota klubu, że wpisali taką kwotę odstępnego do umowy.

0

Tak, ale to nie Ferguson stoi za tym transferem a do tego odnosi się cała dyskusja :)

0

Kupili Pjanicia, to też nie jest przeciętniak, a do tego będą mogli jeszcze kupić za pieniądze z tranferu Pogby.

0

Ale nikt Manchesterowi nie każe dawać za niego 120 mln EUR, to nie Ferguson się sfrajerzy wykładając taką kwotę za grajka, który jest wart połowę tej kwoty :)

3

A drugą opcją mógłby być Lucas Perez :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?