1

Idealny instynkt? Proszę Cię, przecież on rzadko kiedy w ogóle wchodzi w pole karne bo obrońcy z łatwością go powstrzymują.

1

To już bardziej Bojan mnie przekonywał, chociaż też za nim nie przepadałem. Przynajmniej był szybki i niezły technicznie.

1

Nie wiem kto tu się nakręcił na top napastnika, ale większość chciała tu właśnie zmiennika dla MSN. A Munir pokazał się w meczu z bardziej poważną drużyną nie trafiając na pustą bramkę w meczu z Realem. Wiem, przypadek, bezpieczny wynik, ale o czymś to świadczy.

1

On i tak chce odejść więc cena za niego nie byłaby zbyt wygórowana, poza tym on jest wciąż zawodnikiem Fiorentiny i jest tylko wypożyczony do Besiktasu.

3

A co takiego zrobił Munir żeby przekonać do siebie LE? Nigdy nie był decydujący kiedy wchodził z ławki, nigdy nie wnosił zbyt wielu do gry poza nielicznymi wyjątkami, a do tego jest irytująco wolny i mało zwrotny (pamiętne wyprzedzenie przez obrońcę, który miał dwa razy dalej do piłki w zeszłym sezonie). Sam fakt bycia wychowankiem nie powinien przekładać się na faworyzowanie jakiegokolwiek zawodnika, tym bardziej jeżeli nie prezentuje jakiegoś przyzwoitego poziomu.

18

Co przemawia za transferem Mario Gomeza:

Doświadczenie,
Bramkostrzelność (ponad 100 bramek strzelonych dla Bayernu w ciągu zaledwie 4 sezonów)
Instynkt strzelecki (umiejętności znalezienia się w polu karnym),
Gra głową,
Brak bariery językowej = krótszy proces adaptacji
Niska cena (zawodnikowi zależy na odejściu z klubu)

Słabe strony:

Wiek (chociaż sam LE przyznał, że potrzebuje zawodnika na już, a nie kolejnego młodego do ogrywania się)
Brak szybkości

Podsumowując, ten transfer dałby nam nowe możliwości prowadzenia gry, a wejście Gomeza z ławki rezerwowych nie powodowałoby aż tak drastycznego spadku jakości gry. Dla mnie ten transfer byłby lepszy niż transfer młodych zawodników z Brazylii za których trzeba by wydać sporo kasy.

1

Pewnie nawiązanie do Gołąbki ;)

0

A to nawet nie wiedziałem, że miał najechać Polskę.

4

Sztokholm jest piękny! Miałem okazję być tam 2 razy, raz zimą raz wczesną jesienią kiedy miałem przyjemność bycia świadkiem uroczystego rozpoczęcia sesji parlamentu, które było wielkim wydarzeniem i atrakcją dla turystów, ponieważ z tej okazji zjechało się wielu najważniejszych dygnitarzy Szwecji. Polecam odwiedzić muzeum Vasa, w którym znajduje się wielki drewniany statek, który zatonął ok. XVII wieku i został wyciągnięty z dna morza w XX wieku i obecnie jest w całości udostępniony dla zwiedzających.

Warto zauważyć, że w ścisłym centrum miasta nie ma tak wielu muzułmanów jak można by się spodziewać, chociaż z tego co wiem od znajomych w innych dzielnicach już nie jest tak kolorowo.

4

No i na razie skończyło się na oglądaniu Scooby'ego ;)

3

Akurat szukałem Kapitana Grotmana (stara bajka z dzieciństwa), ale na cda nie było, może na tych kreskóweczkach będzie, dzięki!

0

Na jakiej stronie znajdę kreskówki do oglądania?

2

Ale ja bardzo lubię również lata 70. a zwłaszcza 80., kiedy muzyka pop stała na naprawdę przyzwoitym poziomie, tamten klimat jest nie do podrobienia (chociaż często ocierał się o kicz). Zresztą lata 70. i 80. to początek nurtu NWOBHM, którego zespoły też lubię :) Ciężko mnie zaszufladkować w konkretnych ramach czasowych i muzycznych, po prostu mam swoich ulubionych wykonawców, których słucham najczęściej, ale słucham naprawdę różnych gatunków od muzyki plemion peruwiańskich (Runakuna - Shamuni) po libański zespół trip-hopowy Soap Kills :)

1

Beatlesi to nie hipisi ;) Ja właśnie najbardziej lubię psychodeliczny rock, za Coldplayem nie przepadam bo to leży za blisko Indie Rocka jak dla mnie, chociaż lubię jakieś tam ich pojedyncze piosenki, natomiast Radiohead nie słucham, może kiedyś przyjdzie na to czas. Na razie mam dużo innych zespołów w kolejce do przesłuchania.

0

O co chodzi z tym sztywniutko? Bo mi się to kojarzy z byciem sztywniakiem.

3

W sumie to Beatlesi nie ćpali (aż tyle) w porównaniu do innych zespołów z tamtych lat. Fenomen Beatlesów ("Dobrych") polega na tym, że idealnie wstrzelili się w powojenny okres rozluźnienia. Ich muzyka była prosta, rytmiczna i dzięki temu trafiła do tak szerokiego grona odbiorców. Ja osobiście lubię ich piosenki chociaż bardziej wolę Rolling Stones'ów ("Złych").

1

Nawet nie słyszałem o takim gatunku, będę musiał sprawdzić.

2

O widzisz, o coś takiego mi właśnie chodziło, dzięki :)

1

A to w amerykańskim rapie nie ma teraz takiej cukierkowej otoczki?

1

Mam głupie pytanie (zważywszy na mój staż na tej stronie): czy dodanie kogoś do obserwowanych daje cokolwiek poza tym, że też ktoś jest w obserwowanych?

1

Ja generalnie słucham starej muzyki, z pewnymi wyjątkami, nie zamykam się na żadne gatunki, ale za rapem średnio przepadam, co nie znaczy, że nie zdarza mi się słuchać i tego gatunku. A Ty czego lubisz słuchać?

1

Ale myślę, ze jest mimo wszystko różnica pomiędzy autografem złożonym własnoręcznie, a fabryczną masówką ;) A propos City to mam gdzieś jeszcze autograf Anelki z czasów kiedy grał w barwach the Citizens :)

6

No to stopy wody pod kilem i przyjemnych wrażeń :) Szczepienia porobione?

1

Ale Giovinco to jest skrzydłowy, a takich mamy na pęczki. Barcelona szuka zawodnika, który potrafi dobrze grać w obrębie pola karnego a nie kolejnego schodzącego ze skrzydła.

8

Za co Cię tam zsyłają?

1

Rzeczywiście, Giovinco - urodzona dziewiątka.

14

Będzie miał gdzie balować.

1

Nie wiem (wątpię) , czy "trochę" to dla niego wystarczająco dużo.

2

Pozostaje jeszcze tylko przekonać go do siedzenia na ławce przez większość spotkań.

7

Wiadomo, Busquets słaby bo ma słabego ołwerala w fifie, a Casemiro wciąga go nosem. Swoją drogą dobrze dobrany nick do zawartości Twojej głowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?