1

Dramat jak dramat, ja bym to bardziej nazwał kompromitacją skoro faworyt do medalu nie potrafi przebrnąć kwalifikacji.

4

Fajdek lubi to.

3

Widzę, że użytkownikowi BarcaInfo wyrosła konkurencja ;) Ale to dobrze, im więcej ciekawych newsów tym lepiej.

5

Ja podtrzymuję swoje zdanie, że Munir jest przeciętny i czekam na to, co pokaże w sezonie w tym czy innym klubie.

2

A co jest tutaj szopką? To, że powiedział, że odejdzie jak nie dostanie więcej szans na grę? No chyba normalne, że zdrowo myślący sportowiec w idealnym dla niego wieku nie chce kisić się na ławce. Szopką byłoby, gdyby żalił się, ze LE nie daje mu wystarczająco dużo szans na grę.

3

Piszesz o szopce, a żadnej szopki tu nie ma. Wyolbrzymiasz błahostki.

3

właśnie nie widzę nigdzie tam.

Znalazłem :)

1

Masz może link do tego półfinału na 200m bo niestety nie dałem rady obejrzeć.

3

No i gdzie tu jakieś żale? Młody ambitny chłopak chce grać więcej i tyle. Nie widzę tutaj żadnego strojenia fochów.

1

Ale czemu chcesz odejść?

4

Serio wierzysz w jakieś bzdury wymyślone przez brukowce? Myślałem, że nikt już się na to nie nabiera.

2

No i co w tym dziwnego, że młody bramkarz chce grać więcej meczów? To powinno świadczyć na jego korzyść, bo jest ambitny i nie chce tylko grzać ławy i grać sporadycznie w LM.

10

Co wy macie z tymi fochami Ter Stegena?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Danka ma 29 lat? Staro wygląda, coś źle się prowadzi.

1

Ale drogi, a wysoki napastnik na ławce by się przydał ;)

3

Najlepszym rozwiązaniem byłoby wydanie jednej gry wspólnie przez Fifę i Konami, nawet gdyby kosztowała te 500 złotych to myślę, że warto byłoby ją kupić.

2

Szkoda, gdyby nie ta akcja z Alcacerem to może by do nas przeszedł.

2

Trafione w punkt z tą bojanizacją chociaż za Munirem nie przepadam.

1

może postawię z dwie dyszki chociaż skoro tak to wygląda, do tego jakiś mecz eliminacji LM i może się złoży jakiś fajny kurs.

1

Zawsze trzeba sprawdzić, czy wszystko odbyło się zgodnie z procedurami, ale faktem jest, że za dużo jest pobłażania wobec kryminalistów.

1

Bardzo słuszna kara za idiotyczny czyn, a 5 lat i tak pewnie nie dostaną bo to zapewne byłby maksymalny wymiar kary, a pewnie jak zwykle znajdą się okoliczności łagodzące.

A co do policjanta to nie ma co przedwcześnie gdybać, wcale nie musi ponieść kary tym bardziej, że z tego co czytałem, to cała akcja przebiegła zgodnie z procedurami.

0

Ile skoczył?

1

Zależy co masz na myśli mówiąc bezpieczny i co jest w środku ;)

1

To byłby świetny deal.

1

Akcja nabiera tempa, mam nadzieję, że Bravo rzeczywiście pójdzie za te 25 mln EUR, a nie za mniej, a Alvesa uda się kupić za max. 10 mln EUR.

2

Z jego reakcją startową nie byłoby to wielkim zaskoczeniem.

3

A dla mnie Ter Stegen nie odstaje wiele od Bravo i kiedy tylko dostanie więcej szans na regularną grę to pokaże pełnię swoich umiejętności.

Jakim znowu dyktatorem? Po prostu Bravo i Ter Stegen chcą grać więcej, dlatego niemożliwością byłoby ich dalsze trzymanie w jednym zespole. Odejście Bravo jest najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich stron.

9

Zwykłe plotki jak 90% newsów transferowych.

1

Masip pozostanie 3 bramkarzem, a drugim zapewne będzie Diego Alves.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?