JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
37
Wreszcie mamy Holendra w barwach Barcelony :)
0
Ściągnął Xhakę i Lucasa Pereza, zobaczymy czy wypalą.
0
Spróbuję, dzięki! :)
0
Był dalej włączony :) Kiedy znikał ekran to paliła się lampka monitora, a kiedy wyłączyłem i włączyłem monitor obraz pojawiał się na 2 sekundy i znikał, ale monitor wciąż chodził :)
2
To bardziej reakcja na zabawne komentarze madridistów niż na to co powiedział Pique ;)
0
Myślę, ze Samper to mamy 22, a na trybuny pójdą Ci, którzy w danym momencie są kontuzjowani, albo nie prezentują wystarczająco wysokiej formy ;)
3
Najlepsze jest to, że nie powiedział nic kontrowersyjnego, a całe (białe) madryckie środowisko rzuciło się na niego jakby komuś palec w oko wsadził.
0
Zgadzam się w zupełności, taki skład byłby idealny chociaż pewnie przyjdzie Cillessen zamiast Alvesa.
0
Mam nadzieję, że mnie naprawa też nie będzie zbyt wiele kosztować :)
0
Mam nadzieję, że to nie będzie nic poważnego, w razie czego poszukam czegoś na OLX :)
0
No właśnie chyba lepiej, może okaże się, że to nic poważnego i uda się naprawić w miarę tanio ten monitor :)
0
Jakiś stary radeon, nawet nie pamiętam modelu, ale karta sprawna ;)
0
Nawiązując do moich wczorajszych problemów z monitorem:
Podpiąłem go do innego komputera i objawy były dokładnie takie same jak u mnie (gaśnięcie monitora co dwie sekundy)
Użyłem innych kabli do podpięcia monitora - objawy również takie same
Wniosek z tego taki, że problem tkwi w monitorze :)
3
Przeczytałem: Sting - źle już ze mną chyba.
1
No dobra, trochę się zasmuciłem, że tak mało zmian.
51
Wyobraziłem sobie, co dalej?
0
Spróbuję jeszcze reanimować starego, a jak się nie uda to wtedy pomyślimy co dalej ;)
1
No właśnie najpierw sprawdzę, ale już chciałem wstępnie przejrzeć :) Właściwie to wolałbym nie kupować monitora, bo planuję kupić laptopa za jakiś czas, dlatego mam nadzieję, że jednak uda mi się rozwiązać ten problem ;) A budżet powiedzmy, że do 1000 złotych bo zupełnie nie orientuję się teraz w cenach.
0
A z nowych monitorów 17 cali co byś polecał?
2
Wielkie dzięki wszystkim za pomoc! Najpierw podłączę do innego kompa, a później spróbuję jeszcze załatwić inne kable :)
1
Aaa, nie wiem czy to zbieg okoliczności, czy nie, ale parę dni temu grzebałem coś z ustawieniami koloru i ostrości w monitorze :P
1
Szczerze mówiąc to nie wiem, w każdym razie monitor to Samsung 710N czy coś takiego, na pewno nie jest to kabel HDMI. Karta nie jest zintegrowana i nie ma wejścia na monitor w płycie. Sam pecet jest dość stary (2009 rok) chociaż na tamte czasy był całkiem mocny.
1
A jeszcze wcześniej miałem lekkie problemy z kablem od monitora, bo kiedy przesuwałem go choćby o parę centymetrów to nie stykało i traciłem obraz i trzeba było kombinować żeby stykało. Może to wina kabli?
1
Tego się właśnie bałem :( Spróbuję jeszcze po południu podłączyć monitor do innego kompa, ale pewnie to nie wina monitora.
0
Mam poważny problem i bardzo liczę na Waszą pomoc.
Otóż wczoraj, gdy wróciłem do domu chciałem odpalić swojego peceta, włączyłem go, pojawiły się standardowe informacje dot. płyty głównej, logo windowsa itp. i niestety później już ekran zrobił się czarny, chociaż w głośnikach słyszałem dźwięk świadczący o pojawieniu się ekranu logowania do systemu. Spróbowałem wyłączyć i włączyć monitor jeszcze raz, obraz pojawił się na jakieś 2 sekundy i znowu znikł. Przy każdym włączeniu i wyłączeniu działo się dokładnie tak samo. Czy ktoś byłby w stanie pomóc mi z tym problemem?
2
Kaki trochę mi szkoda, bo to był naprawdę czołowy zawodnik na świecie, ale chyba przerosła go presja białej koszulki.
1
To nie byłoby aż tak nieprawdopodobne ;)
4
Fajne są te Twoje zapowiedzi :)
5
Oj widzę tam kawał dobrej muzyki bliskiej mojemu sercu!
2
https://fantasy.premierleague.com/
Tu masz chyba najlepszą wersję gry o której mówisz, tylko że już masz 2 kolejki w plecy.