37

Wreszcie mamy Holendra w barwach Barcelony :)

0

Ściągnął Xhakę i Lucasa Pereza, zobaczymy czy wypalą.

0

Spróbuję, dzięki! :)

0

Był dalej włączony :) Kiedy znikał ekran to paliła się lampka monitora, a kiedy wyłączyłem i włączyłem monitor obraz pojawiał się na 2 sekundy i znikał, ale monitor wciąż chodził :)

2

To bardziej reakcja na zabawne komentarze madridistów niż na to co powiedział Pique ;)

0

Myślę, ze Samper to mamy 22, a na trybuny pójdą Ci, którzy w danym momencie są kontuzjowani, albo nie prezentują wystarczająco wysokiej formy ;)

3

Najlepsze jest to, że nie powiedział nic kontrowersyjnego, a całe (białe) madryckie środowisko rzuciło się na niego jakby komuś palec w oko wsadził.

0

Zgadzam się w zupełności, taki skład byłby idealny chociaż pewnie przyjdzie Cillessen zamiast Alvesa.

0

Mam nadzieję, że mnie naprawa też nie będzie zbyt wiele kosztować :)

0

Mam nadzieję, że to nie będzie nic poważnego, w razie czego poszukam czegoś na OLX :)

0

No właśnie chyba lepiej, może okaże się, że to nic poważnego i uda się naprawić w miarę tanio ten monitor :)

0

Jakiś stary radeon, nawet nie pamiętam modelu, ale karta sprawna ;)

0

Nawiązując do moich wczorajszych problemów z monitorem:

Podpiąłem go do innego komputera i objawy były dokładnie takie same jak u mnie (gaśnięcie monitora co dwie sekundy)

Użyłem innych kabli do podpięcia monitora - objawy również takie same

Wniosek z tego taki, że problem tkwi w monitorze :)

3

Przeczytałem: Sting - źle już ze mną chyba.

1

No dobra, trochę się zasmuciłem, że tak mało zmian.

51

Wyobraziłem sobie, co dalej?

0

Spróbuję jeszcze reanimować starego, a jak się nie uda to wtedy pomyślimy co dalej ;)

1

No właśnie najpierw sprawdzę, ale już chciałem wstępnie przejrzeć :) Właściwie to wolałbym nie kupować monitora, bo planuję kupić laptopa za jakiś czas, dlatego mam nadzieję, że jednak uda mi się rozwiązać ten problem ;) A budżet powiedzmy, że do 1000 złotych bo zupełnie nie orientuję się teraz w cenach.

0

A z nowych monitorów 17 cali co byś polecał?

2

Wielkie dzięki wszystkim za pomoc! Najpierw podłączę do innego kompa, a później spróbuję jeszcze załatwić inne kable :)

1

Aaa, nie wiem czy to zbieg okoliczności, czy nie, ale parę dni temu grzebałem coś z ustawieniami koloru i ostrości w monitorze :P

1

Szczerze mówiąc to nie wiem, w każdym razie monitor to Samsung 710N czy coś takiego, na pewno nie jest to kabel HDMI. Karta nie jest zintegrowana i nie ma wejścia na monitor w płycie. Sam pecet jest dość stary (2009 rok) chociaż na tamte czasy był całkiem mocny.

1

A jeszcze wcześniej miałem lekkie problemy z kablem od monitora, bo kiedy przesuwałem go choćby o parę centymetrów to nie stykało i traciłem obraz i trzeba było kombinować żeby stykało. Może to wina kabli?

1

Tego się właśnie bałem :( Spróbuję jeszcze po południu podłączyć monitor do innego kompa, ale pewnie to nie wina monitora.

0

Mam poważny problem i bardzo liczę na Waszą pomoc.

Otóż wczoraj, gdy wróciłem do domu chciałem odpalić swojego peceta, włączyłem go, pojawiły się standardowe informacje dot. płyty głównej, logo windowsa itp. i niestety później już ekran zrobił się czarny, chociaż w głośnikach słyszałem dźwięk świadczący o pojawieniu się ekranu logowania do systemu. Spróbowałem wyłączyć i włączyć monitor jeszcze raz, obraz pojawił się na jakieś 2 sekundy i znowu znikł. Przy każdym włączeniu i wyłączeniu działo się dokładnie tak samo. Czy ktoś byłby w stanie pomóc mi z tym problemem?

2

Kaki trochę mi szkoda, bo to był naprawdę czołowy zawodnik na świecie, ale chyba przerosła go presja białej koszulki.

1

To nie byłoby aż tak nieprawdopodobne ;)

4

Fajne są te Twoje zapowiedzi :)

5

Oj widzę tam kawał dobrej muzyki bliskiej mojemu sercu!

2

https://fantasy.premierleague.com/

Tu masz chyba najlepszą wersję gry o której mówisz, tylko że już masz 2 kolejki w plecy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?