0

Dlatego w takiej sytuacji szuka się innego źródła potwierdzającego, że informacje które znalazłeś na wiki są prawdziwe ;)

8

Kwestia wyciągania wniosków z informacji tam zawartych. Jeśli umie się z tej strony korzystać (czyli nie traktować jej jako wyroczni tylko jako pomoc przy szukaniu informacji) to stanowi ona naprawdę pożyteczne narzędzie w codziennym życiu.

0

Dziwne, u mnie nie działa.

0

Nie wiem co się stało, ale przestała działać strona Wikipedii. Oby to nie był koniec tej wspaniałej witryny.

1

A mi się podoba hymn Legii, piękna piosenka Czesława Niemena "Sen o Warszawie".

0

Dokładnie tak jak piszesz.

3

* Z zastrzeżeniem, że nie dotyczy to Realu, PSG i City.

4

Myślę, że w tym mógł maczać palce Watykan, do spółki z Obamą i izraelskim Mossadem, a cały spisek ma na celu psychiczne zastraszenie piłkarzy Barcelony i obniżenie ich morale, przez co nie będą w stanie osiągać tylu sukcesów w Europie.

2

To jest zwykłe ranking najlepszych strzelców, asystentów i bramkarzy. Akurat to jedna z niewielu interesujących pozycji na stronie Realu.

0

Dzięki, ale z tego co widzę, to niestety tylko ukraińskie media o tym piszą, więc pewnie jest to mało realny.

0

Nie mogę wchodzić tutaj na twittera niestety, kim jest ten Alex Sereda?

4

Wow, ależ to by było ciekawe wzmocnienie. Doświadczony, dobry technicznie prawy obrońca i to za darmo. Trochę jak transfer Thurama. Gdzie znalazłaś tę informację?

2

I tak w ostatnich latach Serie A zaczyna powoli odbijać od dna, silne włoskie marki znowu zaczynają się liczyć w Europie (Napoli, Roma i oczywiście Juve) więc niedługo może znów kluby z Mediolanu będą straszyć rywali w LM.

0

Ja mam nadzieję, że Inter w końcu coś pokaże, bo zrobił naprawdę ciekawe transfery i liczę, że będzie bił się o podium w lidze.

0

Faktycznie, teraz dopiero zobaczyłem, że Alcacer ma oficjalnie przypisany nr 17

1

Arda w drugiej linii dużo traci, najbardziej efektywny jest na skrzydle.

0

Trochę to przypomina casus Grosickiego, chociaż tam, zdaje się, zadecydowały kwestie finansowe.

1

Z tego co patrzyłem na Transfermarkcie to został w Zenicie, ale szczegółów nie znam.

1

Zabawny post to i pożartować chciałem ;)

4

Za to Krychowiak to ma rozegranie na poziomie Busquetsa... Jedyne w czym Krychowiak jest lepszy to odbiór piłki i umiejętność gry ciałem, nie potrafi grać do przodu, a Matuidi a zwłaszcza Rabiot robią to doskonale.

2

26 to numer, jego wartość to 25 mln EUR.

2

Ależ wartość Sergiego Roberto poszła w górę :) Mam nadzieję, że nasz wielozadaniowiec w dalszym ciągu będzie się tak rozwijać.

51

Hamulce w rowerze puściły? ;)

3

Z Rabiotem też, jeden z najbardziej utalentowanych piłkarzy młodego pokolenia we Francji.

0

To już w ogóle niezła masakra :)

1

Technikum też dobra rzecz, za moich czasów było trochę niedoceniane.

0

A co będziesz robił?

0

Nie do końca to miałem na myśli.

0

Pamiętam, że kiedyś w Pesie 6 spędziłem dobrych kilka godzin na ręcznym zmienianiu zawodników :)

0

Poświęć jedną nockę, wejdź na transfermarkt i pozmieniaj ręcznie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?