1

i Sevilli :)

0

To jak to było z tym Danilo? Eibar zapłaci rachunek?

0

poratuje ktoś linkiem do meczu na priv?

2

A mnie nie dziwi brak powołania dla Vidala. Przed nami trudny mecz na Balaidos i Aleix i tak by w nim nie wystąpił. Zobaczycie, że jak przyjdzie mecz ze słabszym rywalem to LE go w końcu powoła.

1

Swego czasu wielka nadzieja Holendrów, jednak okazał się niewypałem - pograł trochę w Liverpoolu, ale bez większych sukcesów, potem poleciał na kasę do Turcji, a teraz wrócił do porządnej piłki, zobaczymy jak mu się powiedzie na el Riazor.

0

Cieszy, że wciąż tylu Barcelonistów zasila szeregi la Furia Roja :)

10

Przyznam szczerze, że ja się dałem zmylić :)

1

No właśnie ja też nie wiem co jest złego w stylu gry Arsenalu, więc chłopina się trochę skompromitował.

0

Mam pytanie do graczy: czy da się grać w Fifę 17 dwoma bądź większą ilością zawodników w jednym zespole?

1

Ale co jest złego w stylu Arsenalu?

29

Rozumiem, że nie chciałby co roku grać w fazie grupowej ligi mistrzów?

1

To też :)

17

Niska ta klauzula jak na dzisiejsze standardy.

0

Noo, była nerwówka do samego końca, ale dali radę ;)

1

Polecam również futbol24 - w dodatku jest to polska strona :)

1

Dzięki za namiar na PAOK, przydało się ;)

0

Szkoda, że wczoraj o tym się nie dowiedziałem jak robiłem kupon ;)

0

Pieprzone city...

0

Nic mi nie mów...

0

Mógłby ktoś podesłać link do meczu bo mi strasznie tnie niestety

0

Wczoraj znowu przesadził z dragami.

1

Większość goli pada w fazie grupowych bo grają tam drużyny pokroju Legii, czy innych piłkarskich outsiderów.

1

Dzięki :)

0

A Cerci przypadkiem nie wrócił do Włoch?

0

Arsenal, City, PSG i Barca - a wczoraj już mi weszła Borussia, Juve i Sporting

0

Kto jest kontuzjowany w Atletico?

0

Nic nie doszło ;)

0

Gratulacje! Jak córeczka ma na imię?

1

"To świetny piłkarz, ale pracuje, żeby być bohaterem i strzelać po 50 bramek na sezon. Rozwój Messiego jest za to olbrzymi. Od bycia bramkostrzelnym skrzydłowym przeistoczył się w zawodnika kierującego grą i zaangażowanego we wszystko."



Ronaldo pracuje żeby strzelać 50 bramek na sezon, a Messi robi wszystko - strzela bramki, kieruje grą. W ten sposób Menotti pokazuje wyższość Messiego nad Ronaldo.

1

Ja to inaczej zupełnie zrozumiałem ale to już kwestia interpretacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?